Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Lahko da je izpuh zamašen...probaj od kakega dimnikarja al pa od nekoga dobit tisto krtačko, ki je na žici. Pred tem malo bencina vlij v izpuh pa sčisti al pa samo prižgi pol ga pa malo potolči(pa ne preveč), da saje ven padejo(če maš rabljenega).

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je izpuh zamašen...probaj od kakega dimnikarja al pa od nekoga dobit tisto krtačko, ki je na žici. Pred tem malo bencina vlij v izpuh pa sčisti al pa samo prižgi pol ga pa malo potolči(pa ne preveč), da saje ven padejo(če maš rabljenega).

dej ne streli no... jollly za 650€ nov pa da je zamašaen.... flamči ni to to... problem je drugje... flamčy bi rabu za večje obrate kit notr dajat... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.000 brez avspuha (kar dokazuje da blokade vec NI!) pa 11.500 z avspuhom... v vseh pogojih!!!! v sesti v prvi na miru po klancu navzdol itd... no tko je blo vm bom ju3 povedu kako je zdej :whistle:

no povej kako je zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.000 brez avspuha (kar dokazuje da blokade vec NI!) pa 11.500 z avspuhom... v vseh pogojih!!!! v sesti v prvi na miru po klancu navzdol itd... no tko je blo vm bom ju3 povedu kako je zdej :whistle:

sej men se isto s tem da mam stock auspuh pa rezan rske majo muhe pač ne gre tolk ko tastara pa čeprov je ista mašina talijani pač :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no povej kako je zdej

problem ni kok gre zdej... vrti se zdej do 12.500 pac vlece pa mal se se zvrti. ampak je spet tist ZID seprav lej- motor pride takoj ampak res takoj do ene 175 mejckn mn pol pa KONC. 12.500 pa nc vec! res ampak to brez nabiranja k poznajo ostali tm mal nad 150 da zacne. to kr gre gre gre do 173 pol pa konc. ende.

cudn ful... k bi se usaj zvrteu ne pa da je to to... cudn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne streli no... jollly za 650€ nov pa da je zamašaen.... flamči ni to to... problem je drugje... flamčy bi rabu za večje obrate kit notr dajat... :winkiss:

aja pa se neki ne verjamem da je 650 vreden... lahko je tut mal base ves.. ene 500 pomoje... k tist je kr tko reku. no sej itak sm ga ful pocen pol se dubu tko da bmk :whistle: sam useen mi pa ni ane. k to je tko k da si motor zeli jet vec pa ga ta kurba ne pusti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki ne verjamem da je 650 vreden... lahko je tut mal base ves.. ene 500 pomoje...

Cena je eno, vrednost je pa s5 čist neki drucga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa ti kle po 125 smetis? sej te noben ni nc uprasu :angry:

dubu sm idejo!! ju3 grem po za 1 vecji zobnik uspredi! pa bomo vidl.. zdej ce vlece do 12.500 pa konc, tko k zdej, bi mogu vlect okol 185 :yea1: probat ni greh... itak pa vec k ene 13.000 je brezveze tak motor matrat ker pol pa use po vrsti crkuje.. aja drgac se pa mal vec zvrti no ene 12.800-skor 13.000.

to sm probu sam po obvoznci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da je... ampak lejte je pa se ena teorija. mogoce pa preprost se je motor se vrteu.. in bi se zvrteu do 13.000 pac po 1kmh pa bi pocas prlezu tistih 5-10kmh? a to komu tko nabera pol? k men sta dva prjatla rekla da zacne tm nad 160 nabirat.. a je mozno da bi men tut nabral tm tko ene 10kmh? ker ubistvu jst sm takoj spustu zdej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da je... ampak lejte je pa se ena teorija. mogoce pa preprost se je motor se vrteu.. in bi se zvrteu do 13.000 pac po 1kmh pa bi pocas prlezu tistih 5-10kmh? a to komu tko nabera pol? k men sta dva prjatla rekla da zacne tm nad 160 nabirat.. a je mozno da bi men tut nabral tm tko ene 10kmh? ker ubistvu jst sm takoj spustu zdej...

js mam rs50, pa mi ravno tko pride do rdečega polju v 6i dokaj hitro, lepo vleče do enih 125,130, pol je pa ta "zid" kot pravite. pa mogoče počasi pridobi še kšne 3-5kmh. stem da grejo obrati že kr v rdeče oz čez. pomoje da bi se ti več zavrtelo bi mogu pretočne kanale popravit (sam tega ne delat sam) usaj pr men je blo tko, mi je mehanik reku da s kanali lahko "nastaviš" do kje bo vleklo, sam meni ni hotu previsko te meje dat da se nebi motor preveč kvaru. pač previsoki obrati ti use počasi uničijo. no pr 125ki pomoje ne more bit zelo drugačna stvar. drgač pa če ti res tko ful vleče do 175, pomeni da moči imaš ful, pa daj spredi večji zobnik za končno povečat...

