Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja ampak tts pa motul NI isto... pa čeprov bo reesko trdu da je :winkiss:

haha...no sej pač kukr za koga...jst vem da k sm motula tanku je 2x zagrabil...ob ttsu pa dela... :D

ni vse v olju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...no sej pač kukr za koga...jst vem da k sm motula tanku je 2x zagrabil...ob ttsu pa dela... :D

ni vse v olju ;)

tako je... tud men je cagiva delala 7k km s ttsom brez problema :worship: :worship: :worship: (zaribala je pa zato k ga je zmanjkalo :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga in kolk si daw za jolija??? drgač pa full hudo zgleda :naughty:

ej res nevem kok je biu tocno ker sm komplet kupu... nad 400 zihr... sam ni use u izgledu ker sem bil nategnjen, priznam :closedeyes: ceprov zdej gre kr fino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojo je blo tankano samo TTS in Motul 710 pa dela 6200km brez problema do sedaj, edin termostat mi je neki začeu zajebavat, bomo to ta tedn mogoče zrihtal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je... tud men je cagiva delala 7k km s ttsom brez problema :worship: :worship: :worship: (zaribala je pa zato k ga je zmanjkalo :krneki: )

hha..smehi...edin tisti k nm je zaribal vemo kaj pomen olje..ostali še ne vejo..sej bojo zvedl 1x :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojo je blo tankano samo TTS in Motul 710 pa dela 6200km brez problema do sedaj, edin termostat mi je neki začeu zajebavat, bomo to ta tedn mogoče zrihtal :)

ej stari men je tut termostat jebu ves kaj se rado dogaja?

stik zgublja! pol pa tko cudn dela pac neki do tri crtice pa pol mal nc pa tko ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari men je tut termostat jebu ves kaj se rado dogaja?

stik zgublja! pol pa tko cudn dela pac neki do tri crtice pa pol mal nc pa tko ane?

Točn tko, pr 100km/h mi je kr iz treh črtic padl na nulo mi ni blo nč jasn.Ga bom pelu kr na servis pa nej zrihta,ker sm še en vijak zgubu, da mi še tist da zravn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko, pr 100km/h mi je kr iz treh črtic padl na nulo mi ni blo nč jasn.Ga bom pelu kr na servis pa nej zrihta,ker sm še en vijak zgubu, da mi še tist da zravn :)

ja to je tud men delal :closedeyes: sam poj sm pa tam stik popravu zdj je pa ql(tisti čeveljček sm mal skupi stisnu)

u pa tisto lucko k sveti za servis sm kar sam ugasnil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto pr men... to je slb kontakt... nc resnega
ja to je tud men delal :closedeyes: sam poj sm pa tam stik popravu zdj je pa ql(tisti čeveljček sm mal skupi stisnu)

no sej, to sm mu tud jest že rekel.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari men je tut termostat jebu ves kaj se rado dogaja?

stik zgublja! pol pa tko cudn dela pac neki do tri crtice pa pol mal nc pa tko ane?

pa to sploh ni termostat... to vas sam kontakt jebe... če bi vas termostat bi se vam mašina pregrela.... in posledično zaribala :winkiss:

termostat je pizdarija ki je notr pod kapo cilindra

tist čevlčk ko pride gor sam mal skup stisn pa bo... ni treba celge servisa za vsako malenkost delat :rolleyes:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne streli no... jollly za 650€ nov pa da je zamašaen.... flamči ni to to... problem je drugje... flamčy bi rabu za večje obrate kit notr dajat... :winkiss:

tocno tak...meni je sla rska do 13.000 rpm komaj ko sem kit mel gor....norcu je pa sla do 14.000 na mestu pa kolko se spomnim brez izpuha....tako da 13.000 med voznjo za rsko ni mozno...ker je blo ze prevec kreganja o tem ze takrat ko ste vi se v plenicah okol hodli....

ja ampak tts pa motul NI isto... pa čeprov bo reesko trdu da je :winkiss:

zdaj mi pa kemicno razlozi v cem je razlika....zariba lahko zarad enga al pa drugiga,zmanka pa glih tak lahko obeh,tako da ne mi tu nekaj o razlikah ce ne vete v cem je razlika.....do takrat pa je TTS in MOTUL ENO IN ISTO SRA... pa se drago je

drugac pa kolko sem zdaj nazadnje prebral vas temperatura moti....zmigajte lene riti,dvignte tank pa zraven svecke pride en kabl se na glavo cilindra pa tisto gumo malo vstran dajte kabl nazaj gor pa malo s klescami stisnte,ne pa motorja za vsako p..do k serviserjem vozit.....sicer ce pa mate prevec dnarja pa kr izvolte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac pa kolko sem zdaj nazadnje prebral vas temperatura moti....zmigajte lene riti,dvignte tank pa zraven svecke pride en kabl se na glavo cilindra pa tisto gumo malo vstran dajte kabl nazaj gor pa malo s klescami stisnte,ne pa motorja za vsako p..do k serviserjem vozit.....sicer ce pa mate prevec dnarja pa kr izvolte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jih samo za vas, pač, gp replica haha :D

a jaz prav vidim na tretji sliki levo ko se vidi tablica pa en žmigavec :kva2: :kva2: :kva2: je to pravi žmigavec ne? po žmigavcu bi rekel, da je tisto 1098 ??? je ne??? :wub: :blush:

aja pa daj obrni si dušilec ker prav smešno zgleda :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jaz prav vidim na tretji sliki levo ko se vidi tablica pa en žmigavec :kva2: :kva2: :kva2: je to pravi žmigavec ne? po žmigavcu bi rekel, da je tisto 1098 ??? je ne??? :wub: :blush:

aja pa daj obrni si dušilec ker prav smešno zgleda :P

jaz pa samo evolutiona vidim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame daj če si tak pametn za totiga jolly-a daj ga gor na eno staro rsko pa boš videl kaj dela. samo neda samo izpuh obratov ampak je treba fergi naštimat v nulo pol. da se zasuče v obrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jaz prav vidim na tretji sliki levo ko se vidi tablica pa en žmigavec :kva2: :kva2: :kva2: je to pravi žmigavec ne? po žmigavcu bi rekel, da je tisto 1098 ??? je ne??? :wub: :blush:

aja pa daj obrni si dušilec ker prav smešno zgleda :P

žmigovc je taprav :worship: sherlock holmes :lol:

dušilec je pa itak gp tko na stran haha veš kok poje to na stran se dere ko kurba :rolleyes: dobr je da se da napis obracat :whistle:

jaz pa samo evolutiona vidim :wub:

ok to je pa že preveč... skos un CSI gledate al kaj :headbang:

flame daj če si tak pametn za totiga jolly-a daj ga gor na eno staro rsko pa boš videl kaj dela. samo neda samo izpuh obratov ampak je treba fergi naštimat v nulo pol. da se zasuče v obrate

zakaj pa na tastaro? sej ubistvu vleče zdej do 12.500 tko da je use lepo in prov... koncna je pa tut super sam zvrtet se mora :evilgrin: tm do 12.500 dobi 175 not takoj pol pa pac pocas naprej pa je konc meeeejckn pod 13.000

Ne otresi te tvoje pičke preveč

k0ci? kje je tuki kej strpnosti? mene bi ze banu za 1 let ce bi to napisu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!