Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nevem če je legalno .. :) .. tablica je v bistvu isto osveljena kak prej .. sam da je zdaj pač plavo .. žarnica pa normalno ... ni dosti bolj segreta.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja vem da je blo o tem že velik govora sam a je kdo že dragu kdaj z kšnim mitotom pa kakšen je biu rezultat, k me res zanima k bomo zdj kmal naredl primerjavo mito,rs,nsr pa bomo posnel. Povejte kako ste kdaj dregal z rskami pa uspešnost?!

Mel drag z RS na bol kratko progo in jaz :OK:

Mel drag z NSR in jaz :OK:

No posnamite,da vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo _Roba_ če misliš tisti drag z Robtechom je to bol tak-tak. 160ccm brez športnega izpuha+ni bil ajnfaran še(ga ni vrtel do konca)+štart pa je tut bil bol bogi, se je vidlo kak je skočo, pol pa upočasnil (malo s kuplungo zajebal)...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam vpr. pri rsk 125 mi na števcu kaže ponavadi več kot 13 VBAT to zgleda tko da pržgem motor je normalno tm nek 11-13 po pa mal gasa dam pa kr gre nad 13 al pa tid 14 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo _Roba_ če misliš tisti drag z Robtechom je to bol tak-tak. 160ccm brez športnega izpuha+ni bil ajnfaran še(ga ni vrtel do konca)+štart pa je tut bil bol bogi, se je vidlo kak je skočo, pol pa upočasnil (malo s kuplungo zajebal)...

LP

Ja jebat ga :) Je pa bil zato potem tako treba z Golobom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebat ga :)  Je pa bil zato potem tako treba z Golobom  :)

:D :P Prav tak :P

PS: Samo Aprilije še zmeraj čakajo na izziv :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dna je tist k je skuter sam tak bl športn zgleda ane? Jst mam en vprašanje namreč, olja za mešanco mam še pol v rezervarju pa mi že lučka svet k pribijem gas, a je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlejeni!

Zanimam se za Aprilio RS125 ter imam sledeca vprasanja(mogoce so ze omenjena v tej temi samo jaz jih nisem zasledil)

zanimam se za tele modele : Aprilia RS125 Valerossi

Aprilia RS125 Chesterfield

Aprilia RS125 Replica

Aprilia RS125 Silver

letniki pa tam od 1995-1998

Ali je razlika samo v barvah..oz koliko ima vsak od teh konjev :) Kot vecina zelim uskladiti lepo barvo ter veliko konjev :D zatorej katerega vzeti?

Lep pozdrav! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam vpr. pri rsk 125 mi na števcu kaže ponavadi več kot 13 VBAT to zgleda tko da pržgem motor je normalno tm nek 11-13 po pa mal gasa dam pa kr gre nad 13 al pa tid 14  :hmm:

to je kul. ko ti bo kazal 12 zacni studirat o menjavi akumulatorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda tud v moči. Novejši letniki so bl so zablokirani motorji.

ja ker ful majo še notri blokade mogoče kaki 2003+ tam od 95-98 pa nimajo redko da bi se našla ki kera.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud več vem da je meu moj polstric v prometni napisan 23KW meu je pa nsro letnik 98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vem so novi modeli (99+) 11kW, starejši pa 18kW

Možno, da se motim :P

LP

ej men pise 20kw :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima dons sm šou prvič na avtocesto sprobat motor mam pa rsko z polini kitom 160 in gianellijem. Pospeške mam take da med prestavami skor ni padcev obratov kokr pr skuterju končno mam pa 160km/h pr 11.000 obratih, pol sm pa spustu gas. Zdj pa nevem al mam tak zobnik spredi al nevem kaj zadi mam 40 spredi pa nevem. Aja pa še neki a je to normalno da prhaja zvok iz mašine k da bi se batni obročki slišal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnm zdi se mi da so prehudi pospeški pa premajhna končna glede na to da ma motor 40KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja nsr-ka gre 155 po števcu pr 11k obratih, pa niti slučajno nima 40KM!!! :D :BUA:

Tko da vrjetn je kej s prenosi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdj sm ugotovu en vzrok zakj ni šlo kokr bi mogl, uglavnm svečka je bla odtegnena že tolk da če bi še dva navoja se odtegnila da bi jo vn vrgl. Zdj gre motor 170km/h pr 12.000 obratih, ampak tok hitr je notr brzina da bi mel komot še 7. prestavo. A zobnik se da res zadi najmanjši samk 39 dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima koliko stane športni filter za RS 125 letnik 96, pa kakšne razlike lahko pričakujem (zvok, pospeški, končna ....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!