Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mjemec pomiri se. očitno ne veš kako RAVE deluje. je pa res da ne končno hitrost ne vpliva NIČ! na vozne lastnosti pa zelo. najbolj v nizkih in srednjih vrtljajih od približno 8000 rpm pa rave nima več vloge (pnevmatski mora bit prav nastavljen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVE je vsaj kokr sm jst slišu en ventil v izpušnem kanalu k se odpira in zapira pa s tem nadzoruje moč motorja. Sam zdj če je to res to pa nevem. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec imam ga namreč vgrajenega v rs-ko(pnevmatski) in ti lahko povem da je to približno tak. če pa je kdo tukaj kaj bolj strokovnjaka pa bo vedel, da premer izpušnega kanala močno vpliva na navor v nizkih in srednjih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prepričan da je sklpka šla? kolko km imaš pa kateri letnik in verzija je tvoja rs-ka?

Ubistvu ni moja,...sam me zanima k sm se zanimu za en oglas, pa baje da olje pušča iz sklopke...motor je pa 99 letnik, ma pa 25000km, na 16000 je bla generalna.

Kaj bi biu uzrok za to, pa cenovno koolk bi stalo popravilo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti olje pri sklopki spusca se ne pomeni da je sklopka hin - vcasih pomaga tudi ce menjas tesnilo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. uradno gre 125 km/h, sosedu je sla (letnik '00 - v bistvu enaka) popolnoma serijska (tip ma okrog 70 kil) 130 po stevcu. seveda po ravnini. izvedel direktno od njega, tip pa ne laze. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..pol bo vrjetno to da laže števec    :naughty:

Ko odblokiraš pa gre 210...kot Mito  :lol1:  :lol1:    :OK:

ITAQ :lol1: :lol1: :lol1: a bi se dal na 125ccm motor dt digitaln stevc (tak k za na bicikle)??? a kej mejn laze? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti začne pri visokih hitrostih še bolj lagat (hitrosti nad 60km/h)

LP :yea1:

PS: uradni podatek za rs letnik 03 je 120km/h končna(podatek iz knjižice za letnik 03!), jaz sem se z mojo peljal 140 po ravnini oz. po avtocesti ( po števcu) . pri tem se zasuče do slabih 10k obratov dalje pa ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITAQ  :lol1:  :lol1:  :lol1:  a bi se dal na 125ccm motor dt digitaln stevc (tak k za na bicikle)??? a kej mejn laze?  :?

Navadnga od bicikla bi loh dau..sam bi mogu zmirt obseg kolesa ZLO natančno...kr odstopanja pri 180km/h so dost večja kot pr 40 km/h (za kolikor so približno narejeni ti števci) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka digitalnega stevca je procentualna, ne pa d je pri 60 tocen, pri 180 pa kaze 30 prevec. .) tud ni treba tak huuudo natancno zmerit obseg kolesa, 4 mm gor al dol, vazna je procentualna napaka. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep. Pogledaš kje kifeljci stojijo, pol pa nazaj grede teraš kolko gre. Ti bojo čist natančno povedali :D :yea2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi način: kolesarski števec (naj bi kazal točno)

drugi način: iz fizike: hitrost = pot x čas :) pri končni hitrosti izmeriš določen del ravne ceste in en štopa v kolko časa tist prevoziš (v teoriji preprosto a v praksi precej težje <_< :) )

tretji način: policijski radar (nej bi biv točn) ampak tega raj ne probavat :lol1:

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte tko realno povedat, a ko se kdo men kolk je šu a zgleda tako:

Ej stari sem ga dobu čez 200!!!

al tako

Stari sem šopov 254 po avtocesti sam realnih sem šu pa ene 182,5!! no čeprov upoštevam da nisem pršu do 300 ker pol naprej števc še za več laže!!!!!

Joj so ludje obremenjeni s temi števci, važn da šopa pa je.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!