Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Hvala za odgovore! Kaj pa mi potem svetujete za mojo višino? Enduro 125? Suprmoto?

Lp

za tvojo visino bi bla super kaka yamaha DT, al pa honda varadero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tvojo visino bi bla super kaka yamaha DT, al pa honda varadero

hyosung gt :naughty: :naughty: je večji kot pa sv 650 :whistle:

Drgač pa res, če si tok velik... bo kšna varadero res boljša izbira vrjetno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bojs zmotu sm se... se mi je kr zdel cudn ampak jst mam se blokado obratov not pr 11.500. komu znano? v šesti mam 160 not pa tut ce se furam 100km do konca gas po klancu navzdol ne gre niti kilometra vec... pol ce gre pa mal vec k 11.500 pa kr izklop vzig mislm tko trokera ... isto na mestu ce dam gas in v prvi drugi...

no sej grem u pondelk na servis da jim ga dam nazaj... pol vm bom pa mal vec povedu kako pa kaj je... 2007 model :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bojs zmotu sm se... se mi je kr zdel cudn ampak jst mam se blokado obratov not pr 11.500. komu znano? v šesti mam 160 not pa tut ce se furam 100km do konca gas po klancu navzdol ne gre niti kilometra vec... pol ce gre pa mal vec k 11.500 pa kr izklop vzig mislm tko trokera ... isto na mestu ce dam gas in v prvi drugi...

no sej grem u pondelk na servis da jim ga dam nazaj... pol vm bom pa mal vec povedu kako pa kaj je... 2007 model :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

stare rs50 (99-05) naj bi imele na bubini (oz tam k je una škatlca k daje iskro, nvem kko temu rečete) neko blokado obratov. tko mi je nekoč nokdo razlagu... zdej nvem. mogoč bi mogu tisto športno dat kr je brez blokade... :unsure: sam ne me uzet za besedo kr nism siguren..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bojs zmotu sm se... se mi je kr zdel cudn ampak jst mam se blokado obratov not pr 11.500. komu znano? v šesti mam 160 not pa tut ce se furam 100km do konca gas po klancu navzdol ne gre niti kilometra vec... pol ce gre pa mal vec k 11.500 pa kr izklop vzig mislm tko trokera ... isto na mestu ce dam gas in v prvi drugi...

no sej grem u pondelk na servis da jim ga dam nazaj... pol vm bom pa mal vec povedu kako pa kaj je... 2007 model :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

no men je šel prje točno 170(takrat ko je rave prijel pri 10500) zele ko se mi je neki rave prestelov(prime pri 8000)mi pa gre 160 po ravnem ali pa zbrega do 11500 in nič več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men je šel prje točno 170(takrat ko je rave prijel pri 10500) zele ko se mi je neki rave prestelov(prime pri 8000)mi pa gre 160 po ravnem ali pa zbrega do 11500 in nič več

:glare: ja to bo rave ja..... (drugač je rave za nizke obrate) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bojs zmotu sm se... se mi je kr zdel cudn ampak jst mam se blokado obratov not pr 11.500. komu znano? v šesti mam 160 not pa tut ce se furam 100km do konca gas po klancu navzdol ne gre niti kilometra vec... pol ce gre pa mal vec k 11.500 pa kr izklop vzig mislm tko trokera ... isto na mestu ce dam gas in v prvi drugi...

no sej grem u pondelk na servis da jim ga dam nazaj... pol vm bom pa mal vec povedu kako pa kaj je... 2007 model :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ja jst mam isti problem na letnik 06. Men gre 165 po ravnem al pa če je klanc dol(točno 165 +-0). Pol začne kr cukat, k da bi iskro stran jemal. Do cca 11100rpm ful vleče pol pa k da bi odseku. Pa nima veze al u leru al u šesti... Čudno je ker je moja 06 letnik ampak mislm da mava isti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mate vsi neke probleme.....meni gre cist normalno do 12k pa tudi vec samo obratomer ne kaze.....no sla je dok je nisem mogo dat nazaj v originalno stanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mate vsi neke probleme.....meni gre cist normalno do 12k pa tudi vec samo obratomer ne kaze.....no sla je dok je nisem mogo dat nazaj v originalno stanje....

ja kolk si pa meu poj končne??? ja sam ti mas arrow izpuh to se tud pozna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolk si pa meu poj končne??? ja sam ti mas arrow izpuh to se tud pozna!!

pelo sem se nekaj cez 170....ceprav bi se slo samo ni blo vec prilike.....auspuh je dost pozna ja,sploh od 2003 letnika dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, neki mi ni jasn: Jst našponam ketno da je glih prow in zategnem. Še vedno je glih prou. Pol pa premaknem motor in je čist našponana, trda k kamen. Pa tud če ga nazaj premaknem je še vedno čist našponana. Kaj čm sploh nardit da bo prow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, neki mi ni jasn: Jst našponam ketno da je glih prow in zategnem. Še vedno je glih prou. Pol pa premaknem motor in je čist našponana, trda k kamen. Pa tud če ga nazaj premaknem je še vedno čist našponana. Kaj čm sploh nardit da bo prow?

