Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Mam vprašanje....koliko približno stane nastavitev fergazerja, oz. če se lubi komu na kratko opisat kako se to naredi? Malo šraufarske žilice imam, samo 2T fergazerja še nisem nikoli imel v rokah, pa nevem kje je kaj.... ;) :hmm:

LP

najdit mors pravo razmerje med bencinom in zrakom....bencin stelas z dizo(je v sravfu na spodni strani fergazerja) in pa iglo,...ter zrak na desni strani fergazerja je tak crn sravfek(da se ga tud z roko vrtet)....kolk pa pride to na servisu pa ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje....koliko približno stane nastavitev fergazerja, oz. če se lubi komu na kratko opisat kako se to naredi? Malo šraufarske žilice imam, samo 2T fergazerja še nisem nikoli imel v rokah, pa nevem kje je kaj.... ;) :hmm:

LP

men se lub to teb narest za 10 evrov če hočeš :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se lub to teb narest za 10 evrov če hočeš :yes:

a si že odpru servis & tuning center pri j3rn3ju s.p. hehehe joke joke

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se lub to teb narest za 10 evrov če hočeš :yes:

Hvala za ponudbo, sam sklepam da si iz Ljubljane, jaz pa iz Štajerske in vozim neregistriran motor po naših "vaških" cestah, do Ljubljane bi si pa nabral nekaj "lepih" listkov od prijateljev policistov! :whistle: :D

Hvala vsem za odgovore!

LP

Popravljeno . Popravil GiGi_1985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučainkdo ve kje se da kupit nalepke za aprilio rs 125 letnikn 2002 za levo stran pod keslom pa kolk rbližn stanejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo, sam sklepam da si iz Ljubljane, jaz pa iz Štajerske in vozim neregistriran motor po naših "vaških" cestah, do Ljubljane bi si pa nabral nekaj "lepih" listkov od prijateljev policistov! :whistle: :D

Hvala vsem za odgovore!

LP

ker del stajerske mas natancneje v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučainkdo ve kje se da kupit nalepke za aprilio rs 125 letnikn 2002 za levo stran pod keslom pa kolk rbližn stanejo

daj jih nekomu delat... ker nočeš vedt kolko pridejo original nove :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjska okolica :D

o sosed :P

na servisu ti ne more kej drujga zaračunat ko del tak da če je nesramn ti zaračuna eno uro dela

tak da ....

kolk je pa to pa odvisn od servisa

druga opcija pa da nardiš izpit pa se do justaboya zapeleš

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa stanejo prbližn komplet nalepke za aprilio pod keslom

bos mogo verjetno kr na servis poklicat....ker ce ze ni kdo kupoval ti ne bo noben vedo povedat,kvecjemu okvirno ceno al pa to da so drage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kk nei iztrenutnih klasičnih 15 km nardim da dobim okol 36 km z odblokiranjem al kk sam brez da menjam izpuh

dej nehi ti ze s temi 36km prosim :headbang:

pr kuk obratih se vrti rs 125-ka z vsemi blokadami k moč ma največjo pr 8500 pa največ navora pr 8000 :worship:

kva ti zdej sprasujs?? :trance_33_sleep:

aja fantje glede porabe!!!

jst sm meu iz paga do sm z celim tankom sm naredu 250 km :whistle: :whistle: hehe povprecna hitrost okol 58kmh

lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi ti ze s temi 36km prosim :headbang:

kva ti zdej sprasujs?? :trance_33_sleep:

aja fantje glede porabe!!!

jst sm meu iz paga do sm z celim tankom sm naredu 250 km :whistle: :whistle: hehe povprecna hitrost okol 58kmh

lp :worship:

z rezervo al brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje kok se splaca dat no3 zracni filter... madona mene mika ampak kaj je sploh razlika med serijskim in "sportnim"? samo glas? ker ce je sam to pol nevem..

lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z z brez je pr 220 nekje mal cez se pojavla lucka. :whistle:

nekam malo si naredo z zaprto....jaz sem z odprto pa ne tako mirno voznjo...tam od 90 do 150...pa se mi je pri 192 vklopla rezerva...tak da bi se mi se kasnej ce bi bol mirno vozo...

aja fantje kok se splaca dat no3 zracni filter... madona mene mika ampak kaj je sploh razlika med serijskim in "sportnim"? samo glas? ker ce je sam to pol nevem..

