Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

drgač so iste sam tistih prelivou nemore narest!!

ja a mi lahk to zrihtaš pa kolk bi me kai to pršlo rabu bi pa levo bočno stran celoto so tri nalepke pa desno tisto ko piše aprilia lahk zrihtaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a mi lahk to zrihtaš pa kolk bi me kai to pršlo rabu bi pa levo bočno stran celoto so tri nalepke pa desno tisto ko piše aprilia lahk zrihtaš

khm lahk ti dam stevilko!! edina razlika med unimi nalepkami je de jih on nalima eno na drugo rec. pri aprilijevi nalepki je rdeča podlaga in nato se crke gor nalima!!!

aja številka je pa 041745310

ej baha si dobu onega zaradi kita??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve slučain ka bi lahk blo hin če mi motor kr ugasne pa ne potegne ko obstojim v klancu

a je bat a je kai drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve slučain ka bi lahk blo hin če mi motor kr ugasne pa ne potegne ko obstojim v klancu

a je bat a je kai drugega

khm... res dobr vprasane??? drgač pa če je motor ugasnen ne more poj potegnt :whistle: :whistle: (sj drgač vem kaj čš powedat ampak kašna šala more tudi bit :worship: )

sam pomoje nemore bit to zarad bata... bova počakala na komentarje drugih :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogu malrazložit to,da bi ti lahko kdo kej bl konkretnga povedov. A prej se ti pa to še ni dogajal? A si probov spelat s kej višjimi obrati, glede na to da nimaš RAVE, pri takih obratih k lahko na ravnem speleš v klancu sam jamra motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve slučain ka bi lahk blo hin če mi motor kr ugasne pa ne potegne ko obstojim v klancu

a je bat a je kai drugega

če bi biu bat nebi obstou sam na klancu ampak kjerkol :whistle: zgleda na klancu motor ne dobi bencina... fergazer je pomojem problem ali pa kaj podobnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem pač glih tk je ko bi probu spelat na ravnem u tretji brzini al pa četrti

obstanem v klancu da probam pa dam ful gas pa ćist počasi porbam pa potegne pa mal še vleče pol mu pa moči zmanka pa stisnem kuplo prau cait pa isto sploh ne potegne pomagite mi.....heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dam lepo bike z garaže se hočem pelat krog, zalaufa normaln, počakam da se segreje, dam v prvo - Crkne?! Ga spet užgem (z velik matranja) dam mal gasa - crkne!?!? Zdj pa qurc grdi ne vžge več ?! Jaoooo pa 2T ! :headbang: Aja, pa pod štangasom je laufu na na cca. 1800 (ogret na cca 40-50 C) Preveč ?

Pa ko motor vžigate (kadar je hladn pa težk vžge) a se vam tut štarter v prazn obrne ? Kr en čudn zamolku glas spusti enkrat od sebe pa konc ? wtf ? :whistle: A to smrdi po popravilu ?

Štangas se štela na tistem črnem gumbu na fergazerju ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dam lepo bike z garaže se hočem pelat krog, zalaufa normaln, počakam da se segreje, dam v prvo - Crkne?! Ga spet užgem (z velik matranja) dam mal gasa - crkne!?!? Zdj pa qurc grdi ne vžge več ?! Jaoooo pa 2T ! :headbang: Aja, pa pod štangasom je laufu na na cca. 1800 (ogret na cca 40-50 C) Preveč ?

Pa ko motor vžigate (kadar je hladn pa težk vžge) a se vam tut štarter v prazn obrne ? Kr en čudn zamolku glas spusti enkrat od sebe pa konc ? wtf ? :whistle: A to smrdi po popravilu ?

Štangas se štela na tistem črnem gumbu na fergazerju ?

LP

men kdaj mal zavrti štartr v prazno.. ampak ni panike :D se zelo redko to zgodi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa qurc grdi ne vžge več ?! Jaoooo pa 2T ! :headbang: Aja, pa pod štangasom je laufu na na cca. 1800 (ogret na cca 40-50 C) Preveč ?

LP

Lahko da je lih na rezervo prišo, takrat motor laufa na višjih obratih nekej cajta. Preveri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dam lepo bike z garaže se hočem pelat krog, zalaufa normaln, počakam da se segreje, dam v prvo - Crkne?! Ga spet užgem (z velik matranja) dam mal gasa - crkne!?!? Zdj pa qurc grdi ne vžge več ?! Jaoooo pa 2T ! :headbang: Aja, pa pod štangasom je laufu na na cca. 1800 (ogret na cca 40-50 C) Preveč ?

