Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Evo še enkrat pišem problem je pa tak! Mam aprilio rs letnik 2001 k ma polini kit 160, gianelli izpuh, rave ventil..... Zdj me pa zanima al je mogoče dellorto phbh 28 mal premajhn? Zanima me še kaj je s tem da k pr visokih obratih spustim gas se mašina čudn obnaša k da bi jo neki bremzal? Pa še zanima me k mam zobnike spredi 17 pa zadi 40 če ni zadi prevelk glede na to da mam take pospeške pa mašina skos dobr vleče? prosm povejte mal kako je s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat pišem problem je pa tak! Mam aprilio rs letnik 2001 k ma polini kit 160, gianelli izpuh, rave ventil..... Zdj me pa zanima al je mogoče dellorto phbh 28 mal premajhn? Zanima me še kaj je s tem da k pr visokih obratih spustim gas se mašina čudn obnaša k da bi jo neki bremzal? Pa še zanima me k mam zobnike spredi 17 pa zadi 40 če ni zadi prevelk glede na to da mam take pospeške pa mašina skos dobr vleče? prosm povejte mal kako je s tem

valda da se ti zdi kot da mašina bremza..to je zarad obratov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš 17-40 zobnike gor, pol lahko daš zadnjega od 36 do 39 gor, najbol kar 36.

Sprednjih pa večjih kot 17 menda ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej bom mogu zato ker mam pospešk pomojem ene 5s pa prestave se ful hitr zvrtijo. Če kdo še kej ve nej plis pove. ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdj sm naredu sam 15 km k še nimam registriran pa sm se pelu v čerti pa je blo tm 140 pa pr 10.000 obratov. Morm še mal sprobat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah če maš 17 in 40 zobe gor pol ne more met pri 140 četrta 10000 rpm, kvečjemu peta, pa še to ne. Razen če majo te novejše rs druge prenose v

mašini ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm zgori napisu da ma motor polini kit 160, gianelli kevlar, rave ventil in tako dalje. mislm če se ne motm ma moja rska 38KM tko da gre men verjam

K ga registriram bom filmč naredu pa bom pokazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no nekej nalimej cez Gianelli logo ... k ti zna tezit zarad tega .... :? :BUA:

drucga pa pomoje ne sme bit heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst mam eno par vprašanj. Zanimam se za rableno tuono 125, pa ma isto mašino ko rs 125, se mi vsaj zdi. No in me zanima, kakšno porabo ma rs? In reku mi je tip da gre okoli 165km/h, pa da ma nek auspuh gor. nevem več kerega. gianelli? No morem ga še vprašat, kaj je še predelano. Kolko ma kaj rs-ka končno hitrost brez blokad, z auspuhom?

pardon, ker se mi ne da čitat vsega tega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam en vprašanje. Mam RS 125 z polini kitom 160, gianellijom in rave ventilom zobnike mam original. Zdj se še ne smem vozt sam me zanima kok bi mogla bit prbližn končna če mam kdo kej podobnga. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao noben več ne svetuje več o RSki. Res me zanima k mam še dva dni do glavne vožnje pa sm neučakan pa da vem kok mi bo šla prbližn če kdo kej ve k se spozna na to.gre pa za aprilio rs 125 z polini kitom gianelijom in rave ventilom. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa joj kak se obremenjujete s temi koncnimi!! to ti med ovinki ne pride v postev tam ko rabis tut mal znanja!! pr koncni je pa tak vec denarja mas vecjo mas!! uglaunem pomoje ti bo sla okol 170 realnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ste smešni. No se j nima veze. Mogoče če mi lohk sam še kdo pomaga, ker me zanima kaj je čudn zvok k mam ene 11k obratov pol pa spustim gas.A je možno da zarad rave ventila?k da bi neki klikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko nekdo pomaga men, cist en zacetniski problemcek. Imam starejsi letnik Aprilie RS 125 in problem je v vzigu motorja. Vzigam ga namrec kar z drugo prestavo (dol po hribu :D ) in vem da to ni pametno, vendar to pocnem ker drugace ne vzge. Ko poskusam z vzigom na standardni nacin slisim kako se motor 'muci' + cudno hrescanje. Baterije (akumulator:D) so vredu, ostala elektrika deluje.

Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še tukaj vprašam: kdo ve, kje bi dobil verigo in zobnike (vse skupaj) za

RS-125? Rabim nujno, ker se zdaj ne morem voziti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veriga + zobniki stanejo 20.000sit prbližn mislm pa da lahko dobiš v avto triglavu oziroma na vsh pooblaščenih servisih. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Queote mogoče kšn alternator al pa štarter da je šou. Na to se ne spoznam prov dobr. Sam to ti svetujem rajš ne rini motorja k ga boš uniču slej al prej. Rajš poprav pol se pa voz normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternator in starter sta vredi, drugac neb sukal.

aja, a ko stisnes start ti zasuce masino, al se sam motorcek suce ( =zataknjen avtomat zaganjaca)?

boma v cetrtek pogledla, lahk je se uplinjac zapacan, lahk je filter svinjski, lahk je pa vzigalna tuljava hin (to sm js mel - bom v cetrtek prnesu zravn service & repair manual pa multimeter, pa boma premerla, da vidma kok pa kaj - nova je okrog 35k, rabljena 10k). svecko se probi menjat - NGK B10E (jurja pa pol v eurotonu) ali B10EG (dobre 4 jurje) mora bit, nobena druga!

lahk pa d mas tud mesanco premocno. :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok a možno da k mam visoke obrate pa spustim gas da dela en čudn zvok prhaja kokr neki iz auspuha, mislm če to kej rave vetnil to dela. Če mam pa nizke obrate pa spustim je pa normalno.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če se splača kupit rablenga GIANNELLIA?Ker sm prašu zj na avto-triglav d pride celoten izpuh 70k kar je pa dost za moj proračun :BUA: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mal preračuni koliko časa misliš imeti ta motor in če se ti splača za tisto nekaj malega vrečt 70k SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!