Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

na RS50 nimaš teh cevk...

to majo tzr-ke (yamaha bol ekološko osveščena pa to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kak cilindr, ojnico+gred od rse al pa kar celo masino za prodat ? :) :rolleyes:

ka je ribnla?....masino prodaja en na netu,samo je brez cilindra pa bata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je ribnla?....masino prodaja en na netu,samo je brez cilindra pa bata

ma najrajs bi kar kupu celo masino da bi blo mir .... edino kjar bi rabu je mogoce cilindr ce bi ze tko .... pa gred in ojnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo

a kdo pozna kerga k bi prodal prvo šipo za Aprlio RS 125:

Moja je rahllo opraskana tako,da bi hitro rabil ker je mottor skoraj prodan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo

a kdo pozna kerga k bi prodal prvo šipo za Aprlio RS 125:

Moja je rahllo opraskana tako,da bi hitro rabil ker je mottor skoraj prodan

ce jo je lastnik videl ze....sej pa dok ni pocena ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo

a kdo pozna kerga k bi prodal prvo šipo za Aprlio RS 125:

Moja je rahllo opraskana tako,da bi hitro rabil ker je mottor skoraj prodan

če je popraskana se ne splača menjevat :) sam potrata dnara... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! A kdo prodaja rave ventil oz. sam ploščico oz. lopšutco za rave ventil?? nujn rabm!!

jaz bi tud rabo samo "jezicek" od ravea

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kok stane bat za aprilio rs 125 pa obročki seveda

pokliči na avtocommerce v lj ali v mb! številko mam sam od lj 015883466!!! najbolje de nabavis vertexsov bat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučainkdo ve kje se da kupit nalepke za aprilio rs 125 letnikn 2002 za levo stran pod keslom pa kolk rbližn stanejo

uf... lahko jih na avtocommercu narocis ampak so drage!! v mojem kraju je en serviser(rozmanservis) ki tudi izdeluje nalepke!! mojemu kolegu je stranske nalepke(obe 2) naredil za 40€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kak cilindr, ojnico+gred od rse al pa kar celo masino za prodat ? :) :rolleyes:

jest ti lahko now polinijev 160kit za okol 200€ zrihtam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo ve kaj označuje datum odtisnjen na TTSu? K če je rok uporabe pol sm jst dau že parkrat zanč olje notr. Al je gdaj je polnjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo ve kaj označuje datum odtisnjen na TTSu? K če je rok uporabe pol sm jst dau že parkrat zanč olje notr. Al je gdaj je polnjeno?

A nc ne pise, mal poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo ve kaj označuje datum odtisnjen na TTSu? K če je rok uporabe pol sm jst dau že parkrat zanč olje notr. Al je gdaj je polnjeno?

datum polnjenja....ker to lahko zdrzi kolko ces,ce ga pravilno hranis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glupe so zdej črpalke ratale. Učasih si dubu kjer čš motul in tts, zdej majo pa samo neko domače petrolovo sranje. Še mal pa boš kupu mercator mešalno olje za 2T :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... lahko jih na avtocommercu narocis ampak so drage!! v mojem kraju je en serviser(rozmanservis) ki tudi izdeluje nalepke!! mojemu kolegu je stranske nalepke(obe 2) naredil za 40€.

ja pa tiste nalepke ko jih je on nardeo so bletočn take da jih e prekopiru al so ble podobne kok je pa prbližna cena za bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat original za aprilio 125 je 150 eur, VERTEKS je pa 105 EUR, vem zato k sm lih novga kupu. Bolš je če kupiš verteksov bat, ker majo mal bl sfelšane mere in ma več zračnosti- se bolš vrti! sam morš pa nujn pogledat, predn daš bat u celinder(če boš sam to delu), da majo batni obročki vsaj 0,25mm lufta do maks tam nekje do 0,35mm.če ma mn kt 0,25 mm, jih mal pobrusiš.

lp

Popravljeno . Popravil agodno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glupe so zdej črpalke ratale. Učasih si dubu kjer čš motul in tts, zdej majo pa samo neko domače petrolovo sranje. Še mal pa boš kupu mercator mešalno olje za 2T :headbang:

Na črpalkah nimaš kaj kupovat olja! usaj pr nas ne. je tts na črpalki skor 2x dražji ko v moto trgovini :unsure: :glare: mercator olje za mešanico!!! 50% ceneje, visoka kvaliteta!! :D :D :D :D veš da ;) :lol1:

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!