Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Evo mene iz turce krajse

5->brzina->11500@->150km/h

šesta pa če bi bla al pa ne ni moči dost :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk mas kao km na rski?....ker kroske ponavadi trokirajo pa nikamor ne grejo ko je bat hin :P

8000, pa glih 3dni jo mam..sam ne rečit da je bat hin :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v niskih obratih gre pa lepo, pa tu pa tam ga prime pa čiszt lepo gre.

Je možno da rave kej jebe? Ker druga nisn šlatu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo spusti...ce bo bolse,...ce ne pa poglej kako dizo mas pa ce je vec ko 125 zamnjaj za manj....oz ce mas original auspuh zamenjaj

bravo majster se vidi da ti jaz mofo šraufam. igla se ponavadi spusti ne diza.

drugačepa gleh težko ti je to tak tu prek foruma rečt kaj je narobe treba zadevo v živo videt in sprobat. pa pol par stvari prestavit pa se vidi pol na konci učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8000, pa glih 3dni jo mam..sam ne rečit da je bat hin :blink:

ker letnik...za km dvomim da so realni....jaz mam 2006 letnik pa mam 7500 km....cist mozno da je bat

bravo majster se vidi da ti jaz mofo šraufam. igla se ponavadi spusti ne diza.

drugačepa gleh težko ti je to tak tu prek foruma rečt kaj je narobe treba zadevo v živo videt in sprobat. pa pol par stvari prestavit pa se vidi pol na konci učinek.

zatipkal sem se ....ka si tak malenkostn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima komplet, čeljust, pumpica, pa rezervoarček (vecke ne rabim, k bi itak dal pleteno k jo mam že zdej gor), pa da ni lih od mitota letnik 95.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom rave dol vzel, da vidim kaj bo...

Evo pa sm zrihtu!

Rave je bil kriv. Zdej sm pa s ploščico zapru, pa gre lepo, pa še vrti se zdej normaln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm zrihtu!

Rave je bil kriv. Zdej sm pa s ploščico zapru, pa gre lepo, pa še vrti se zdej normaln.

preveri če je oljen aštimano na vče če ni bo slej ko prej ribnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima komplet, čeljust, pumpica, pa rezervoarček (vecke ne rabim, k bi itak dal pleteno k jo mam že zdej gor), pa da ni lih od mitota letnik 95.. :)

čeljust sicer ne vem kaj boš nucal ker ima mito navadne bremze, ti na tomosu pa imaš radialne, je pa drgač od 97 letnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm zrihtu!

Rave je bil kriv. Zdej sm pa s ploščico zapru, pa gre lepo, pa še vrti se zdej normaln.

kwa si ti zdej z ravom naredil???dj mal opiš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa si ti zdej z ravom naredil???dj mal opiš!!!

rave fuknu vn uno luknjo pa zapru (ni dav blokade nazaj notri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeljust sicer ne vem kaj boš nucal ker ima mito navadne bremze, ti na tomosu pa imaš radialne, je pa drgač od 97 letnika

Ja, pač bi naredil tak distančnik gor na te nosilce za radialno da bi pasalo gor. Ampak 10 let stare pa res nebi kupil.. tnx anyways.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave sm ven dal, pa zapru s ploščico tisto luknjo.

Ka bi lahk blo pa narobe z rave ventilom? Semering je raztrgan noter..je to krivo? Pa kako more bit lopatica obrnjena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave sm ven dal, pa zapru s ploščico tisto luknjo.

Ka bi lahk blo pa narobe z rave ventilom? Semering je raztrgan noter..je to krivo? Pa kako more bit lopatica obrnjena?

lahko da ga sploh nisi mel prklopleniga....al nis imel vzadaj elektronike prikloplene al pa na desni strani od akumulatorja mozno da motorcek ni ibl prikloplen...in je pol rave deloval kot blokada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pregledal če je vse vklopljeno, zdej me pa še zanima kako more tisti jeziček bit obrnjen, ki pride v "luknjo". Na eni strani je ravn, na drugi je pa rob pobran..kera pride na vrh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pregledal če je vse vklopljeno, zdej me pa še zanima kako more tisti jeziček bit obrnjen, ki pride v "luknjo". Na eni strani je ravn, na drugi je pa rob pobran..kera pride na vrh?

kolko se spomnim more ravna bit gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje a kdo kupi zadnjo gumo(150/70 17) za aprilio znamke continental road attack ?? za okoli 110 eur??? vozena je kasnih 15km!!

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!