Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Sem že pa ne pomaga...

jst nism mogu popolnoma ločit ploščici, oz ko sem jih sta skupaj lezli (bi samo držalo), pol sm pa navrh za olje uno opru, jih loču, (olje je vn šlo, sam pazi da ti barve ne uniči, js sm ga v cunjo ujeu) in pol sm špurgiru, sam moraš pazit da ti ne pride zrak not!! če pride morš it spet skozi da ga spraviš ven. lahko pa se ti batki zatikajo, če se, jih moraš zdret pa jih spolirat, podmazat,.. sam ti to vedno drži al sam če zaviraš začne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kk nei iztrenutnih klasičnih 15 km nardim da dobim okol 36 km z odblokiranjem al kk sam brez da menjam izpuh

o tem pa ze na veliko pise...nekaj tudi kakih 5 do 10 strani nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kuk obratih se vrti rs 125-ka z vsemi blokadami k moč ma največjo pr 8500 pa največ navora pr 8000 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kuk obratih se vrti rs 125-ka z vsemi blokadami k moč ma največjo pr 8500 pa največ navora pr 8000 :worship:

:worship: :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: legenda :lol1: :worship: :OK:

p.s. kupš rs ko ? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: legenda :lol1: :worship: :OK:

p.s. kupš rs ko ? :lol1: :lol1: :lol1:

ej jernej a tvojo prodajaš al kaj??? kaj pol pride zx6r ninja (zelene barve) :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahka gdo pove kok stane bat pa obročki pa kje lahk to kupim a je kje na netu cenik pa možn naakup preko neta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jernej a tvojo prodajaš al kaj??? kaj pol pride zx6r ninja (zelene barve) :evilgrin: :evilgrin:

prodajam... ni še na avto netu (septembra bo) dam pa brez problema teb prednost če si zainteresiran... (pač da se zmenva) (je še en k se neki zanima... tko da bom tk reku... kdor bo dou lepšo ceno oz. kdo bo bl resn ta ga dobi)... če te karkol zanima PM msn... kjer hoččš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol pride zx6r ninja (zelene barve) :evilgrin: :evilgrin:

pride ninja ... sam če bo ninja bo črna :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: (upam no) pa OBVEZNO drug lonc... drgač se bom brez furov :whistle: (dušilca mislm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kuk obratih se vrti rs 125-ka z vsemi blokadami k moč ma največjo pr 8500 pa največ navora pr 8000 :worship:

to ti je uprašanje :P to ni skuter, vrti se na tok obratih na kolkr se hočeš peljat :slap:

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kok stane bat za aprilio rs 125 pa obročki seveda

bat je 100€ obročki pa tam cca. 20€ to so seveda original deli od rotaxove mašine :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sam da se boš tega jajca k maš zdej znebu :whistle:

ti pa sam tih bod pešhondaš :winkiss: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat je 100€ obročki pa tam cca. 20€ to so seveda original deli od rotaxove mašine :winkiss:

ja tnx em ki na netu pa lahk naidem cenik al pa kai podobnga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tnx em ki na netu pa lahk naidem cenik al pa kai podobnga

em ne vem... to so cene ki mi jih je povedal izkušen mehanik (stlic pero - rudnik - lj ) ... tak je on reku ko sm ga spraševau... namreč tudi to mene sedaj čaka (bat pa to poizdarijo menjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem sem postal novi lastnik RS-ke, pa imam nekaj vprašanj oz. problemov.

- zakaj mi motor zaduši pri 8000 obratih za sekundo oz. skoraj 2, nato pa potegne kot zmešan do 11k ? (seveda ko je motor ogret)

-ko je motor hladn ga užgem z zaugom (drgač mi ne užge) ko pa je topel, pa skoraj zaprem zaug, še dela motor uredu, ko pa se pelem kak krog mi crkne! pol pa morem ga pnekajkrat verglat, da vžge (brez zauga, z zaugom sploh noče), ko pa vžge mi sam nabija obrate gor pa dol (od 1000 pa do 5000 obratov!!! : :kva2: :eek: )

če pa dam par sekund po tistem gas ko je zalaufal, mi takoj spet crkne!

