Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Alpa če se ti morda bolj splača razrezat avspuh, pobrat ven tisto blokado in zašvasat na autogen pr enmu majstr?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok a možno da k mam visoke obrate pa spustim gas da dela en čudn zvok prhaja kokr neki iz auspuha, mislm če to kej rave vetnil to dela. Če mam pa nizke obrate pa spustim je pa normalno.?

ja možno je, zakaj mi pa ni čist jasno... :hmm:

od ventila ni ziher nubenga zvoka, če je, je kak vžig al pa kaj takga razštelano... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei mam en problem: zakaj se men mašina noče vrtet nad cca 8,5k obratov? no razn v prostem teku! Kero blokado morm vn dat???? Kr tko če ga tiščim k ma okol 8k obratov (v vseh prestava) sam ropota pa nč ne vleče?kr js mam drgač pa use original pa letnik je 2001!čaw :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi malo strani nazaj...

Višje se vrti, ko daš giljotinico na RAVE reži na celindru ven, pa izpuh odblokiraš.

Al pa še boljše... prodaj mi svojo RSKo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo sm nov na forumu!

Sm ponosen lastnik aprilie rs 125 letnik 2000 :D

Je bla narjena generalna in me zanima kero olje naj tankam za mešanco eni pravjo Motula 600 eni spet drugače tko da zdej še sam nevem kva nej natočm not :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 600 je kr taprav za v rsko. Kvaliteta je dobra, cena je pa tud solidna. Ne pa kšnga TTsa k baje ni dobr. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk pa d mas tud mesanco premocno. :oops: :D

A če dajaš bol močno mešanco, je lahk posledica, da ti motor težje pržge? Ker pr moji TZR-ki mam zdej mal bol močno mešanco, k se mašina še udelava in mi ne pržge prou najlepše. Ko pa zaprem zrak, mi pa u kakem tretjem poskusu pržge :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me!!!

končno sem se lifral 50ke

pa me zanima če gdo ve za kakšno dobro rsko ki se prodaja po možnosti 2003 al pa novejša. ki ni že cela v kurci pa nevem kaj še,..

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrš v letu dva je ni noben uniču, tko da le pogumno na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdj ne vem kaj bi lohk to blo da neki dela klk klk če spustim sklopko pr nizkih obratih pa se počas pelem al pa k izpod visokih obratov sputim pa dam spet gas pa isto nardi? Če kdo kej ve nej plis pove.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kok mate kej zobnik velik na svojih rskah. Včeri k sm se pelu sm šou 170km/h sam je vetr pihu pa mašina se je kr precej navijala. Zdj me pa zanima kok mate zobnik zadi jst mam še original 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me

kupo sem si rabljeno rsko pa ima še blokade notri razen iz izpuha so bile odstranjene.

najbolj me moti ta blokada ko je med 5000-6000rpm ki se nahaja na cdi-ji

daj rečte mi kak se ta blokada odstrani ( to vem da se notri en kabel precvikne )

samo mi prosim rečite če bo tam notri samo en kabel al jih bo več ker jaz bi si to sam naredo pa nebi rad vse uničo.

plis

pa pohitite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zdej naroču zobnike sprednjega 17 in zadnjega 39. Če bi hotu vzet 40 bi dobu takoj, za 39 pa moram 3 tedne čakat :( . Drugačnih zobnikov se pa ne da

dobit za te motor, sm se kar neki časa zanimal. Edina možnost je, da recimo

zadnji zobnik daš od enga drugega motorja in ga daš predelat (da paše na izvrtine), sam mora met isto zobovje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še en problem danes sem si kupil liter olja ga natočil do konca not v posodo pa kot zgleda mi nekje ven teče al se to dogaja še komu tu na forumi gori

kaj bi naj bil problem??

aja al to slučajno tam vun teče ko je ona cevka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta blokada kokr veš se imenjuje cdi. maš jo spravleno pod zadnjim zicom in sicer to je taka mejhna škatlca, ki je zalita z silikonom. Tist silikon morš izbrskat vn in nato preščipneš jumper. Nato pa zaliješ nazaj z silikonom.

Tuki še ena stran kjer maš dobre nasvete http://www.navero.co.uk/rs125zone/tuning.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tiče te blokade na cpi-ji mam eno vprašanje

jaz sem šel to danes dol vzet pa sem vzel nožek pa počasi ven pucal silikon potem pa sem prišel na neko vezje (kaj bi bilo to)

pa jaz ne vidim tega jumpera v tej škatli dajte malo mi prosim razložite ka se to naredi če je slučajno to že sam doma delo?

ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že skapiro ker jaz sem pač začel ves silikon dol davat pa sem ogotovo da morem tam dol dat samo na določenem mestu...

pa sem fotru povedo kaj sem naredo pa je bla streha v lufti

samo ko ga j..e bom jaz to ju3 si naredo tak kot treba

ayde

pa !!!!!!!!!!!hvala za pomoč!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem... Ampak malce provocirat pa vseeno sede  O:-)

norc kok si dau za RSko? Ko bos dau blokade vn povej tocno kje so pa ksna fotka bi tut prou prsla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za njo sem dal 750k blokade maš na cdi-ji , v izpuhi , na airboxi, pa neki na celindri če se ne motim na ravi. saj bi jih že zaj takoj dal pa smo zaj doma vse keš vun dali pa ni gnara več zaradi tegapa poskušam si jo sam gor odpret sako kaj se tiče one blokade na celindri se je rajši ne bom dotiko

post-4575-1114110337.jpg

post-4575-1114110353_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ker ke ve če ma aprilia RS125 valerosi še ke zablokiran v papirjih ma 18 kW :?

tomos zažiga :yea2:

post-6981-1114162541_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil f-ka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!