Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja sam jst mam zaprt airbox (no ne cist) uno lukno sm sam odpru aveste... mi ni usec tist ulicarski zvok bo boooooooooooooooooo :whistle:

kere to folk dela :D

iz ene skrajnosti v drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj skrajnost... pa tko al tko je splosno znano da gre motor ponavad bol z zaprtim pa tut manj zre... poleg tega pa se dere samo cez avspuh kar je totalno hudo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj skrajnost... pa tko al tko je splosno znano da gre motor ponavad bol z zaprtim pa tut manj zre... poleg tega pa se dere samo cez avspuh kar je totalno hudo :whistle:

gor si daš jollya za tok pa tok keša pol pa motorju štejš kok kaplc benza popije? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja madona ves da je razlika med 8l pa 10l :whistle:

hahah :D ta je bla dobra ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ej bojs... mam en predlog! tko da mal vidm kok mi gre moj mopedek predlagam da grem probat proti enmu mitotu. poljubno kermu dej ce se komu da prosm nej napise kle da mal vidmo... hvala :whistle:

aja pa ni nujn da je mito (more bit pa 125 :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ej bojs... mam en predlog! tko da mal vidm kok mi gre moj mopedek predlagam da grem probat proti enmu mitotu. poljubno kermu dej ce se komu da prosm nej napise kle da mal vidmo... hvala :whistle:

aja pa ni nujn da je mito (more bit pa 125 :D)

kok maš drgač končno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst mam zaprt airbox (no ne cist) uno lukno sm sam odpru aveste... mi ni usec tist ulicarski zvok bo boooooooooooooooooo :whistle:

men tud ni ta zvok ušeč!! a boš poj posnev de slism kasn zvok iz njega da :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom bom... ja nevem kok mam koncno... do skor 175 se mi zvrti takoj pol pa pac nabira pa tut nism meu prloznosti probat k so skos kksni avti al pa sm kr sam nehu aves... ene 5kmh sm preprican da bi mogl se nabrat :whistle: sam to je itak usen :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom bom... ja nevem kok mam koncno... do skor 175 se mi zvrti takoj pol pa pac nabira pa tut nism meu prloznosti probat k so skos kksni avti al pa sm kr sam nehu aves... ene 5kmh sm preprican da bi mogl se nabrat :whistle: sam to je itak usen :glare:

pjt z jernejam dragat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ej bojs... mam en predlog! tko da mal vidm kok mi gre moj mopedek predlagam da grem probat proti enmu mitotu. poljubno kermu dej ce se komu da prosm nej napise kle da mal vidmo... hvala :whistle:

aja pa ni nujn da je mito (more bit pa 125 :D)

najdte unga k je kupu od denzija ;) pa bo denzi pelu k vemo da zna vozt..pa se bo vidl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo že izvedeno----> 1:0 za flejma

:grim ni kej tole je raketa.... jebiga za 900€tuninga pa valda more mim letet ane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni 900... :whistle: ene 200 evrov manj zarad popusta... drgac pa itak tist ni blo nc skor... zdej mam u drugi skor 90 not :evilgrin: aja fantje a veste vi da tanova laze za 5kmh manj kot tastara? preverjeno ;) ce gre pr tastari 180 gre uresnic ene 170 ce gre pa tanova 180 gre pa uresnic ene 175... tko da to upostevite k boste racunal kdaj kok je slo pa to :whistle: no uglavnem bojs lahko grem tut z uno denzijovo probat al pa kerokol :evilgrin: ce se komu da no...

je pa hudo ful k pr ene 7500 zagrab pa lahk posrek letis po centru haha :worship: je kr igraca to ja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulk mate kej porabo na rs-kah?

Moja nenormalno velik pije, nazadnje sm tanku za približn 11eur, pa sm naredu glih 130km :blink:

Ko sm gledu je bla svečka mal črna, tak da dizo manjšo al kaj? Pa še vseen je preveč, kakeršna koli diza je že not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni 900... :whistle: ene 200 evrov manj zarad popusta... drgac pa itak tist ni blo nc skor... zdej mam u drugi skor 90 not :evilgrin: aja fantje a veste vi da tanova laze za 5kmh manj kot tastara? preverjeno ;) ce gre pr tastari 180 gre uresnic ene 170 ce gre pa tanova 180 gre pa uresnic ene 175... tko da to upostevite k boste racunal kdaj kok je slo pa to :whistle: no uglavnem bojs lahko grem tut z uno denzijovo probat al pa kerokol :evilgrin: ce se komu da no...

je pa hudo ful k pr ene 7500 zagrab pa lahk posrek letis po centru haha :worship: je kr igraca to ja :alien1:

meni je sla 2003 letnik s samo raveom 95 v drugi pa se 2 sma bla gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rave maš notr? A ti pri nizkih obratih kej trokira :hmm:

ne nimam... ja trokira od 6-7 tm nekje ampak velik manj kot drugim smo neki zrihtal.. :naughty:

drugac pa verjetno se pride power ventil... naslednjo sezono.

js bi meu tut rd tok močno Aprilio :P

pa sej jo mas lahk brez problema... sam par stvari mors zrihtat.

Kulk mate kej porabo na rs-kah?

jst mam okol 7-8l mislim da jih z 10l naredim 140

normalna voznja ce pa sam na obratih pa takoj 10 ruknem :P

meni je sla 2003 letnik s samo raveom 95 v drugi pa se 2 sma bla gor....

lej to je ful relativno... lahk da si ti glih pogledu tko mal bl od dol pa se ti je zdel 95 lahk pa si mal bl od gor pogledu pa je slo 100 pismu aves pa + tega lahk koperam skalo kok laze pr tastarih modelih stevc tko da primerjat tastare modele pa 06+ je ful tko no. tezko :closedeyes: mogu bi prov dat motor ob motor pa primerjat use skp... tist cagar od obratov je pa pr tastarih tut ze zmahan (jernejova pa to) in tko al tko to ni zanesljiv (dobr to itak pr men tut ni :P )

lahk pac pa tut da je sla odlicno. itak skor noben cvajtakt ni isti O:-)

drgac pa dobim jst tut ene 92 not ce ga drziiiim sam đabe do 13 pretiravat. pa tut u zadnji mi je skoda motorja k je konc tko da vlece je konc k pol je sam se obesanje na plin pa hude obremenitve za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!