Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mam en problem

ko dam rsko v prestavo je isto ko bi bla u nevtralu

ideje??

kaj to ti samo lučka sveti pa se lahko pelješ al ti neda v brzino če ti ne da je nekaj z menjalnikom v pizdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to ti samo lučka sveti pa se lahko pelješ al ti neda v brzino če ti ne da je nekaj z menjalnikom v pizdi

ne lučka ugasne pa prestav v prvo sam ne potegne tak ko bi bla v leru sam da je u prvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne lučka ugasne pa prestav v prvo sam ne potegne tak ko bi bla v leru sam da je u prvi

Poglej če maš ketno gor na zobnikih. :lol: Drgač pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .. ce psie gor ducati energia pol je to elektronika od rave ventila ....

Nisn sliku, sm pa skico naredu, iz silikona pridejo kablji po vrsti ( rumen, moder, rdeč, zelen, bel, moder) Pa še skica:

ducati.png

A je to zdej za rave, al je po možnosti kaka blokada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem

ko dam rsko v prestavo je isto ko bi bla u nevtralu

ideje??

lamele so ti sle.... :P ....rs125 ni za burnoute delat....ti povem iz lastnih izkusenj....

daj justaboy slikaj elektroniko od rave pa mu pokaži pa bo te videl če je isto al ne

link

tista crna skatlca je od ravea

pa se ena zanimivost od 2006 rske....ko se vam lucka prizge imate priblizno 40km casa da najdeme bencinsko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti lahko tud jernej pove....da je šla od norca nenormalno dobr ;)

nenormalno dobro gre motor ponavadi tik preden zariba :krneki: .... cvajtakteri ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenormalno dobro gre motor ponavadi tik preden zariba :krneki: .... cvajtakteri ....

njegova zaduca ni zabirala....je pa pred kratkim mislim da zdajsnemu lastniku sla ojnica,....vendar je bilo od takrat narejenih dosti km

drugac pa prodajam rsko...ker me je kupec za**bal....rece da 100% vzame pol pa se premislo....najrajsi bi ga vstrelo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenormalno dobro gre motor ponavadi tik preden zariba :krneki: .... cvajtakteri ....

no laufala je še pol 6 al 7k km. vem pa iz časov kroske mater je šla noro preden je vse možno v mašino potrgalo.samo po generalki je pa še bolj trgala pol. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac pa prodajam rsko...ker me je kupec za**bal....rece da 100% vzame pol pa se premislo....najrajsi bi ga vstrelo....

kaj jo ni tisti že rezervirau...a zdej pa nebo uzev al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jo ni tisti že rezervirau...a zdej pa nebo uzev al kaj

reko je da bo 100% vzel....pa ker se ze ful dolgo poznama sem mu pac na besedo verjel....dans me je pa raz**zdo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm ziher da je tist box od rave ventila.

Zdej še pa tista blokada kjer bi moral biti rave ventil... Kaj vse morem razstavit da pridem zraven? Če kesl dvignem pa stranske plastike, še nisn nč naredu...

No pa sej ne bom moril po forumu :rolleyes: bom dau raj komu od vas da zrihta, sam nisn še registriru, pa ne morem do mb al kam drugam z njim... To da se pa sam do 7k vrti me pa fejst mori :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm ziher da je tist box od rave ventila.

Zdej še pa tista blokada kjer bi moral biti rave ventil... Kaj vse morem razstavit da pridem zraven? Če kesl dvignem pa stranske plastike, še nisn nč naredu...

No pa sej ne bom moril po forumu :rolleyes: bom dau raj komu od vas da zrihta, sam nisn še registriru, pa ne morem do mb al kam drugam z njim... To da se pa sam do 7k vrti me pa fejst mori :headbang:

dvigni tank,vzami akumulator in pa "ohisje" ven...pa bos vido ce je nad auspuhom spelana kaksna zajla v cilinder al je samo ploscica....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm rastavu vse skup, ni ploščica gor, je zajla ven napeljana, oz. je gor ta rave ventil, no vsaj identičen ko gledam iz slik.

Zdej sm pa gledu, pa ta zajla, ko gre noter med glavo cilinda in avspuhom ni nikamor zataknjena, sm jo lahk kr vn potegnu..

Kok jo nej nazaj zahaklam? Sm neki probavu pa mi ni čist jasn...

Aja pa še nekaj, danes sm ga hotel pejlati na tehničnega, pa kar ugaša, noče takoj vžgat, cuka, al pa kr crkne ko hočem spelat... kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm rastavu vse skup, ni ploščica gor, je zajla ven napeljana, oz. je gor ta rave ventil, no vsaj identičen ko gledam iz slik.

Zdej sm pa gledu, pa ta zajla, ko gre noter med glavo cilinda in avspuhom ni nikamor zataknjena, sm jo lahk kr vn potegnu..

Kok jo nej nazaj zahaklam? Sm neki probavu pa mi ni čist jasn...

Aja pa še nekaj, danes sm ga hotel pejlati na tehničnega, pa kar ugaša, noče takoj vžgat, cuka, al pa kr crkne ko hočem spelat... kaj je to?

za cukanje je krivo prešaltaj na rezervo. kaj se pa rave ventija tiče pa odšraufaj ven na strani tista dva šraufeka in pol notri čist normalno zahaklaj zraven zajlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave sm zdej zrihtu, cuka pa še zmer, pa umes ko je lepo zalaufu sm ga zdej spravu čez 7:D

Bencina je dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem js to, mene bol zanima kje naštelat...

dizo spusti...ce bo bolse,...ce ne pa poglej kako dizo mas pa ce je vec ko 125 zamnjaj za manj....oz ce mas original auspuh zamenjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Kr trokira neki, peleš se lahk sam nikamor ne gre, pa nč kej taga nisn delu...

Fergazer sm čist prmir pustiu. edino kar sm cdi precviku, pa sm se po tistem še normaln vozu, pa dans po tistem ko že ni laufal sm tisto zajlo od ravea nazaj zataknu.

Ka nej nardim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Kr trokira neki, peleš se lahk sam nikamor ne gre, pa nč kej taga nisn delu...

Fergazer sm čist prmir pustiu. edino kar sm cdi precviku, pa sm se po tistem še normaln vozu, pa dans po tistem ko že ni laufal sm tisto zajlo od ravea nazaj zataknu.

Ka nej nardim?

kolk mas kao km na rski?....ker kroske ponavadi trokirajo pa nikamor ne grejo ko je bat hin :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!