Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ma glupe so zdej črpalke ratale. Učasih si dubu kjer čš motul in tts, zdej majo pa samo neko domače petrolovo sranje. Še mal pa boš kupu mercator mešalno olje za 2T :headbang:

A mislš da ga še ni? :lol1: To je pol isto kt je en pr ns za mlek reku, da z dna kotla podrzajo pa merkator nalepko gor dajo in pol je tolk cnej :lol1:

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje......desni smerokaz mi dela normalno, levi pa skoz sveti, nič ne utripa!? :? :lol1: Kje naj sploh začnem gledat? neki ssm že kable gledu pa mi zgleda vse OK ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prvo pomislil na to, pa ni, ker obedve svetijo. :whistle:

mas ziher vse zmigavce prkloplene.....ker na rski zelo cudno delajo zmigavci ce niso vsi prklopleni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti lahko now polinijev 160kit za okol 200€ zrihtam...

mhm a res ?? ... to se pa zanimivo slisi .... kasn pa je ta kt in to mislim mal opisi in ce ga lahko takoj dobis ??? ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas ziher vse zmigavce prkloplene.....ker na rski zelo cudno delajo zmigavci ce niso vsi prklopleni

Ja zihr so vsi priklopljeni, sj desni delajo čist normaln, levi pa obadva skoz svetita. A ma to kje kak rele ali kaj podobnega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zihr so vsi priklopljeni, sj desni delajo čist normaln, levi pa obadva skoz svetita. A ma to kje kak rele ali kaj podobnega ?

pod zadnim zicem na levi strani(v smeri motorja) ma rele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm a res ?? ... to se pa zanimivo slisi .... kasn pa je ta kt in to mislim mal opisi in ce ga lahko takoj dobis ??? ....

kit je nov tko da se ga splača js bi ga vzel pa sm mu že skup sestavlen.....kit lah dobim takoj, cena se pa giblje okoli 200 eur + poštnina

lp

Popravljeno . Popravil agodno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zihr so vsi priklopljeni, sj desni delajo čist normaln, levi pa obadva skoz svetita. A ma to kje kak rele ali kaj podobnega ?

tm pod zicom maš CDI pa en kup kablov (tud tisti za žmiguce) jst sm meu tam notr probleme... mal tisto use preglej pa bi moglo delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa tiste nalepke ko jih je on nardeo so bletočn take da jih e prekopiru al so ble podobne kok je pa prbližna cena za bat

drgač so iste sam tistih prelivou nemore narest!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, zanima me sledeče :

Koliko stane rele za smerokaze (žmiguvce) in igla za fergazer? To dvoje še morem zrihtat pol bo pa motorček k nov! :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, zanima me sledeče :

Koliko stane rele za smerokaze (žmiguvce) in igla za fergazer? To dvoje še morem zrihtat pol bo pa motorček k nov! :naughty:

LP

rele je okol 10€ v louisu....igla pa ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, zanima me sledeče :

Koliko stane rele za smerokaze (žmiguvce) in igla za fergazer? To dvoje še morem zrihtat pol bo pa motorček k nov! :naughty:

LP

wtf zakaj rabš iglo za fergazer ... a s tastaro pojedu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf zakaj rabš iglo za fergazer ... a s tastaro pojedu :whistle:

jah lakota je huda reč, hehe :) Emmm, igla je slaba oz.pokvarjena, zato mi ne zapira dovolj dotoka goriva in posledično mi bencin spušča! :rolleyes: Tko da morem to zrihtat. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravljice... to gre enih 190 po stevcu ce nc ne menas zravn...

drgac pa ej fantje moj projekt se zakljucuje...

sam tok- nenastimana gre tok k od jerriya (ce ne hitrej :winkiss: )

sam se slabo vrti k ga mori ko svinja ko rab bencin... ah ta fergazer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej gre bol ane jerry... sam cist mejckn.. mislm da mava pr 100kmh za 2-3 motorje razlike... ce zadanm tisti milimeter ko motor vlece... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lakota je huda reč, hehe :) Emmm, igla je slaba oz.pokvarjena, zato mi ne zapira dovolj dotoka goriva in posledično mi bencin spušča! :rolleyes: Tko da morem to zrihtat. LP

Jst jo mam če rabš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej gre bol ane jerry... sam cist mejckn.. mislm da mava pr 100kmh za 2-3 motorje razlike... ce zadanm tisti milimeter ko motor vlece... :unsure:

kdaj gremo na pico raj povej :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u soboto, legenda a je kul? dobim "placo" :whistle: :worship: :worship: :worship:

kr bomba mi reč B) gremo bl proti večeru da bom meu za večerjo eno pico B)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!