Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ka lahk gdo mal bol natančn pove kere žičke pa to? Al pa kako skico oz shemo? Bi lepo prosu, ker se tak ne da vozit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da je cdi... druzga nemore bit! a ga mas ti odblokeranga? jst ga nej bi meu, sam pomoje da tole ni cist odblokeran. sam une lukne ni vec... fantje jst bom dov kr od tastare cdi gor... kva pa cm sam do 11.500 se pa naum furu...

ja jest mam še nepreščipnega!!! drgač je pa moj moj motor 06 letnik in je iz avstrije pa original je bila ze odprta pa rave je imela....

aja baha si poj dobil tist 160 kit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da je cdi... druzga nemore bit! a ga mas ti odblokeranga? jst ga nej bi meu, sam pomoje da tole ni cist odblokeran. sam une lukne ni vec... fantje jst bom dov kr od tastare cdi gor... kva pa cm sam do 11.500 se pa naum furu...

za prodat????

ne bo ti od stare cdi pasal...ker nima istega priklucka...razen ce bos se en del napeljave menjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

06 letnik ma itak use isto ko tastare, 07 majo drgač (baje :krneki: )

Ja sej jst to vem, sej zato mi je čudn da mam jst ta problem na 06-ki, problem pa se je pojavu šele na 07-kah... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst odprem zračni filter kako dzo morm dat noter oz.jo morm zamenjat

mislim da ti je blo ze povedano......ce mislis odblokirat rsko daj not 120 al pa 125 dizo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa nrdim z 10l okol 140km... pa se nad 11.500 ga ne morm gont.. :whistle:

vi?

vceraj tankal 12 litrov mel pa 170km....pa je zaprta rska...prej ko je bla pa odprta sem pa tankal po 10-11 pa delal tud po 190km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ti je blo ze povedano......ce mislis odblokirat rsko daj not 120 al pa 125 dizo...

ce mas gianellija dej notr dizo 125 ..... saj tko pravi gruntar k je uradni serviser od aprilie v kopru .... samo pole ne pozabi tud mesance povecat na miselatorju .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ta zisto povezavo :worship: CDI sm zdej precviku tist..tak da lukne med 5k rpm in 6k ni več..

Sam čez 7oz 8 se pa noče zavrtet... Ka še lahk sam nardim doma?

Je možno da je še kaka elektronska blokada? Ker je bil motor uvožen pa nemci pa oni majo 80km/h?

Gre pa komi ene 110km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ta zisto povezavo :worship: CDI sm zdej precviku tist..tak da lukne med 5k rpm in 6k ni več..

Sam čez 7oz 8 se pa noče zavrtet... Ka še lahk sam nardim doma?

Je možno da je še kaka elektronska blokada? Ker je bil motor uvožen pa nemci pa oni majo 80km/h?

Gre pa komi ene 110km/h

poglej se v cilinder .... oz tam kamor pride rave ventil pride se ena blokada ..... med glavo cilindra in med auspuhom ... tisto odsraufej dol in dej tja eno ploscico .... tko da ne bo vec melo tiste velike lotupte tam .... ali pa kupi rave ventil .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ta zisto povezavo :worship: CDI sm zdej precviku tist..tak da lukne med 5k rpm in 6k ni več..

Sam čez 7oz 8 se pa noče zavrtet... Ka še lahk sam nardim doma?

Je možno da je še kaka elektronska blokada? Ker je bil motor uvožen pa nemci pa oni majo 80km/h?

Gre pa komi ene 110km/h

meni vceraj ni hoto it cez 7k rpm....cez caz sem videl da mam cok :P.....ce je bil uvozen poglej pod sedez ce imas se kaksno skatlco not....jaz ko sem sel gledat eno uvozeno je mela se eno plavo skatlco pod sedezem...

poglej se v cilinder .... oz tam kamor pride rave ventil pride se ena blokada ..... med glavo cilindra in med auspuhom ... tisto odsraufej dol in dej tja eno ploscico .... tko da ne bo vec melo tiste velike lotupte tam .... ali pa kupi rave ventil .. :)

tega ti mam pa jaz za prodat,pa arrow auspuh tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zicem so 3 škatle, vse črne cpi, ena podobn vlka, pa ena majnša.

Tist med cilindrom in avspuhom bom pa pogledal..

Hvala vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zicem so 3 škatle, vse črne cpi, ena podobn vlka, pa ena majnša.

Tist med cilindrom in avspuhom bom pa pogledal..

Hvala vsem

dej ce mas priliko poslikaj...ker ena je cdi,ena mala crna je rele za zmigavce,...tretjo pa mas lahko celo za rave al pa blokado kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slikam se tak nč ne vidi, pa se mi ne da še enkrat vsega rastavlat. Drugače pa ducati piše gor, to ni blokada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slikam se tak nč ne vidi, pa se mi ne da še enkrat vsega rastavlat. Drugače pa ducati piše gor, to ni blokada.

hm .. ce psie gor ducati energia pol je to elektronika od rave ventila ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ugotovu da je moja ketna useglih hin... A majo to na servisu?(jst morm itak zdej na redni servis pelat sam zdej so še na dopustih). Kolk pa kej cca stane? A se lohk zdej useglih vozm al je lohk kšna p...? Kaj je zdej bolš da jo mal več al mal mnj našponam? Razlike je cca 1,5cm u hodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ugotovu da je moja ketna useglih hin... A majo to na servisu?(jst morm itak zdej na redni servis pelat sam zdej so še na dopustih). Kolk pa kej cca stane? A se lohk zdej useglih vozm al je lohk kšna p...? Kaj je zdej bolš da jo mal več al mal mnj našponam? Razlike je cca 1,5cm u hodu.

men ketna oooornk dol visi :D morm zamenat zobnike + ketno.. to pride ukol 100€ v louisu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!