Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

u jebo mast... no bom kontakteru unga modela...

aja pa se to... jest ful sanjam da bi se od akrapovica bolt-on gor dau... a je mozn? kok kosta? a bi mela kej lepsi zvok?

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič ma samo za 4T...

Maš na izbiro: Giannelli, Arrow, Shark, Tecnigas...

Maš cele izpušne sisteme al pa samo dušilce. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. kok bi pa kostal ce bi si ga dau po meri narest? kok pa gianneli pa arrow kostata? ubistvu mene boli kurac kwa mam gor sam jest bi rd lep glas... recimo tazga k ma una rumena RSka k je en neki objavu... kk se bi dal to narest?

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi se dalo samo z menjavo dušilca.. Maš Gianelli kevlar dušilec posebej, pa Arrow mislim da ma tut :) Lahko pa original full-power Aprilia kupiš :)

Pride pa mislim da 25 nekje.

Drugač Giannelli cel sistem je 75 tisoč, Arrow pa mislim da se začne okrog 70 pa tja do 100 (odvisno od dušilca itd..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebo mast... no bom kontakteru unga modela...

aja pa se to... jest ful sanjam da bi se od akrapovica bolt-on gor dau... a je mozn? kok kosta? a bi mela kej lepsi zvok?

peace

Men se zdi da je mogoče naročit tud za 2T :) . Kr en frend ga je hotu za na tzr 50. Sam baje da se full ne obnese na 2T. :hmm:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa naj bi tudi ROOST dela izpuhe za 2T mašine, samo sem mu poslal že 2 PMja pa še na nobenga ni odgovoril :(

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filtri delajo cudeze glede zvoka, pa se cenej je vse skup - sploh pr apriliah, k menjas sam dizo pa vzames vstopnik iz airboxa. B)

sound je pa tak bol globok, medtem ko pri izpuhu najveckrat dobis vn tist rezek zvok. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filtri delajo cudeze glede zvoka, pa se cenej je vse skup - sploh pr apriliah, k menjas sam dizo pa vzames vstopnik iz airboxa

vstopnik to misliš, da tam ko sta 2 luknici pa je ena zaprta to odpreš :hmm:

me pa zanima, z katerim filtrom bi menjal sedanjega da bi mel bolši zvok? pa kje bi se to doblo?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistde dve cevke pa uno gumo okol njih kr vn vzames, tk da mas full vecjo luknjo, to full doda na soundu, mors pa pol obvezno glavno dizo menjat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako, to bi mogu probat.

igla ti spremeni rezim delovanja pri nizkem do srednjem plinu, za odprt plin mors menjat dizo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je meni znano, dela Akrapo samo za 4T... Sicer pa v vsakem primeru bi bil brezzveze, ker ne bi z njim nič pridobil.

Roost res dela izpuhe za 2T ampak pravi, da samo 50/70 ccm. 125 se še ni lotil.

Zok: Misliš, da bi blo 120 dovolj, če maš športni filter in odbl.??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta 2 stvari možni. ali sem jaz smotan, ali pa nimam blage veze o nemščini( najbrž bo kr oboje.. ) zato ker v tej knjižici ne najdem kakšne velikosti je diza v aprili. a ve kdo kake velikosti je??

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='8 Sep 2004 @ 16:55'] drugače pa naj bi tudi ROOST dela izpuhe za 2T mašine, samo sem mu poslal že 2 PMja pa še na nobenga ni odgovoril :(

LP :yea1:

roosta bos prej na ircu najdel kot pa preko PM.Vem pa da je rekel 1x da bi se dalo nardit izpuh...Samo pomojem to bol v zimskem casu ker zdaj ma verjetno polne roke dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok: Misliš, da bi blo 120 dovolj, če maš športni filter in odbl.??

nimam pojma. najboljs vprasat na servisu, pa pol s poskusanjem ugotovit natancne nastavitve (so razlike tud med posameznimi motorji). .)

Roost bi po moje naredu tud za 125 cc - na pejđu je vcasih mel en programcek za izracunat resonancni del auspuha, tja si vnesel parametre, pa ti je vrgl vun vse. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, samo mi je pred kakima 2 mescoma napisal, da ne dela za 125ccm, ker kao še ne pozna dovolj agregata al kaj..

Šment ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok sej se ni zdej treba kregat kera ferma je bols pa kwa se da use zrihtat... jest bi sam rd v 1mu msgju prebrau kwa USE mors narest da dobis lep glas? tak globok... kt da bi meu vec kubou? aja pa se to a misle kdo it na intermoto??? a bi gor dobu nalepke od akrapovica za na auspuh? k jest grem u cetrtek gor... pa me zanima ce bi se dal kej dobit?

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok sej se ni zdej treba kregat kera ferma je bols pa kwa se da use zrihtat... jest bi sam rd v 1mu msgju prebrau kwa USE mors narest da dobis lep glas? tak globok... kt da bi meu vec kubou? aja pa se to a misle kdo it na intermoto??? a bi gor dobu nalepke od akrapovica za na auspuh? k jest grem u cetrtek gor... pa me zanima ce bi se dal kej dobit?

peace

Na Intermoto dobiš en kup nalepk.

Tud od Akrapoviča boš lah dobiu ;) k je biu en fred lai pa baje da majo full usega! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 diza je po mojem PRECEJ premajhna. Jst mam namreč 165 dizo s tem da

imam gor kompleten pokrov od airboxa in še ena pena je noter. Več pa ne vem

če bom dal, ker mi že zdaj žre 8 litrov <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sjt mam tak "globok" glas na cagivi pa naj bi mev športen filter pa filter naj bi biv do konca odprt. Aja pa akrapovič nalepko mam, čeprov to ne pomaga dost ;) Aja še to glas je ressss hud, zlo muka se na par kilometrov sliš, ni šans da bi kdo vedu da je 125 če se ne spozna na motorje.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi biu presenecen ce bi vedu kok je butcev po svetu... :rolleyes: aja sej na orig. auspuhu ni nobene nalepke al pa kar koli??

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nobene nalepke, samo me pa zanima, če bi hoto kakšno drugo nalepko ki ni za auspuh namenjena nalepit gor, a bi jo stopilo? ker jaz mam po kakšni malo daljši furi auspuh razžarjen?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!