Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

to z 140 u zid je mogl pa hudo zgledat :) a ma kdo ksne posnetke k je kdo fuknu z motorjem... prou tko na hard? :) aja pa se to... a mogoce kdo ve kasna zgleda RS 125 PISTA 2004 letnik? ta k pride mislem? ksna fotka je ze? pa cena?

bodte u rumenih vrtnicah

PEACE :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx zok

sam neki mi pa negre u glavo... a pista sploh ma luci? pa kok kW masino? a jo sploh lohk vozis pr 16ih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... :D ...Pista je nehomologirana razlicica RS 125/250 in RSV Mille R Factory... .) ...brez svetil, ogledal, in z nehomologiranim izpuhom. :rolleyes: ...samo za na dirkalisce! B) ce imam prave informacije, ima RS 125 25 kW (brez katalizatorjev so vsi), 250 52 kW, in Mille ce se ne motim 102 kW. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK!!! pa tok je lepa :( za zjokat se :cry: :cry: a do junija druh let bo ze kej znana CENA? aja pa mau sm sou gledat na page od aprilie... http://www.aprilia.com/models03/road/eng/m...lo.phtml?id=27#

a je ta RSka k je bele barve letosn oz. 04 model???

be nice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta RSka k je bele barve letosn oz. 04 model???

da. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternatorju se stela kot, pod katerim je prsraufan na blok - to je vse kar se da stelat. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno komu das delat (veze, kvaliteta,... ). .) lahk prides za 10 jurjev skoz. lahk pa za 100 (originalne nalepke & stuff). :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ya lepa je ze... pa ne mal! sam mene bl zanima CENA. k jest jo mislem kupit... sam modeli na pagu od avto.triglava NIMAJO pod modeli od aprilie modela RS 125!!! sej sm jim tud na mail pisu pa ce bo kej pametnga vm sporocim... aja pa zdej me nau 1 tedn tko da se nism ubou :) uzivite!!!

be in purple roses :) lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nova RS125 bi naj prišla komaj na začetku naslednje sezone.. ČE bo sploh prišla.

To sem zvedel ob pogovoru s prodajalcem na Avto Triglavu v MB, ki je ravno prišel iz sestanka, kjer je to zvedel :)

Kak mesec je to nazaj...

Drugač pa štrihanje bi blo kakih 40 tisoč, nalepke daš delat... pomojem enih 30 tisoč al pa malo več za vse...

Samo stvar pa je, da se bo malo hitro umazala, ne :)

LP, M|t3k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga pa malo bol pogosto čistiš pa je :)

Pomojem bo cena 2004 modela približno toliko kot je bil lanski 1.099.990 SIT ali pa malekost več :unsure:

Meni se zdi sicer neumno kupovati ta motor nov (res da ga dobiš (popolnoma) nepoškodovanega in mašina je nerabljena), sam 1.100.000 za 125ccm se mi zdi ZELO predrago :BUA: (doplačaš 100k in dobiš že RS 250 :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena ista kot za letošnji model, 1.100.000, prodajalec je rekel da jih bodo dobili v roku 2 tednov do 2 mesece ( to mi je rekel sredi meseca Maja!!! ) pa jih še zdaj nimajo banda pokvarjena lažnjiva kradljiva... <_<

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da to odpreš rabiš Internet explorer, na mozili ne dela.. <_<

LP :yea1:

PS: sprobal sem tudi na Internet Explorerju,pa ne dela. napiš mi, conection with this server could not be established :(

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej slogobec sory k ni delal tamav je bil na kompu pa je ugasnu server prasc!!

zdej pa dela probej še enkrat.

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, če je ta aprilia rumeno-črne barve zablokirana ali je odblokirana?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am RS50 drugač je use original na apriliji samo (demfr) lonec na koncu izpuha je menjan( to ga je že prejšni lastnik9 drugač ma pa res dobr zvok ja :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite za :topic: samo sem že čisto obupan. <_< <_<

Iščem RAVE ventil za RS125... Ni važno če elektronski al pneumatski... rabljen ali nov. Če kdo ve kje se ga da dobiti mi naj prosim pove.. :cry: :cry:

Na ebayu nočejo v slo pošiljat... drugje pa nikjer ne najdem :angry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!