Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kaj pa je narobe znjo? a nisi zadovoljen al kaj? so vreu te conti gume? no čeprav s 15 km ravno ne veš :P

ma ne z njo ni nič narobe!!! prodajam jo zato ker mi nekdo ponuja metzeler zadnjo gumo!! drgač so pa full dobre gume in se tud dobr drzijo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne z njo ni nič narobe!!! prodajam jo zato ker mi nekdo ponuja metzeler zadnjo gumo!! drgač so pa full dobre gume in se tud dobr drzijo!!

Seprav boš mu spredej continental zadej pa metzeler?

btw. če je tok full dobra guma, zakva jo boš pa zamenov?

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje a kdo kupi zadnjo gumo(150/70 17) za aprilio znamke continental road attack ?? za okoli 110 eur??? vozena je kasnih 15km!!

a ti si to namerno kupil večjo (mislim da višjo) gumo, kot je originalna, ki je 150/60 17?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si to namerno kupil večjo (mislim da višjo) gumo, kot je originalna, ki je 150/60 17?

em... ne jest sm kupu tako kot sm jo prej meu oz iste dimenzije kot prej!!

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje a kdo kupi zadnjo gumo(150/70 17) za aprilio znamke continental road attack ?? za okoli 110 eur??? vozena je kasnih 15km!!

prvo: verjetno mislis 150/60/17....drugo: se da dobit dunlop qualifier DOSTIII ceneje ....vsaj jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pregledal če je vse vklopljeno, zdej me pa še zanima kako more tisti jeziček bit obrnjen, ki pride v "luknjo". Na eni strani je ravn, na drugi je pa rob pobran..kera pride na vrh?
tle imaš eno slikcopost-8650-1188727418.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo: verjetno mislis 150/60/17....drugo: se da dobit dunlop qualifier DOSTIII ceneje ....vsaj jaz :P

ja sevde se jo da dobti dosti ceneje ker je tudi slabša!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sevde se jo da dobti dosti ceneje ker je tudi slabša!!!

kak lahko ves da je slabsa....kolko jaz vem je continental pred kratkim priso ven z gumami za motorje....dunlop je pa v tej sceni ze par let....pa qualifier je svetovna guma,....sploh za ta denar

poj pa povej zakva jo hoč zamenat, če je tok über dobra

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kaj je lahko narobe, da mi po kakšne pol minute, ko ga tišim, motor med 8k in 9k obrati izgubi vso moč, ko se pa mal ustaviš pa spet za neki cajta dela use normalno? :?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kaj je lahko narobe, da mi po kakšne pol minute, ko ga tišim, motor med 8k in 9k obrati izgubi vso moč, ko se pa mal ustaviš pa spet za neki cajta dela use normalno? :?

LP!

kolko km že imaš prevoženih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sevde se jo da dobti dosti ceneje ker je tudi slabša!!!

qualifier ni nič slabša od road attack... dobra je dirkalna različica race attack in nekoliko bolj športna kot road attak tudi sport attack, na road attack pa ni nič posegnega... v tem rangu je sigurno qualifier boljša, tudi najbrž bolj športna,... če ne druga pa kolikor sem slišal se v dežju conti gume ne obnesejo kaj prida

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qualifier ni nič slabša od road attack... dobra je dirkalna različica race attack in nekoliko bolj športna kot road attak tudi sport attack, na road attack pa ni nič posegnega... v tem rangu je sigurno qualifier boljša, tudi najbrž bolj športna,... če ne druga pa kolikor sem slišal se v dežju conti gume ne obnesejo kaj prida

zakwa pa so pol drazje če so pa slabše??? drgač pa v dežju zelo dobr držijo(sm včerja probal) glede tega zakaj bom menjal sem pa ze powedal!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trgovini so dražje? če bi justaboy rihtal conti gume bi jih mel tut najbrž ceneje kot qualifier... če pa ti primerjaš njegovo ceno qualifierk in conti v trgovini pa ti lahko samo zaploskam

