Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

am... ene 500km sm se vozu z mejhnimi obrati k tud ni pripročljivo se pelat z visokimi obrati, zato da se bat lepo ulaufa! :grim ! po 500km sm se pelu pa do konca pa naredu cca 1000 km, zdej mi je pa ribnu!! :xx: a je možn da je šla tud glavna gred u kurac (tisti zobniki u mašini)?? :unsure: am... jest ne mislim imet motorja več kot 2 leti, zato bi se najraj odloču za kit 160!! sej veš... hitrost pa pospeški pa niso slabi :yea1: .. mah... nevem še!!

ejga ker bat si pa mev notr??' moj frend je dal notr verteksovga in mu je isto okoli 1000km ribnla, ribnla mu je pa zato ker je mel med batnim obročkom manj kot 0,25mm lufta!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga ker bat si pa mev notr??' moj frend je dal notr verteksovga in mu je isto okoli 1000km ribnla, ribnla mu je pa zato ker je mel med batnim obročkom manj kot 0,25mm lufta!!

ne zariba zato ker je vertex ;) povej svojmu frendu da nej najde drug vzrok..ker če ne najdeš vzroka ZAKAJ zariba ti bo spet zaribal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ojnica levo pa desno premikka, gor pa dol pa ne!! men mankajo ležaji pr ojnici, zato je pa bat tolku gor po pokrovu!! k ležaji so bli zgori, spodi jih pa ni blo zato pa je tolku gor (to je primer)!! zanima me če se da samo obročke menjat pr ojnici al moram celo ojnico menat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ojnica levo pa desno premikka, gor pa dol pa ne!! men mankajo ležaji pr ojnici, zato je pa bat tolku gor po pokrovu!! k ležaji so bli zgori, spodi jih pa ni blo zato pa je tolku gor (to je primer)!! zanima me če se da samo obročke menjat pr ojnici al moram celo ojnico menat??

menji tud ojnco...80€ pride ;)

menji komplet..da ne bo tko k je blo pr men ;) sm menju USE edin ležajev ne na ojnci k so 20€..in je zagrabil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menji tud ojnco...80€ pride ;)

menji komplet..da ne bo tko k je blo pr men ;) sm menju USE edin ležajev ne na ojnci k so 20€..in je zagrabil :headbang:

aha... use komplet je 80€?? a bi mogu dat kej močnejšo ojnico, če bom dau kit 160?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... use komplet je 80€?? a bi mogu dat kej močnejšo ojnico, če bom dau kit 160?

ja ojnca je 80€(sam to je cena v italiji tm k sm jst kupu kle bo pa precej dražje ;) )drgač če daš močnejšo ojnco je seveda zelo boljše sam je tud cena mnogo višja :P drgač so pa ležaji še posebi za dokupt...20€ (isto italija)

menji pa V KOMPLETU ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zariba zato ker je vertex ;) povej svojmu frendu da nej najde drug vzrok..ker če ne najdeš vzroka ZAKAJ zariba ti bo spet zaribal ;)

let the master teach you O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj če misliš predelat (dat kit 160cc), predelaj kot se gre! gred in ojnico ter ležaje od gredi daj močnejše! kar neki predelat neki na pol in pol neki grozno govorjenja da kit 160 riba. seveda ribne, če preobremeniš use druge dele :unsure: če ne zamenjaš tut gredi in ležaju pa neboš prav nič prišparu, ker ti bo prej al slej (kmalu) riblno! enkrat uštimaš uredu in ti dela ful več časa. pa sej 250ke ne ribnejo tko kot predelane 125ke!? zakaj!? ker majo tut ležaje in gred in use močnejš ane :unsure: no drgač pa če daš 160 moraš tut oljno pumpo bol odpret, čene itak da ribne! in pa sam 160kit na 28 fargazer je brezveze. če daš kit ker hočeš moč, menjaj tutdi fargazer (večji) (šele pol boš dobil konje) no js sm svoje povedu, lah daš tut sam kit, sam ga boš na 2-5k km menju, čene bo p afull več časa delalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj če misliš predelat (dat kit 160cc), predelaj kot se gre! gred in ojnico ter ležaje od gredi daj močnejše! kar neki predelat neki na pol in pol neki grozno govorjenja da kit 160 riba. seveda ribne, če preobremeniš use druge dele :unsure: če ne zamenjaš tut gredi in ležaju pa neboš prav nič prišparu, ker ti bo prej al slej (kmalu) riblno! enkrat uštimaš uredu in ti dela ful več časa. pa sej 250ke ne ribnejo tko kot predelane 125ke!? zakaj!? ker majo tut ležaje in gred in use močnejš ane :unsure: no drgač pa če daš 160 moraš tut oljno pumpo bol odpret, čene itak da ribne! in pa sam 160kit na 28 fargazer je brezveze. če daš kit ker hočeš moč, menjaj tutdi fargazer (večji) (šele pol boš dobil konje) no js sm svoje povedu, lah daš tut sam kit, sam ga boš na 2-5k km menju, čene bo p afull več časa delalo.

am... glede konjskih moči!! o tem glih razmišlam!! najraj bi poveču samo končno, k se mal bojim, da bodo tistih 40KM (tm bliz), mal prevelika obremenitev za motor! sm glede na to da dobiš tm u kompeltu kita 160cc bat in cilindr, upam da je tud narejen za tako moč!! motijo me samo tiste antivibracijske gredi, k majo plastik-fantastik zobnike!! kok pa bi mogu dat forgazar, da bi blo normalno za kit 160?? €??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle je ena slika!!!! če se ti da mi plis na sliki obkrož kaj use bi blo dobr kupt!! am...folk!!!! če ma kdo kšno (na tak način, da je vse lepo po korakih) sliko ki prikazuje kako se kakšna stvar motorja sestavi nej mi jo plis pošle!!!!

post-17069-1187593052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je pa lepa.. :)

edit: šele poj sm opazu da je pri opombi napisou da je akrapovič izpuh.. :D ahah..

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leej, spet ena z akrapovičem http://www.avto .net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1585485#

hahahahaha!!!! pol mam tud jest akrapovič avspuh!! :kva2: :kva2: hahaha!! ej z tem motorjem se ni za šalit!! ma torbo na tanku!!! hehe :lol: :lol: :D sam tele ta stari modeli rs so pa kr lepi!! tak nabit je vidt, sam useen ga ni čez tanovga!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ma pa tanova RSka sam zadk ql :) spredn del mi ni tok lep.. mi je lepši pr starih modelih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leej, spet ena z akrapovičem http://www.avto .net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1585485#

ta ma pa čudne števce... mal zmiksane mal od enga motorja mal od druzga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ma pa čudne števce... mal zmiksane mal od enga motorja mal od druzga :whistle:

kakšni bi pa mogl bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni bi pa mogl bit?

mislim, da taki (poglej števec za hitrost, je brez rumenega kroga in rdeče črtice pri 50km/h):

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1554456#

edit: tole je pa že bolno, tudi slikce iz avto pika net ne morš prpopat

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

let the master teach you O:-)

a boš rek uda ti res? če se motm me popravi :)

jest pa newerjamem de je tole akrapović!!!

jst pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da taki (poglej števec za hitrost, je brez rumenega kroga in rdeče črtice pri 50km/h):

točn tak... teli števci so od 1999 naprej :whistle: (z rumenim krogom za mp/h)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je :krneki:

no poj mi pa powej kk ves de je to akrapowič?? jest tud dam lahk akrapovič nalepko na avspuh (a pol bo pa kr akrapowič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!