LP

ne se sekirat se zgodi... mal podrki prva ler prva ler druga ler prva druga ler .... itd. ne bo več.(to tisto ko je crknu ko si v prvo deajov).. drgač ko si ga ogrevu na 1800 rpm pa je crknu je zato crknu in tud obrati niso šli gor (predvidevam) je pa zato ker bi mogu počakat da se bi se vs benz pokuru.... uglavnm po domače povedan si ga zaliu in ti nisi niti počaku da bi to izgorel... zdej bi mogu užgat če pa ne gre.... pa reč fotru, mami , sestri , bratu, kolegu, soosedu, babici, dedu, sestrični, teti , stricu, policaju, mimoidočemu.... da te porine pa bi mogu užgat.... daš v drugo pa ko je velka brzina spusti sklopko....

drgač pa ne prec jokat neki kurc pa 2T .... to so čist navadne stvari.... pol boste vidl kurc pa 2T ko se problemi začnejo, ker to niso nobeni problemi

:grim

LP

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle sm nov!! sm opazu da se da kle marsikej izvedt!! pa me neki zanima...!! u 1 mescu mi je bat že 2x ribnu (učeri mi je drugič)!! pa me zanima kaj bi lhk blo narobe?? a je možno da dobiva premal olja?? a bi blo bolš da bi sam delu mešanco?? takrat sm dau za nov bat 150E, cilindr sm dau pa brust, k je biu mal podrsan od obročkov (od bata)!! zdej sm uprašu za ceno cilindra pa bata oboje skup pa so rekl da je 1000E!! omfg... kera cena!!! zdej sm pa na netu vidu kit 160cc za 400E!! uau... lepa cena!!! pa me zanima kk bi se ta kit kej obnesu oz. kdor ga ma mi nej plis pove če ma kšne večje težave z motorjem zart kita!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je lih na rezervo prišo, takrat motor laufa na višjih obratih nekej cajta. Preveri...

tud to je velika verjetnost... daj na reservo počaki da se benz nateče... pa poskusi ponovno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle sm nov!! sm opazu da se da kle marsikej izvedt!! pa me neki zanima...!! u 1 mescu mi je bat že 2x ribnu (učeri mi je drugič)!! pa me zanima kaj bi lhk blo narobe?? a je možno da dobiva premal olja?? a bi blo bolš da bi sam delu mešanco?? takrat sm dau za nov bat 150E, cilindr sm dau pa brust, k je biu mal podrsan od obročkov (od bata)!! zdej sm uprašu za ceno cilindra pa bata oboje skup pa so rekl da je 1000E!! omfg... kera cena!!! zdej sm pa na netu vidu kit 160cc za 400E!! uau... lepa cena!!! pa me zanima kk bi se ta kit kej obnesu oz. kdor ga ma mi nej plis pove če ma kšne večje težave z motorjem zart kita!!?

ja ne vem kaj delate majstri s temi rs kami... moja ma 16.600 km pa še zmer prvi bat pa dela ko urca :whistle: (tok tok)... ja na kolko km ti je ribnu nisi napisu... ampak predvidevam da je blo vsaj 100km umes... ker če je blo tko po par km po menjavi bata bi reku da ti je pumpa za ole crknla... drgač pa ja... premalo maš olja naštimanga... če delaš sam mešanco je bl sigurn ampak mešanca bo pol enkrat taka enkrat taka.... kr zaupaj oljni pumpi... tud pomembn je ker ole daješ... če daješ motul al pa tts pol je kul ostalo je use SRANJE !... glede kita pa ne vem... to je še bl občutljiva zadeva... riba zlo rado :grim sam je treba pol še mal fergazer pa dize naštelat... . drgač pa ti jst svetujem... dej kit gor ga ulavfi poveči za ole, daj notr kvalitetn olje .... pol ko bo lepo delal pa sam prodej :P in še enkrat ti povem.... JA z kitom so še večje težave ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kaj delate majstri s temi rs kami... moja ma 16.600 km pa še zmer prvi bat pa dela ko urca :whistle: (tok tok)... ja na kolko km ti je ribnu nisi napisu... ampak predvidevam da je blo vsaj 100km umes... ker če je blo tko po par km po menjavi bata bi reku da ti je pumpa za ole crknla... drgač pa ja... premalo maš olja naštimanga... če delaš sam mešanco je bl sigurn ampak mešanca bo pol enkrat taka enkrat taka.... kr zaupaj oljni pumpi... tud pomembn je ker ole daješ... če daješ motul al pa tts pol je kul ostalo je use SRANJE !... glede kita pa ne vem... to je še bl občutljiva zadeva... riba zlo rado :grim sam je treba pol še mal fergazer pa dize naštelat... . drgač pa ti jst svetujem... dej kit gor ga ulavfi poveči za ole, daj notr kvalitetn olje .... pol ko bo lepo delal pa sam prodej :P in še enkrat ti povem.... JA z kitom so še večje težave ;)