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno, da kej rave jebe in, da ne umakne tiste ploščice al je to kaj u vezi s tem, da morem bat menat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trgovini so dražje? če bi justaboy rihtal conti gume bi jih mel tut najbrž ceneje kot qualifier... če pa ti primerjaš njegovo ceno qualifierk in conti v trgovini pa ti lahko samo zaploskam

kdo pa je reku de sm v trgovini kupovou sj nism tak bumbar!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dražja guma tako ali tako ne pomeni boljša guma. Poleg tega pa tud preveč športna guma ne sme bit za normalno vožnjo na cesti. Če z gumo nardiš 15 k km pol je zihr guma za tak stil vožnje za en k.... in za en k.... drži. Je pretrda in dirkalne gume so dost bolj trde. Rossijeva guma za dirko je za vožnjo po cesti neuporabna, slabša od qualifire, pa magar boš dau za tisto gumo tolk k za ceu motor. Jst sm mel najprej D208 in mi je super držala(nekaj podobnega je qualifire). Zdej mam pa michelin pilot ki je dražja in kao boljša ampak je moj oprijem katastrofalen v primerjavi z D208. Je pa res da se vozm dost umirjeno, če bi se športno vozu verjamem da je boljša michelin pilot. Uglavnem guma se ti mora nucat in če z njo nardiš več kot 10 k km je pretrda, rabiš manj športno in bo boljši oprijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sem mislil prou racing gume(se pravi vglavnem za kakšne dirke, dirkališča...). Ker če misliš tekmovat s qualifire bo po 20km nehala držat ker jo boš pregrel(je premehka). Drgač so pa najbrž tiste gume za "športno cestno" uporabo kr dost mehke, oz. zagotovo mehkejše od unih na turističnih motorjih al pa na čoperjih(tam je važno samo da zdrži čim več km). Sam useglih, michelin pilot je precej trša od D208 al pa qualifire, čeprou so oboje za športno vožnjo na cesti. Pa razlika je v tem, da dunlop al pa bridgestone prime že mrzla, michelinka pa sploh ne. Ampak pr moji trenutni vožnji sploh ne prime(zgleda da tud po daljšem času pr moji vožnji ne doseže taprave temperature). Tko da ne vem, morš vedt kakšno gumo rabš za svoj stil vožnje in ne katera je dražja al pa bolj športna.

Uglavnem guma se ti mora nucat in če z njo nardiš več kot 10 k km je pretrda, rabiš manj športno in bo boljši oprijem.-to sm res mal čudno napisou. Lahko je guma pretrda tud če je preveč turistična, al pa preveč dirkalna. Men se zdi da je za cestno uporabo RS125 najbolš D208 al pa qualifire, razn če misliš nevem kako divjat in se ti guma pregreva in neha držat, potem je mogoče michelin dobra izbira, drugih pa nism še mel gor, v dežju je pa absolutno michelin slaba guma ker je mrzla in ne drži, kot sem že prej napisal. Za road attack nimam pojma kakšna je. Sam vem pa da cena ni merilo in da enmu bolj drži ena, enmu pa druga guma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kaj je lahko narobe, da mi po kakšne pol minute, ko ga tišim, motor med 8k in 9k obrati izgubi vso moč, ko se pa mal ustaviš pa spet za neki cajta dela use normalno? :?

LP!

crkne?meni je stara rska po par min voznje crknla,cez min al pa 2 ko se je ohladla pa spet delala.....to mi je pa delala ker je bla cinspula hin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa pa so pol drazje če so pa slabše??? drgač pa v dežju zelo dobr držijo(sm včerja probal) glede tega zakaj bom menjal sem pa ze powedal!!!

ej en uprasane mam!! kere gume mate kj na rskah?? jest mam zle ze zadj zelo slabo gumo in zato bom zle kr obe menjov, pomoje bom kar metzeler z6 kupu k so baje full dobre!!!

lp

aha, Metzeler Z6 misliš dat, ker je baje full dobra.

1. Pravih dimenzij za tvoj motor ni

2. To je ST guma in ne SS

3. Profil je narejen tako, da je zadnja guma po sredi brez (opazi se predvsem pri večjih dimenzijah), continental pa je 'narezan' po celotni površini, kar pomeni, da ti sprednja continentalka ne bo dovolj odvajala vode, da bi zadnja metzeler imela optimalen oprijem v dežju

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!