Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Vprašanje....ko hladn motor užigate z zaugom, kdaj potem zaprete zaug , ko je ogret na kulk stopinj ?

LP

js na ukol 35 :whistle:

če mam pa kdaj glih cajt, ga pa zalaufam z zavgam.. poj ga pa kuj ugasnem.. pa z roko mal gas držim.. :) da ne crkne :whistle: (saj kadi se ne) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest pa zaenkrt še brez nejga prižigam motor!!

men brez zauga sploh ne vžge :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .. ce psie gor ducati energia pol je to elektronika od rave ventila ....

Ja to piše gor. In ka pomeni to? Da je za rave ventil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem pa ju2 gume menjat bom dav continental road atack!!! poj ga morm pa se na servis pelat!!!

pa tisto lučko k zaservis svet sm jo kr am ugasnu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje....ko hladn motor užigate z zaugom, kdaj potem zaprete zaug , ko je ogret na kulk stopinj ?

LP

okol 40 je povsem zadost....

Ja to piše gor. In ka pomeni to? Da je za rave ventil...

ni nujno....z razdiranjem zadnega dela imas 5 min...tak da se spravi poslikat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj iz testa aprilie rs 125 no1 spains 2007:

(novinar je vozil dve enaki aprilii, eno le po cestah in eno le po grobniku)

Krenimo i s dojmovima iz vožnje. Budući da sam osobno vozio dva motora, jednoga samo na grobniku i drugoga samo po cesti, dolazim do zaključka kako je razrada i održavanje motora ključno u svemu. Prvi motor, koji je od prvog dana vožen na grobniku radi savršeno, vrti 11 200 okretaja u 6. brzini, dok drugi, vožen po cesti, jedva napuni 10 500 okretaja. U bilo kojoj brzini. Kao da naleti na zid i ne može dalje.

Drugače pa cel test tukaj : KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap to je use res... sam da fantje tole je biu 06 motor (ja tut spain's 06 so obstajale) in ma stevc do 12.000 kar se pomen da ni blo cdija tanovga... je sam preščipnu ce bi hotu..

drgac pa moj negre nad 11.500 tko k je on reku.. k en zid :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap to je use res... sam da fantje tole je biu 06 motor (ja tut spain's 06 so obstajale) in ma stevc do 12.000 kar se pomen da ni blo cdija tanovga... je sam preščipnu ce bi hotu..

drgac pa moj negre nad 11.500 tko k je on reku.. k en zid :trance_33_sleep:

ZID ja!!! :headbang: No ja sej mene ne moti tolk, k se da tud do 11000 lepo pelat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap to je use res... sam da fantje tole je biu 06 motor (ja tut spain's 06 so obstajale) in ma stevc do 12.000 kar se pomen da ni blo cdija tanovga... je sam preščipnu ce bi hotu..

drgac pa moj negre nad 11.500 tko k je on reku.. k en zid :trance_33_sleep:

on je reko 10500 ne 11500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na progi pa 11.200 :trance_33_sleep:

samo tud ce je se 06 model je to malo....razen ce je meni obratomer lagal....ker meni je slo do 12000 s tem da ko je do tam prislo je se vseeno malo hitrosti gor dobil...torej je slo nekaj cez 12000 rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaprta? :trance_33_sleep:

odprta....brez ravea....samo arrow....s tem da zdaj ko je zaprta pa sem jo do nekje 10000 samo dobo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na progi pa 11.200 :trance_33_sleep:

tota na progi je bila pomojem serisko odprta gor.

ona druga za na cesto pa z blokadami pol pa naknadno odprta na obeh pa orginal izpuh pri novejših letnikih negre več tak v obrate z orginal rorom (odprtim)

justaboy ti si pa mel arowa gori zato se je sukala dlje. meni z orginal odprtim ni šla dlje ko do 11-11500rpm z gianelijem pa do 13-13500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj k tm usi mnj vejo k mi tle...

tocno to so mi rekl...

aja norc 16 dej mi ti povej zakaj pa se niti jerneju z gianelijem ne suce nad 12.500 (to je tko normalno) kako to da se je tep 13.500?

pol si su kok u 6. ene 210?

lepo te prosim... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to so mi rekl...

aja norc 16 dej mi ti povej zakaj pa se niti jerneju z gianelijem ne suce nad 12.500 (to je tko normalno) kako to da se je tep 13.500?

pol si su kok u 6. ene 210?

lepo te prosim... :trance_33_sleep:

pri rskah je normalno da grejo do 12500....ceprav se najde kaka izjema ko gre tud dalje,....sej to mu ni sla konstantno do tam,...vcasih ja vcasih ne,...na mestu mu je pa sla tudi do 14000(je se video nekje)....meni je s polinijem sla vcasih tudi do 13500,vendar se je to zgodlo samo parkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri rskah je normalno da grejo do 12500....ceprav se najde kaka izjema ko gre tud dalje,....sej to mu ni sla konstantno do tam,...vcasih ja vcasih ne,...na mestu mu je pa sla tudi do 14000(je se video nekje)....meni je s polinijem sla vcasih tudi do 13500,vendar se je to zgodlo samo parkrat

fantje, ali na RSkah rdeče polje pomeni kaj drugega kot pri drugih vozilih?

Zakaj je že rdeče polje?

aha, zato de lahko šinfate čez kvaliteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!