Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Men so ga v avtotriglavu v Lj. ponujali za 17000 SIT, sam jaz ga ne rabim, sm raj

zrihtu svojga. To je bil tud vzrok zakaj mi aprilia ni šla tko kot bi mogla. Zdej mi

gre 165 (prej 150) pri 12000 rpm, s tem da ma pri 100 že 7000 rpm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok k pravs da mogoce nebo 04 modela pr ns... a bi se dal direkt u tovarno narocit motor? a bi ti ga prpelal? a bi biu vec al mejn kt prek avto triglava? a bi se dal kukrkol prtisnt na avto triglav da nej uvozjo?

tnx! peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dal direkt u tovarno narocit motor?

huuuh, niam pojma kok je s homologacijo novih motorjev... :blink: ...bi ti pa IKE znal povedat kok je s tem, on se poklicno ukvarja s tem! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj če ga uvoziš ga morš peljat v Koper na homologacijo...

Sicer pa ti ga ne bodo hotli sami v SLO pripeljat... ga boš mogo kr sam <_< .)

PS: A ve kdo, če ma RS125 blokado v dušilcu??? Ker sem videl, da se prodajajo neki Full-power dušilci... Sepravi, da je al kaj... :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dusilcu mislim da je ni, je pa v resonancnem trebuhu. v dusilcu je katalizator. .)

vse o uvozu motorja pa pise tukaj - 18 strani branja! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saos folk!! Jst mam pa en problem kupujem aprilio 125 rs!! in me zanima ce je to normalno da se motor do 7000 obratov obnasa kot stirjak!! potem je velik problem ga spravit nad 7000 ko pa ga enkrat spravis se pa komaj obdrzis na njemu ker tak potegne ko formula! :D pa me zanima ce je to normalno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dokaj normalno. zakaj? ker gre za Aprilio RS 125. :)

ce prescipnes jumper na CDIju se zadeva obnasa bolj civilno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ne problem mam!! Ta aprilia ima 23kw jst pa izpit za enajst !!zej ta ki mi ga prodaja je rekel da nima problemov s policaji in ima enak izpit kot jst!! mene pa vseeno zanima kak bi se to dal zapret spet na enajst kilovatov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej zajebancij boš mel,treba a test nardit... pa ne verjami mu da nima problemov,je tukej preveč takih k so občutil te kilovate na denarnici .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se nism mel, moj frend pa. cist odvisn na kakga policaja naletis. ne se spilat - ce mu pise v prometni vec k 11 kW lahk mas kr konkretno sranje! se ti bol splaca met enga k mu pise 11 kW, pa je pol odprt na full powah! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš zablokirat motor je kr precej problemov. moreš it na uradni aprilijin servis,da ti ga "strokovno" zablokirajo, potem pa v koper na homologacijo. seveda so tu še vsi papirji.

veronek keri letnik ti to kopuješ? ker letnik 02 in 03 imata to blokado samo med 5000 in 6000 in nikakor ne nad 6000. pa če ga ti v 1. prestavi naviješ pri pospeševanju nad 8500 obratov te potem sploh ta blokada ne ovira saj obrati ne padejo pod 6000 ( če seveda znaš približno peljati motor :unsure: )

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jest bom popizdiu!!! RESNO!!! a res ni nobene sanse da bi avtotriglav uvozu 04 letnika??? prou kurceva ferma. se odpisal mi niso na mail! no bom se 1x probu

ce ma kdo ksne podobne tezave... al jih je pa meu kr na povejte kwa nej nardim. No pobiju lih nebom folka...

peace NO MORE :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jest bom popizdiu!!! RESNO!!! a res ni nobene sanse da bi avtotriglav uvozu 04 letnika??? prou kurceva ferma. se odpisal mi niso na mail! no bom se 1x probu

ce ma kdo ksne podobne tezave... al jih je pa meu kr na povejte kwa nej nardim. No pobiju lih nebom folka...

peace NO MORE :fight2:

EJ MTE, a se ti ne zdi brez veze dajat 1.100.000 SIT + stroški uvoza,.... za 2T 125 ccm motor? :naughty: Za ta denar dobiš že marsi kaj boljšega rabljenega 600ccm ali skoraj novo RS 250 :doze:

To je samo moje mnenje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej enzo... jest BI kupu kej bolsga sam je kurac k sta me tastara mau pozn naredla... tko da je pol z izpitom problem...

sam jih bom prou res poklicu... pa ce bo NE bom reku ok pa se bom junija pelu tja kamrkol u italijo pa kupu aprilijo pa jo dam prpelu! meu jo bom pa me boli kurac kk! mind my words :)

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja sej razumem....mam jst iste probleme glede izpita <_<

Ja edin to bo prava reštiev...greš v Italijo, nabavš motor....pa še čez ga ni problem prpeljat kr je EU ;) . Pol morš še prometno narest in bo B)

Konc konceu.....če nebi drugi kupovali novih motorjev....tud taki k jst nebi morli kupovat rabljeih :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!