LP

am... ene 500km sm se vozu z mejhnimi obrati k tud ni pripročljivo se pelat z visokimi obrati, zato da se bat lepo ulaufa! :grim ! po 500km sm se pelu pa do konca pa naredu cca 1000 km, zdej mi je pa ribnu!! :xx: a je možn da je šla tud glavna gred u kurac (tisti zobniki u mašini)?? :unsure: am... jest ne mislim imet motorja več kot 2 leti, zato bi se najraj odloču za kit 160!! sej veš... hitrost pa pospeški pa niso slabi :yea1: .. mah... nevem še!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ene 500km sm se vozu z mejhnimi obrati k tud ni pripročljivo se pelat z visokimi obrati, zato da se bat lepo ulaufa! :grim ! po 500km sm se pelu pa do konca pa naredu cca 1000 km, zdej mi je pa ribnu!! :xx: a je možn da je šla tud glavna gred u kurac (tisti zobniki u mašini)??

glavna gred po vsej verjetnosti ni šla u kurac.... vsaj ponavad ne gre... gre če crkne vodno hlajenje... se motor pregreje in zagrab... pri velki temperaturi naj bi se deformirala.... ampak pr men se ni tko da je tista gred skor sigurn u redu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ene 500km sm se vozu z mejhnimi obrati k tud ni pripročljivo se pelat z visokimi obrati, zato da se bat lepo ulaufa! :grim ! po 500km sm se pelu pa do konca pa naredu cca 1000 km, zdej mi je pa ribnu!! :xx: a je možn da je šla tud glavna gred u kurac (tisti zobniki u mašini)?? :unsure: am... jest ne mislim imet motorja več kot 2 leti, zato bi se najraj odloču za kit 160!! sej veš... hitrost pa pospeški pa niso slabi :yea1: .. mah... nevem še!!

termostat te zajebla in pol riba. kaj se 160ke tiče. če boš mel srečo se boš vozo 2-5k km pol pa bo ti ojnica šla po gobe. edino če imaš čist novo ojnico. dsrugače pa koliko km ima tvoj motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

termostat te zajebla in pol riba. kaj se 160ke tiče. če boš mel srečo se boš vozo 2-5k km pol pa bo ti ojnica šla po gobe. edino če imaš čist novo ojnico. dsrugače pa koliko km ima tvoj motor

mam okol 2800 km! pol bi blo bolš da bi delu sam mešanco?? pa če sam delam mešanco, bo delal normalno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam okol 2800 km! pol bi blo bolš da bi delu sam mešanco?? pa če sam delam mešanco, bo delal normalno??

2800km imaš prevoženih pa šraufaš nekaj sma doma si že slišal kdaj za garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... mam uprašanje!! zdele smo motor razdrli, pa smo ugotovl da so šli ležaji pr ojnici!! pa me zanima al morm celo ojnco zamenjat al se da samo ležaje!! kr men so šli ležaji u ku..., zato mi je pa tud bat 2x ribnu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2800km imaš prevoženih pa šraufaš nekaj sma doma si že slišal kdaj za garancijo

jooooj!!! sori!! zmotu sm se!!! mam 28000 km!!! se opravičujem za pomoto!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim rave ventil, pm me tisti ko prodajate.

Ja js tud kupim, če kir prodaja :naughty: !

jaz ga ma...samo si morta predni jezicek novi kupit....pride cca 50€....ce vaj zanima mi javita.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!