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne streli no... jollly za 650€ nov pa da je zamašaen.... flamči ni to to... problem je drugje... flamčy bi rabu za večje obrate kit notr dajat... :winkiss:

to rabi frgazr 34 pa filtr cilindr pa nej obvezn sploh pa je to narjeno za 125 kubikov ne 154

drgač pa jery a maš kej olja za prodat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da je... ampak lejte je pa se ena teorija. mogoce pa preprost se je motor se vrteu.. in bi se zvrteu do 13.000 pac po 1kmh pa bi pocas prlezu tistih 5-10kmh? a to komu tko nabera pol? k men sta dva prjatla rekla da zacne tm nad 160 nabirat.. a je mozno da bi men tut nabral tm tko ene 10kmh? ker ubistvu jst sm takoj spustu zdej...

meni je cagiva vredu potegnila do 170 potem pa počasi naprej do 180, ob ugodnih pogojih 185

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to rabi frgazr 34 pa filtr cilindr pa nej obvezn sploh pa je to narjeno za 125 kubikov ne 154

drgač pa jery a maš kej olja za prodat hehe

ima fergi 34 gor ;)

nimam olja vem pa kje se dobi motul 710 za 16€.... ti a si ti pol od matexa kupu??

meni je cagiva vredu potegnila do 170 potem pa počasi naprej do 180, ob ugodnih pogojih 185

zdej pa tud ob totalno slabih pogojih pa še klancu povrh s tretjo doseže tole hitrost ane :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima fergi 34 gor ;)

nimam olja vem pa kje se dobi motul 710 za 16€.... ti a si ti pol od matexa kupu??

zdej pa tud ob totalno slabih pogojih pa še klancu povrh s tretjo doseže tole hitrost ane :whistle: :winkiss:

ja to vem da ma frgazr 34 gor, ja od matexa sm pol uzeu, 16€ je predrago

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem da ma frgazr 34 gor, ja od matexa sm pol uzeu, 16€ je predrago

aha pol... ja sm ti reku da je od matexa top top.... ti tud jst garantiram... (sm ga jst šravfu ;) ) ... cenejš pa ola še nism zapazu tko da .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol... ja sm ti reku da je od matexa top top.... ti tud jst garantiram... (sm ga jst šravfu ;) ) ... cenejš pa ola še nism zapazu tko da .)

zaenkrat laufa (drgač sm jo pa že krstu na motozboru pijani furali okol pa sm fuknu še dobr da je blo na travi pa motorju ni blo prov nč) drgač pa nevem jery exc ga prodaja za 12€ tts-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat laufa (drgač sm jo pa že krstu na motozboru pijani furali okol pa sm fuknu še dobr da je blo na travi pa motorju ni blo prov nč) drgač pa nevem jery exc ga prodaja za 12€ tts-a

ja ampak tts pa motul NI isto... pa čeprov bo reesko trdu da je :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki ne verjamem da je 650 vreden... lahko je tut mal base ves.. ene 500 pomoje... k tist je kr tko reku. no sej itak sm ga ful pocen pol se dubu tko da bmk :whistle: sam useen mi pa ni ane. k to je tko k da si motor zeli jet vec pa ga ta kurba ne pusti...

A maš kšne slike od jollya na tvoji RSki, da vidm kako zgleda? :)

ja ampak tts pa motul NI isto... pa čeprov bo reesko trdu da je :winkiss:

No pa povej razliko.Me prav zanima kaj boš znal povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš kšne slike od jollya na tvoji RSki, da vidm kako zgleda? :)

No pa povej razliko.Me prav zanima kaj boš znal povedat.

jolly je isti ko usi jolly ji

razlike ne vem... je pa sigurno v kvaliteti... tud sestavine najbrž niso enake... in zgleda da je motul bolši... ti kr tanki tts sej je itak usen kurc... saj 2T z motulom delajo boljše od motorjev v katerih je tts (vsaj za nekatere vem)... sm tud od dost ljudi slišu da je motul bolši... če verjamš al pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usi so dobri PETROL je najbolsi...

drgac je pa use odvisn od ranga... A B C D motul pa to je use C, D je 810... tko da je isti sit

jst kupm ttsa za 12

takoj

sliko jollya dobite zdele

aja Fric kok ti pa gre?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jolly je isti ko usi jolly ji

razlike ne vem... je pa sigurno v kvaliteti... tud sestavine najbrž niso enake... in zgleda da je motul bolši... ti kr tanki tts sej je itak usen kurc... saj 2T z motulom delajo boljše od motorjev v katerih je tts (vsaj za nekatere vem)... sm tud od dost ljudi slišu da je motul bolši... če verjamš al pa ne...

No jaz sem slišal obratno - na TTSu baje piše iz točno katere rafinarije je,na Motulu pa ne, nekej na to sceno, ne me držat za besedo ampak enkrat sem govoril z nekom, ki trži oba izdelka in mal ve o teh stvareh - če hočš se pa lahko bolj podrobno pozanimam .)

Nevem kako si opazil razliko o delovanju ampak pri meni je ni stem, da za 1litr Motula dobim 2l TTSa razlike pa ni .) zaribat pa tud nemore, sej sta oba dovolj kvalitetna.

Motul gor Motul dol, tud jaz sem prisegal nanj ampak, ker dobim TTSa za 10€ se mi velik bolj splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!