-čemu je namenjena tipka na levi strani balance, pod sireno ?

Blokade so zunaj i naj bi imel rave ventil.

Prosim za pomoč, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem sem postal novi lastnik RS-ke, pa imam nekaj vprašanj oz. problemov.

- zakaj mi motor zaduši pri 8000 obratih za sekundo oz. skoraj 2, nato pa potegne kot zmešan do 11k ? (seveda ko je motor ogret)

ker nima ravea al pa razstelan fergi

-ko je motor hladn ga užgem z zaugom (drgač mi ne užge) ko pa je topel, pa skoraj zaprem zaug, še dela motor uredu, ko pa se pelem kak krog mi crkne! pol pa morem ga pnekajkrat verglat, da vžge (brez zauga, z zaugom sploh noče), ko pa vžge mi sam nabija obrate gor pa dol (od 1000 pa do 5000 obratov!!! : :kva2: :eek: )

če pa dam par sekund po tistem gas ko je zalaufal, mi takoj spet crkne!

fergi

-čemu je namenjena tipka na levi strani balance, pod sireno ?

Blokade so zunaj i naj bi imel rave ventil.

Prosim za pomoč, LP

welcome: >

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanks....

Kako vidim, če ima rave, koliko približno stane štelanje fergazerja? Oz. še bolje, kako se to naredi? :whistle:

LP

fergazer je najbol zapleteno za nastavit pri 2t 125ki....meni je lazje cilinder dol vzet pa nazaj gor dat,kot pa v nulo nastavit fergazer....drugace pa glede tvoj zgorni opis bi reko da nimas ravea....drugac pa povej ker letnik mas rsko,km in tako naprej....drugac za rave pa bos vido ce bos pogledo pod zadni zic pa bos not mel 2 crni skatlci,..ne samo eno....al pa da dvignes tank,vzames akumulator in njegovo ohisje ven pa bos videl ce mas samo ploscico nad izpuhom al je malo vecje ohisje pa se zajla....za zgorni problem,pa bos se mogo malo spilat s fergazerjem pa svecko lahko tud zamenjas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazer je najbol zapleteno za nastavit pri 2t 125ki....meni je lazje cilinder dol vzet pa nazaj gor dat,kot pa v nulo nastavit fergazer....drugace pa glede tvoj zgorni opis bi reko da nimas ravea....drugac pa povej ker letnik mas rsko,km in tako naprej....drugac za rave pa bos vido ce bos pogledo pod zadni zic pa bos not mel 2 crni skatlci,..ne samo eno....al pa da dvignes tank,vzames akumulator in njegovo ohisje ven pa bos videl ce mas samo ploscico nad izpuhom al je malo vecje ohisje pa se zajla....za zgorni problem,pa bos se mogo malo spilat s fergazerjem pa svecko lahko tud zamenjas

Hvala Justaboy za odgovor! :worship: emm svečko sem že zamenjal, pa že gre motor veliko lepše, prej je cukal, sedaj skoz lepo vleče, razen tiste luknje pri 8k. Je pa letnik 99, 23k kilometrov. Se bom probu neki pošpilat z fergazerjem pa sporočim kak se bojo stvari končale. :)

Še enkrat Tnx in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-čemu je namenjena tipka na levi strani balance, pod sireno ?

to je štoparca. s temu lohk merš kroge.. :)

tm gor pr displayu ene parkrat prtisn zgorn gumb, da se ti prkažejo "časi krogov" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je štoparca. s temu lohk merš kroge.. :)

tm gor pr displayu ene parkrat prtisn zgorn gumb, da se ti prkažejo "časi krogov" :)

a pol ma tut koledar gor al kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ma tut koledar gor al kaj :D

nop, tega pa ni :D :cry: lohk bi meu pa "joovc doovde player" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje....koliko približno stane nastavitev fergazerja, oz. če se lubi komu na kratko opisat kako se to naredi? Malo šraufarske žilice imam, samo 2T fergazerja še nisem nikoli imel v rokah, pa nevem kje je kaj.... ;) :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!