Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Lej, če ne boš nobenih drugih blokad vn dajov (cdi, v auspuhu, ploščica pr RAVE-u) se ti sploh ne splača to delat... Drugače pa ja, ena je zaprta, in tud tisto potem odpreš, in z šraufkom na fergiju potem štelaš razmerje bencin/zrak (v kero smer pri teh fergijih ne vem točno), mogoče bo šlo, čene bo pa treba malenkost večjo dizo notri dat...

ja mam namen cdi pa tto v zračnem filtru pa v izpuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a kdo ve kje se da halogenke za aprilio dobit pa kok stanejo

samo zarnice mislis?....to lahko v vsaki trgovini z avto deli kupis,ce je seveda zarnica ista....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zanima me predvsem odstranjevanje blokade iz filtra. Ker še zaenkrat nimam motorja pa ga bom mogoče kupo(rs) me zanima, če je treba dize menjat, ko odstraniš blokado iz filtra, kje se jih da dobit in pa koliko stanejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zanima me predvsem odstranjevanje blokade iz filtra. Ker še zaenkrat nimam motorja pa ga bom mogoče kupo(rs) me zanima, če je treba dize menjat, ko odstraniš blokado iz filtra, kje se jih da dobit in pa koliko stanejo.

kero bos kupo?nov al star model....pri filtru mors eno cevko odpret,dize lahko kupis na pooblascenih servisih pa tud ker drug serviser bi mogoc mel....priporocljivo je menjat dizo ja,ce ze povecas dovod zraka, da se povecas dovod bencina....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je v kvaliteti :D :P

šuti ti jebote :evilgrin: :P j3rn3j vzame ven blokado + naštela fergazer ... pri meni krivine ni v ceni ... je pa use ostalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šuti ti jebote :evilgrin: :P j3rn3j vzame ven blokado + naštela fergazer ... pri meni krivine ni v ceni ... je pa use ostalo :P

pa jernejci saj ves da sem se sam hecu no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justaboy še zdej nis povedou kaj so na tvoji RS-ki zrihtal na servisu...

tisto ka je blo za zamenjat.....vazno da je slo pod garancijo,ka pa je blo pa ni vazno,...bi blo pa drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero bos kupo?nov al star model....pri filtru mors eno cevko odpret,dize lahko kupis na pooblascenih servisih pa tud ker drug serviser bi mogoc mel....priporocljivo je menjat dizo ja,ce ze povecas dovod zraka, da se povecas dovod bencina....

Kupo bom stari model po vsej verjetnosti, ve keri kolk kaj stanejo te dize(da vem okvirno kolk še rabim polek $$)?

btw...bi mel kdo? :D

rstunedcop16igy.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom stari model po vsej verjetnosti, ve keri kolk kaj stanejo te dize(da vem okvirno kolk še rabim polek $$)?

btw...bi mel kdo? :D

rstunedcop16igy.jpg

Nice one.

Taka bi bla pa res lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom stari model po vsej verjetnosti, ve keri kolk kaj stanejo te dize(da vem okvirno kolk še rabim polek $$)?

btw...bi mel kdo? :D

frajer jst bom mojo prodaju čez par tednov... je pa use porihtano (blokade krivina airbox dize itd.) drgač je pa 1 diza 2€ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom stari model po vsej verjetnosti, ve keri kolk kaj stanejo te dize(da vem okvirno kolk še rabim polek $$)?

btw...bi mel kdo? :D

rstunedcop16igy.jpg

vem ti za eno 2000 letnik,rumeno,....menjan bat pred kratkim,pa vse porihtano tak ko more bit,za 1800€.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupoval bom nekje oktobra (ko bodo finance) pa novejše letnike(2003,4 +), po možnosti odprte pa nekje do €2500.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi itak neke kleple noter po mašini al si že odpravo tisto vibriranje? :D

Drugač bom pa iskal nekaj da bo 1 sezono delalo tak kot more pol pa sam prodam.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi itak neke kleple noter po mašini al si že odpravo tisto vibriranje? :D

Drugač bom pa iskal nekaj da bo 1 sezono delalo tak kot more pol pa sam prodam.

v to ne mors nikol bit ziher pri 2t motorjih....ce pa isces to bos pa mogo najvec 1 leto staro iskat....ker ce bos vzel 2005 al pa 2004 bodi ziher da te caka menjava bata,verige,zobnikov,gum,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi itak neke kleple noter po mašini al si že odpravo tisto vibriranje? :D

Drugač bom pa iskal nekaj da bo 1 sezono delalo tak kot more pol pa sam prodam.

meni?

nop.. moj motor še ni mel nobenga problema.. spljoh :)

2dni nazaj sm ploščice zamenov. zdj pa čakam na zajlo za števc. sm jo naroču pr Vombergerju. toj pa use kar je narobe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi itak neke kleple noter po mašini al si že odpravo tisto vibriranje? :D

Drugač bom pa iskal nekaj da bo 1 sezono delalo tak kot more pol pa sam prodam.

jerneju nč ne kleplje u motorju že pol leta... kaj mislš da se pol leta bom z vibratotrjem pelov a?? moja bo bl u ta rank tvoj padla.... bo malo mannj ker je treba bat menjat... ma pa zato komplet giannelli pa nove gume gor... pa 2002 je z 16.600 prevoženimi (pa ti povem da tolko ohranjene aprilie tega letnika ne boš bolše dobu) ... že samo dejstvo da imam motor 16.600 km in še prvi bat notr in ti pove da je biu motor v dobrih rokah :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerneju nč ne kleplje u motorju že pol leta... kaj mislš da se pol leta bom z vibratotrjem pelov a?? moja bo bl u ta rank tvoj padla.... bo malo mannj ker je treba bat menjat... ma pa zato komplet giannelli pa nove gume gor... pa 2002 je z 16.600 prevoženimi (pa ti povem da tolko ohranjene aprilie tega letnika ne boš bolše dobu) ... že samo dejstvo da imam motor 16.600 km in še prvi bat notr in ti pove da je biu motor v dobrih rokah :winkiss:

rajš reči da maš srečo ker si dober bat dobo :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš reči da maš srečo ker si dober bat dobo :D :whistle:

I˙m one lucky bastard.... zgleda sm res dobu bat s srečno številko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I˙m one lucky bastard.... zgleda sm res dobu bat s srečno številko :whistle:

Ne prehitr govort, jest sm se tud skoz zajbavov iz tega kok je cagiva lepo delala, pa užigala brez problema pa to... pol sm pa meu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!