lp :worship:

ce se ti gre za zvok dej cevke ven....je isti k... drugac pa edina razlika je zvok pa to da ti pije kakiga pol litra vec...vsaj norc 16 je pila pol litra vec ko je mel sportni filter...pa slabost sportniga filtra pri stari rski je bla ta,da ti je lahko vsak zic odprl....samo malo volje je blo treba,drugac pa sem jaz tud z izvijacem :P odprl zic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje kok se splaca dat no3 zracni filter... madona mene mika ampak kaj je sploh razlika med serijskim in "sportnim"? samo glas? ker ce je sam to pol nevem..

lp :worship:

Pa racunej še na to, da ti tudi iz frgazrja nazaj ''seka'' zvok pa to, tko da se še tm skoz dere, ker zdej ti airbox zaduši to...

Saj men se je med 5 in 6 obrati tko drla skoz fergi da sm komi vozu, k je blo mal lukne v moči in si mogu bl gas odpret :krneki: (je pa res da nism meu filtra, sam najlonko :whistle: , ne vem kok to kej spremeni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa racunej še na to, da ti tudi iz frgazrja nazaj ''seka'' zvok pa to, tko da se še tm skoz dere, ker zdej ti airbox zaduši to...

Saj men se je med 5 in 6 obrati tko drla skoz fergi da sm komi vozu, k je blo mal lukne v moči in si mogu bl gas odpret :krneki: (je pa res da nism meu filtra, sam najlonko :whistle: , ne vem kok to kej spremeni)

vlko...ce si mel direkt najlonko tam gor ko bi mogo filter pridit....to si mel samo malo zascite pred smetmi,drugac pa isto kot bi se brez vozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje eno vprašanje mam za vas! doma imam lcd prikazovalnik ure, temperature, voltaže itd, tist od aprilije na števcu, ja pa od letnika 98. ta lcd ima 5 kablov (rdeč, zelen, moder, zeleno-beu in črno-beu) pa bi prosu če kdo ve kam kkšn kabel paše oz kam morem zvezat do bo to delovalo na suzukiju. pa bi še prosu če kdo ve kje bi našu service manual na netu da bi shemo pogledov. pa še neki npr. za temperaturo, a bi mogu met še poseben senzor ali je to že vse v tem lcd-ju in vezju spodaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam malo si naredo z zaprto....jaz sem z odprto pa ne tako mirno voznjo...tam od 90 do 150...pa se mi je pri 192 vklopla rezerva...tak da bi se mi se kasnej ce bi bol mirno vozo...

ce se ti gre za zvok dej cevke ven....je isti k... drugac pa edina razlika je zvok pa to da ti pije kakiga pol litra vec...vsaj norc 16 je pila pol litra vec ko je mel sportni filter...pa slabost sportniga filtra pri stari rski je bla ta,da ti je lahko vsak zic odprl....samo malo volje je blo treba,drugac pa sem jaz tud z izvijacem :P odprl zic :D

kašne cevke to? kje pridejo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje eno vprašanje mam za vas! doma imam lcd prikazovalnik ure, temperature, voltaže itd, tist od aprilije na števcu, ja pa od letnika 98. ta lcd ima 5 kablov (rdeč, zelen, moder, zeleno-beu in črno-beu) pa bi prosu če kdo ve kam kkšn kabel paše oz kam morem zvezat do bo to delovalo na suzukiju. pa bi še prosu če kdo ve kje bi našu service manual na netu da bi shemo pogledov. pa še neki npr. za temperaturo, a bi mogu met še poseben senzor ali je to že vse v tem lcd-ju in vezju spodaj?

jaz sem nekje mel service,user,repair manual za rsko v pdfju samo mislim da se je med parimi formati izgubilo...bom pogledal za vsak slucaj....

kašne cevke to? kje pridejo? :unsure:

tiste na airboxu....dajo se ven vzet,so pa take 2 cevke,...zdaj ne vem ce jih ti sploh mas,ker ko si motor kupo je tud bla samo najlonka prek airboxa,ni blo pokrova gor,pa 50ka ne vem vec kak ma narejeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sličain ve kdo ka je ena trgovina v gradcu velsner al neka z motornimi deli pa menda vse dobiš a majo svojo stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučainkdo ve kje se da kupit nalepke za aprilio rs 125 letnikn 2002 za levo stran pod keslom pa kolk rbližn stanejo

em poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) mislim da sta ena 2 ko prodajata dele za rsko edn celo po delih edn pa sam plastike poklič če so cele boš cenej skoz pršu ko pa če jih kupiš na servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!