Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

no poj mi pa powej kk ves de je to akrapowič?? jest tud dam lahk akrapovič nalepko na avspuh (a pol bo pa kr akrapowič)

hahahahahaaha če še nisi ugotovil, se vsi norčujejo, ker vsi vejo, da to ni akrapovič, saj akrapovič za te motorje še ni izdelal nobenega izpuha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, lolek. Normalno da ni akrapo...To je 2taktna mašina, za te pa igor ne dela izpuhov :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, lolek. Normalno da ni akrapo...To je 2taktna mašina, za te pa igor ne dela izpuhov :)

KKAAJJ!?!? a poj to ni akrapo?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem, zdej ste me pa čist zmedli. Gremo glasovat. Js pravim da ni! Sam nism pa stoprocentn (pač nekej se morm odločt :lol1: :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurn je Akrapovič, sej vidiš da gor piše :closedeyes:

točn to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je nalepka gor pol je ziher akrapo ane :D sj nalepke tut nemorš kr tak dobit :D

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res!

to je akrapovič!

zakaj bi pa napisu če ne bi biu :D

tudi jaz dam roko v ogenj da je tole akrapovič!!! nalepka :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor bi resnu mislu d je akrapovič gor...se že ne spozna najbul na motorje :D glih prejle sm pa vidu nekje na netu d se da nalepko dobit...bom probou link najdt še enkat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor bi resnu mislu d je akrapovič gor...se že ne spozna najbul na motorje :D glih prejle sm pa vidu nekje na netu d se da nalepko dobit...bom probou link najdt še enkat B)

ja nalepke se lahko dobi mi smo na akrapović poslali prošnjo naj nam pošlejo nalepke pa so jih(vsakemu po ene 4 in zraven je bla tud ena za na izpuh!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nalepke se lahko dobi mi smo na akrapović poslali prošnjo naj nam pošlejo nalepke pa so jih(vsakemu po ene 4 in zraven je bla tud ena za na izpuh!!!)

a poj mate akrapote? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem d je blu tu najbrš že kje povedanu, sm bi useen še enkat prašou ka se najbul splača na začetku predelat na motorju, pa d je pocen (tuk d gre sej mau hitrej od 130 :rolleyes: )...glede tiste napravce k je pod sedž k se odščipne stran tiste žicee pa nebi glih počeu d ne bi zasrou kej :whistle: :? motor je aprilia rs125 2002 letnik pa ma prevoženih 11000...hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fak ane...potem imam tudi jaz Akrapoviča....Kako ste naivni. Človek je napisal da ma akrapoviča sugurno zato, da bi se lažje losal motorja. Kot je bilo že povedano Akrapovič ni nikoli delal izpuhe za 2t in jih v bližnji prihodnjosti tudi po vsej verjetnosti ne bo....

http://shrani.si/?p101037911wpu.jpg

Kaj to Akrapovič dela na Automaticu..hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem d je blu tu najbrš že kje povedanu, sm bi useen še enkat prašou ka se najbul splača na začetku predelat na motorju, pa d je pocen (tuk d gre sej mau hitrej od 130 :rolleyes: )...glede tiste napravce k je pod sedž k se odščipne stran tiste žicee pa nebi glih počeu d ne bi zasrou kej :whistle: :? motor je aprilia rs125 2002 letnik pa ma prevoženih 11000...hvala in lp

preščipneš CDI(nimaš kaj za zajebat) sam s tem ti nebo se povečala končna :) ampak nebo lukne med obrati...

pobereš blokade ven iz auspuha oz nabaviš športnega

vgradiš rave ventil da bo bolše v nizkih obratih vleko

odstraniš blokado med cilindrom pa fergazerjem

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fak ane...potem imam tudi jaz Akrapoviča....Kako ste naivni. Človek je napisal da ma akrapoviča sugurno zato, da bi se lažje losal motorja. Kot je bilo že povedano Akrapovič ni nikoli delal izpuhe za 2t in jih v bližnji prihodnjosti tudi po vsej verjetnosti ne bo....

http://shrani.si/?p101037911wpu.jpg

Kaj to Akrapovič dela na Automaticu..hehe :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i need help :whistle:

prejle k sm šu v merkur neki iskt, sm opazu da mi na motorju ne dela števc za hitrost :trance_33_sleep:

zdj me pa sam zanima kaj vse nj preverm itd. da ga uštimam :rolleyes:

tenkju veri mač! :)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odšraufaj zajlo dol iz števca pa jo rahlo probaj ven potegnt...če jo boš potegno se ti je zajla vtrgala :) to boš prišo dokaj poceni skozi

če je pa zajla vrei pa lahk da ti je polž crkno, kar pa ni ravno poceni :D

če pa še to ni pa lahk da se je v števcu kaj zaskočlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odšraufaj zajlo dol iz števca pa jo rahlo probaj ven potegnt...če jo boš potegno se ti je zajla vtrgala :) to boš prišo dokaj poceni skozi

če je pa zajla vrei pa lahk da ti je polž crkno, kar pa ni ravno poceni :D

če pa še to ni pa lahk da se je v števcu kaj zaskočlo

grem prevert te zadeve :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!