Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ne prehitr govort, jest sm se tud skoz zajbavov iz tega kok je cagiva lepo delala, pa užigala brez problema pa to... pol sm pa meu :headbang:

:evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prehitr govort, jest sm se tud skoz zajbavov iz tega kok je cagiva lepo delala, pa užigala brez problema pa to... pol sm pa meu :headbang:

sam pazi... je razlika ti si meu CAGIVO :whistle: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pazi... je razlika ti si meu CAGIVO :whistle: :evilgrin:

hehe, zdaj bi spet lahko udarili eno ''bitko'' kaj je boljše, cagiva al aprilia, ampak, če si priznaš, razlike ni. Kvari se oboje (gre tud oboje enako(ok, 7 speed cagive so res klasa zase) o izgledu se je težko pogovarjati ker ima vsak svoj okus), eni majo srečo pa se ne bo nič kvarl, kakšni pa te sreče nimajo in so lahko skoz po servisih.

Jest ti čist privoščim da ti motor tako lepo teče; če je že mene jeb**lo, saj ti uživaš brez skrbi (in prevelikih stroškov).

LP,

Fingi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdaj bi spet lahko udarili eno ''bitko'' kaj je boljše, cagiva al aprilia, ampak, če si priznaš, razlike ni. Kvari se oboje (gre tud oboje enako(ok, 7 speed cagive so res klasa zase) o izgledu se je težko pogovarjati ker ima vsak svoj okus), eni majo srečo pa se ne bo nič kvarl, kakšni pa te sreče nimajo in so lahko skoz po servisih.

Jest ti čist privoščim da ti motor tako lepo teče; če je že mene jeb**lo, saj ti uživaš brez skrbi (in prevelikih stroškov).

LP,

Fingi

eh sej vem oboje je italjan ja.... glede stroškov morm pa res potrkat na les... saj v tej sezoni razn potrošnega materiala nism dou niti enga €... ker je use delalo ko urca :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zdejle pri MotoMariu v Velenju, sem mislo naročit števc zajlo, pa so meli kar na zalogi :OK:

16,65€ :whistle:

@FiFtY_ sem vido da si naročo pri Vombergerju, povej kolko te bo prišla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zdejle pri MotoMariu v Velenju, sem mislo naročit števc zajlo, pa so meli kar na zalogi :OK:

16,65€ :whistle:

@FiFtY_ sem vido da si naročo pri Vombergerju, povej kolko te bo prišla.

predvidevam da me bo več prišla.. ker je pač Vomberger :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da me bo več prišla.. ker je pač Vomberger :)

Hehe vrjetno ja, boš povedal kolko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da me bo več prišla.. ker je pač Vomberger :)

sam newem zakaj nisi pri apriliji naročil bi jo vsaj na dom dobil??? sej vomberger tud tam dele naročuje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mene pa nekin zanima kk je z kontrolno lučko za bencin a je sm moja aprilia nima al mate drugi tut probleme s tem dans mi je ugasno sred vožne

sreča da je rezerva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mene pa nekin zanima kk je z kontrolno lučko za bencin a je sm moja aprilia nima al mate drugi tut probleme s tem dans mi je ugasno sred vožne

sreča da je rezerva

ker letnik.....lucko za bencin majo starejsi od 98 in pa novejsi od 06....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2002 zdai pa v knjigi kaže da je tam ko je v resnici lučka za nogo

da naj bi bla tam lučka za bencin

lahko da mas knigo od starga modela al pa da niso spremenili v papirjih.....drugac pa od 99 do 05 nimajo lucke za bencin....ko zacne cukat pa hoce crknt obrni pipco....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da mas knigo od starga modela al pa da niso spremenili v papirjih.....drugac pa od 99 do 05 nimajo lucke za bencin....ko zacne cukat pa hoce crknt obrni pipco....

ei tnx

če odprem zračni filter čist kako dizo morm pol nabavit-zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei tnx

če odprem zračni filter čist kako dizo morm pol nabavit-zamenjat

to je pr usakmu drgač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei tnx

če odprem zračni filter čist kako dizo morm pol nabavit-zamenjat

120-125....jaz sem imel na obeh 125kah 120 dizo....je pa vse odvisno od nastavitve fergazerja...mesance bencina in zraka...trofit mors pravo razmerje....meni je lazje cilinder pa bat menjat kot pa fergazer nastavit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm pa uspesno zrihtu motor... tko da zdej gre tko k bi mogl jet...

presenetla me je krivulja jollya... recimo da ma 1500 vec delujočih obratov kot konkurenčni izpuhi.

lp

FlamE#20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm pa uspesno zrihtu motor... tko da zdej gre tko k bi mogl jet...

presenetla me je krivulja jollya... recimo da ma 1500 vec delujočih obratov kot konkurenčni izpuhi.

lp

FlamE#20

pravš da je vredna svojga dnarja, na kolk obratov si ga spravu?? ej ker frgazr imaš ti notr mikuni TM 35??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim (upam,) da ga bom na 12.500.. vendar ne še sedaj...

fergazer je isti, kot je bil pred davnimi časi v chesterfieldki

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej en uprasane mam!! kere gume mate kj na rskah?? jest mam zle ze zadj zelo slabo gumo in zato bom zle kr obe menjov, pomoje bom kar metzeler z6 kupu k so baje full dobre!!!

lp

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

michelin pilot power. je kr fajna :) more bit pa zlo ogreta za kj več (tko k vsaka) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rad bi, da mi svetujete pri nakupu motorja in sicer Aprilio RS 125GP. Imam skoraj dva metra in me zanima ali bi se udobno vozlil na temu motorju, ali se splača kupiti novo, na koliko kilometrov je treba delati servise.......skratka kaj mi priporočate??

Lep pozdrav!

:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rad bi, da mi svetujete pri nakupu motorja in sicer Aprilio RS 125GP. Imam skoraj dva metra in me zanima ali bi se udobno vozlil na temu motorju, ali se splača kupiti novo, na koliko kilometrov je treba delati servise.......skratka kaj mi priporočate??

Lep pozdrav!

:book:

ja pomoje de velikost ni problem!! sj za dolge voznje meni ni tolk udoben drgač pa je ql!! ja če maš dnar si kup novo!! za servise pa nwm točn 1 vem da je pri 500km za ostale pa nwm( sj drgač ti pa itaq lučka za servis posveti)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rad bi, da mi svetujete pri nakupu motorja in sicer Aprilio RS 125GP. Imam skoraj dva metra in me zanima ali bi se udobno vozlil na temu motorju, ali se splača kupiti novo, na koliko kilometrov je treba delati servise.......skratka kaj mi priporočate??

Lep pozdrav!

:book:

Če maš skorej 2metra ti bo tanova kr mal mejhna .) Sploh k boš lezu za vizir :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš skorej 2metra ti bo tanova kr mal mejhna .) Sploh k boš lezu za vizir :hmm:

je pa fajn v ovinku k bo kuj na kolenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!