malenkost odšponi.. pa pjt en krog, pa boš poj vidu kako in kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, neki mi ni jasn: Jst našponam ketno da je glih prow in zategnem. Še vedno je glih prou. Pol pa premaknem motor in je čist našponana, trda k kamen. Pa tud če ga nazaj premaknem je še vedno čist našponana. Kaj čm sploh nardit da bo prow?

kupi drugo ketno. ker jo imaš neenakomerno raztegnjeno in ti bo samo zobnike pokončala če že niso ki hin. kupi drugo oz. celi set

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk folk .... kje je ze uni vijak k spustis olje VEN ? .... in se kje das olje notr ??? :D :whistle: ... aja pa kaksno olje je za masino ( menjalnik ) najboljse ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi drugo ketno. ker jo imaš neenakomerno raztegnjeno in ti bo samo zobnike pokončala če že niso ki hin. kupi drugo oz. celi set

sj.. tko ma js :) morm se en da zapelat u lojza :D pa kupt zobnike & ketno :D do takrt se pa vozm s cukanjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk folk .... kje je ze uni vijak k spustis olje VEN ? .... in se kje das olje notr ??? :D :whistle: ... aja pa kaksno olje je za masino ( menjalnik ) najboljse ....

mislim da je spodaj(nisem pa preprican)....drugac pa motul trainsoil 10w30 ce se ne motim spet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha........kaj ko bi ti dal plastike dol z motorja pa malo pogledal okrog mašine in boš takoj videl kje se olje odtoči in natoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi drugo ketno. ker jo imaš neenakomerno raztegnjeno in ti bo samo zobnike pokončala če že niso ki hin. kupi drugo oz. celi set

A ni tko da če bi bla ketna hin pol bi blo en cajt našponano en cajt odšponano. Prmen pa sam k jo na mestu naštelam pa pol k se mal zavrti razlika. Tko da zdej sm jo našponu najprej mal mnj, pa je blo pol glih prou k sm motor mal porinu. Zdej je pa skoz ista napetost... Nima veze al je motor 1m naprej al pa nazaj. Drgač pa zobniki so celi, usaj mislm da so, drgač bi najbrž vidu da so kej zamaknjeni al pa požrti, al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam ker se mine da vsek 500+ strani brat, mi lahk en na hiter pove koliko pride odstranitev blokade. Trokirat začne pr 5k rpm pol pa med 6 pa 7 lepo gre..čes pa sploh ne...

Sm pa dans kupu 2004 letnik :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam ker se mine da vsek 500+ strani brat, mi lahk en na hiter pove koliko pride odstranitev blokade. Trokirat začne pr 5k rpm pol pa med 6 pa 7 lepo gre..čes pa sploh ne...

Sm pa dans kupu 2004 letnik :kva2:

Trokiranje ukineš s tem da preščipneš žičko na CDI enoti ki je pod zadnim zicom(ena črna škatla pa en šop kablou vn).

Ne vem za kej ti ne gre čez 7000, ker tud blokiran bi mogu it usaj do 10000, čeprou nima moči, ampak useen se mora vrtet in na 9000 mora it bolj ko na 7000. Tko da ti maš pol neki zjebano oz. razštelano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, neki mi ni jasn: Jst našponam ketno da je glih prow in zategnem. Še vedno je glih prou. Pol pa premaknem motor in je čist našponana, trda k kamen. Pa tud če ga nazaj premaknem je še vedno čist našponana. Kaj čm sploh nardit da bo prow?

sem mel isti problem. Postavi na stojalo, pa takoj ko našpanaš, zavrti zadno kolo, pa mora še zmer bit lepo našpanana, če pa malo popustiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha........kaj ko bi ti dal plastike dol z motorja pa malo pogledal okrog mašine in boš takoj videl kje se olje odtoči in natoči

:worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam ker se mine da vsek 500+ strani brat, mi lahk en na hiter pove koliko pride odstranitev blokade. Trokirat začne pr 5k rpm pol pa med 6 pa 7 lepo gre..čes pa sploh ne...

Sm pa dans kupu 2004 letnik :kva2:

ce rabis mam jst "odprto" CDI enoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam isti problem na letnik 06. Men gre 165 po ravnem al pa če je klanc dol(točno 165 +-0). Pol začne kr cukat, k da bi iskro stran jemal. Do cca 11100rpm ful vleče pol pa k da bi odseku. Pa nima veze al u leru al u šesti... Čudno je ker je moja 06 letnik ampak mislm da mava isti problem.

pomoje da je cdi... druzga nemore bit! a ga mas ti odblokeranga? jst ga nej bi meu, sam pomoje da tole ni cist odblokeran. sam une lukne ni vec... fantje jst bom dov kr od tastare cdi gor... kva pa cm sam do 11.500 se pa naum furu...

ce rabis mam jst "odprto" CDI enoto.

za prodat????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da je cdi... druzga nemore bit! a ga mas ti odblokeranga? jst ga nej bi meu, sam pomoje da tole ni cist odblokeran. sam une lukne ni vec... fantje jst bom dov kr od tastare cdi gor... kva pa cm sam do 11.500 se pa naum furu...

Ja sej jst mam letnik 06, pa žičko mam preščipneno, tko da pr men bi mogu bit še tastar CDI. Sam mi dela pa točno isto k teb tko da ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!