Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja.. šla je zajla :whistle:

spodej dol se je strgala :glare:

zdj pa kje jo kupm? vomberger ma to ane? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. šla je zajla :whistle:

spodej dol se je strgala :glare:

zdj pa kje jo kupm? vomberger ma to ane? :whistle:

drgač pa na AC domžale pokliči pa naroči :) js sm jo dobo v roku 1 tedna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preščipneš CDI(nimaš kaj za zajebat) sam s tem ti nebo se povečala končna :) ampak nebo lukne med obrati...

pobereš blokade ven iz auspuha oz nabaviš športnega

vgradiš rave ventil da bo bolše v nizkih obratih vleko

odstraniš blokado med cilindrom pa fergazerjem

...

k za blokade iz avspuha pobrt vn moraš pelat k serviserju al se da made in doma spacanu tu nardit B) rave ventil je predrag...tku d bo še mau počakalu, kašna je pa blokada med cilindrom in fergazerjem? pa kva ti tu pomaga...na čem prdobiš, pa ka ku iz avspuha poberš vn? thanks ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: kva ti dogaja Fifty hahahaha

haha :D treba je mal požvet zadevo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preščipneš CDI(nimaš kaj za zajebat) sam s tem ti nebo se povečala končna :) ampak nebo lukne med obrati...

pobereš blokade ven iz auspuha oz nabaviš športnega

vgradiš rave ventil da bo bolše v nizkih obratih vleko

odstraniš blokado med cilindrom pa fergazerjem

...

k za blokade iz avspuha pobrt vn moraš pelat k serviserju al se da made in doma spacanu tu nardit B) rave ventil je predrag...tku d bo še mau počakalu, kašna je pa blokada med cilindrom in fergazerjem? pa kva ti tu pomaga...na čem prdobiš, pa ka ku iz avspuha poberš vn? thanks ;)

ja če obvladaš lahk sam prerežež krivino pa ven pobereš & zavariš nazaj...drgač pa komu rečeš ko obvlada...serviser je predrag...med fergazerjem pa cilindrom je neka ploščica katera zmajnša pretok goriva :)

če se znebiš blokad pridobiš nekaj moči, pospeški & končna se poveča :) & poraba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zanimak koga deblokiranje 70 eurov.

aja pa nikjer še nisem videl ploščice med celindrom in fergazerjem da bi služila kot blokada. vsaj na rski ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk pa pride kej RAVE ventil če ga kupš?pa kje se da to dobit?? pa se splača sploh novu kupt...ker je bulši elektronski al un drug (ne vem kaku se reče :blush: )? kera od predelav ti da največ moči pa hitrosti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. šla je zajla :whistle:

spodej dol se je strgala :glare:

zdj pa kje jo kupm? vomberger ma to ane? :whistle:

Zej odvisn s kod si? Men je prejšn mesnc šla isto zajla, pa sem jo pri moto Mariu naročo v Velenju in je bila cena 13€, dobil pa sem jo v 6dneh. Če ti kaj koristi, številka od trgovine: 03/891-94-60, pa se pozanimaj :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. šla je zajla :whistle:

spodej dol se je strgala :glare:

zdj pa kje jo kupm? vomberger ma to ane? :whistle:

dj poklič na aprilio oz. avtocommerce u lj.. tam jo naročiš pa jo full hitr dobiš

kle maš cifro če ti kj koristi 01 5883466

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo koncno mene da napisem svoje mislenje :D

drgač pa ne prec jokat neki kurc pa 2T .... to so čist navadne stvari.... pol boste vidl kurc pa 2T ko se problemi začnejo, ker to niso nobeni problemi

:grim

tr00 :whistle:

... če daješ motul al pa tts pol je kul ostalo je use SRANJE !... JA z kitom so še večje težave ;)

LP

ni res tut petrolov je dobr :whistle: z kitom so pa lahko taki problemi da ga lahk sam se prodas po deli.. ne priporocam drugace..

..ker če ne najdeš vzroka ZAKAJ zariba ti bo spet zaribal ;)

popolnoma res... :grim

pa sej 250ke ne ribnejo tko kot predelane 125ke!?

ribnejo ribnejo... .)

Akrapovič ni nikoli delal izpuhe za 2t in jih v bližnji prihodnjosti tudi po vsej verjetnosti ne bo....

tudi v DALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLJNI prihodnosti ne bo... zagotovo... preverjeno- DIREKT :P razgaljamo slavne

odstraniš blokado med cilindrom pa fergazerjem

...

zal blokada med ferg in cly ne obstaja.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm zajlo kr naroču pr Vombergerju..

ju3 naroča robo, tko da bo v roku enga tedna pršla (baje) :D

do takrat se bom pa vozu z 0km/h :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zanimak koga deblokiranje 70 eurov.

aja pa nikjer še nisem videl ploščice med celindrom in fergazerjem da bi služila kot blokada. vsaj na rski ne

aja te pa nevem kak je pri RS-kah :) nsrke jo majo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes koncno prevzel rsko iz servisa....

jaz sploh ne razumem ljudi ki se lahko vozjo z zablokirano rsko....to znoris,prehitevat sploh ne mors razn ce s prve prletis mim avta....pa z zaprto me je po 120km vse bolelo bol ko z odprto po 300km voznje.....

aja pa prodajam jo tudi,.....

-2006 letnik

-7300 km

-arrow izpuh

-rave ventil

-3950€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa nisi poceni

zatipkal sem se 60 sem mislil. drugače pa jaz dam gor drugo krivino orginalno odprto. na apriliji v mb te pride 140 eurov plus tega da še moreš športno krivino kupit.ker ti orginala nimajo namena odpirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa neki me zanima glede blokade kai pomeni večji dotok zraka v filter da bo motor bol šeu al kk

Da. seveda morš naštelat frgazr pol...(mal več bencina odpret) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. seveda morš naštelat frgazr pol...(mal več bencina odpret) :winkiss:

sam kok je to mal bolker tam sm pa vido zazzračni filter sta dve lukni pa je ena zaprta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kok je to mal bolker tam sm pa vido zazzračni filter sta dve lukni pa je ena zaprta

Lej, če ne boš nobenih drugih blokad vn dajov (cdi, v auspuhu, ploščica pr RAVE-u) se ti sploh ne splača to delat... Drugače pa ja, ena je zaprta, in tud tisto potem odpreš, in z šraufkom na fergiju potem štelaš razmerje bencin/zrak (v kero smer pri teh fergijih ne vem točno), mogoče bo šlo, čene bo pa treba malenkost večjo dizo notri dat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!