Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

omfg!!!!! dej ne se kle zdej kregat zart porabe!! je taka kot pač je!! :unsure: :unsure: eni več drugi manj!! :fredy: sej ma on tako porabo ne ti!! :wacko: :wacko: kaj sej zdej sekirate zart tega k ma edn mejhno porabo?? sej to je njegova stvar :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravaš... tok občutljivo pa spet ni use skup. ko je temperatura hladilne tekočine nekje na polovici ga lohk odpreš do polovice oz. če se ti zvrti do 11.000 ga lohk do 5- 6 000 brez problema zvrtiš... glede tega kok je temperatura olja v menjalniku ne vem zakaj bi blo pomembno... drugih vitalnih delov pa jst ne poznam...mal bo treba še anatomijo rs ke pregledat pa bo :)

Ma kaj pa vem, saj najbrž res ni tako občutljivo, ampak jaz počakam, pač, če zaradi drugega zaradi sebe, se vsaj boljše počutim, ker vem da sem naredil vse, da bo mlinček dobro delal...

To pa verjamem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se more par ljudi dorastit....

moje porabe na rski....vse pri voznji pac kolko leti,...razn odprte tam do 150 km/h

-2003 letnik-brez ravea,arrow krivina, original cilinder: 7-8

-2003 z raveom,arrow krivina- 5-6

-2003 z raveom in 160 kitom,arrow krivina: 4,2 do 6,5

-2003 z kitom brez ravea,arrow krivina: 6-6,5

-2006 arrow krivina, rave: 5,5-6

-2006 arrow,brez ravea: 6-6,5

-2006 original zaprta: 7-8

pa to niso ble voznje po omejitvah....pa me zanima ce bi mi upal rect da sem mutav v obraz....

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravaš... tok občutljivo pa spet ni use skup. ko je temperatura hladilne tekočine nekje na polovici ga lohk odpreš do polovice oz. če se ti zvrti do 11.000 ga lohk do 5- 6 000 brez problema zvrtiš... glede tega kok je temperatura olja v menjalniku ne vem zakaj bi blo pomembno... drugih vitalnih delov pa jst ne poznam...mal bo treba še anatomijo rs ke pregledat pa bo :)

ojoj super duper mehanik ne ve zakaj bi bila pomembna temperatura olja :headbang:

olje v mašini se segreje na delovno temperaturo po približno 10 km vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se more par ljudi dorastit....

moje porabe na rski....vse pri voznji pac kolko leti,...razn odprte tam do 150 km/h

-2003 letnik-brez ravea,arrow krivina, original cilinder: 7-8

-2003 z raveom,arrow krivina- 5-6

-2003 z raveom in 160 kitom,arrow krivina: 4,2 do 6,5

-2003 z kitom brez ravea,arrow krivina: 6-6,5

-2006 arrow krivina, rave: 5,5-6

-2006 arrow,brez ravea: 6-6,5

-2006 original zaprta: 7-8

pa to niso ble voznje po omejitvah....pa me zanima ce bi mi upal rect da sem mutav v obraz....

tistle kit 160 mi pa ni glih najbl ušeč!! :closedeyes: težko mogoče da je tok mejhna poraba! kdor bo dau kit notr ga bo najrš kr mal več prtisnu, k je pač bolši užitek!! ne bom trdu!! :glare: sej bom najbrš jest dau kit 160 not, pa bom vidu! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistle kit 160 mi pa ni glih najbl ušeč!! :closedeyes: težko mogoče da je tok mejhna poraba! kdor bo dau kit notr ga bo najrš kr mal več prtisnu, k je pač bolši užitek!! ne bom trdu!! :glare: sej bom najbrš jest dau kit 160 not, pa bom vidu! :angry:

verjames al ne taka je bla poraba....pa da se to povem....te porabe so vse na daljse ture....ne pa to da se pelas 5 km vgasnes motor vpalis se pelas 15km spet vgasnes...itd....sej ne recem da ni pil kdaj 8,samo povprecne porabe so ble take...tisto ka sem se pa okol drajsal(tak ko vecina tu ma motorje za to) pa nisem racunal,ker je skoda mojga casa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tega ne razumm.... zdej ne vem al si pa ti mal mutav... matexu je šla 180 po števcu pila mu je pa glih ene tok ko men med 7 in 8 L na 100km... zgleda je tvoja rs ka res neki posebnga... manj gre manj pije pa še bolj riba :grim 2006 in 2002 mata iste lastnosti... preverjeno

ti si pa v svoj kosmat šupak utakn tista 2 kojna :headbang:

tud to si lohk u svoj kosmat šupak utakneš kmet

ja mojo inteligentnost res dokazuje... tvoja je itak u kurcu... začeu si pa ti tko kot zmer... kmet

ti si mutav ok mogoče to res nism pomislu... da original tanovo krivino sam odpreš... sam ne pa pol mi pisat da sm porabo mim trofnu... zdej pa ne vem a teb ta tvoja čudna rs ka pije 3L/100km. .. al kak?? al ti pije 12? brez rava pije med 7 in 8 če ti pa rata konkretno spravt pod 7 pol pa ne vem

zdej pa sam še eno tako pa ekspresno letiš v banovce za en teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se more par ljudi dorastit....

moje porabe na rski....vse pri voznji pac kolko leti,...razn odprte tam do 150 km/h

-2003 letnik-brez ravea,arrow krivina, original cilinder: 7-8

-2003 z raveom,arrow krivina- 5-6

-2003 z raveom in 160 kitom,arrow krivina: 4,2 do 6,5

-2003 z kitom brez ravea,arrow krivina: 6-6,5

-2006 arrow krivina, rave: 5,5-6

-2006 arrow,brez ravea: 6-6,5

-2006 original zaprta: 7-8

pa to niso ble voznje po omejitvah....pa me zanima ce bi mi upal rect da sem mutav v obraz....

no sej je glih tok kot sm jst napisu... razn tist nakonc mi je mal čudn boš reku da zaprta rska več pije ko odprta? to pa ne verjamm... tud poraba z kitom mi je zanimiva

zakaj pa ne... ne poznam te ampak tud mi ne deluješ nevaren :)

Jernej.....verjetno je tvoj post letel name :) Jst imam CBR-ko......in moja CBR-ka pije 3l/100km.......nimam RS-ke :)

ni nate nič letel... je na justaboya

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj super duper mehanik ne ve zakaj bi bila pomembna temperatura olja :headbang:

ne res ne vem zakaj bi bla pomembna... obrazlož...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mogoče že kdaj slišal za viskoznost olja, katera je odvisna od njegove temperature :hmm: se mi je zdel da ne

sm sm... sam pol ne vem kaj je drgač če je ole mrzu al topu... a se ne da šaltat če je mrzu al kakO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men k mam mrzu motor pa dam v prvo kr poooošteno vseka v menjalniku :whistle: Ko je pa olje not toplo pa to pa brez problema :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm sm... sam pol ne vem kaj je drgač če je ole mrzu al topu... a se ne da šaltat če je mrzu al kakO?

to bo to :worship:

pojdi raje v garažo šraufat, pa da ne boš pozabil strankam izstaviti računa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo to :worship:

pojdi raje v garažo šraufat, pa da ne boš pozabil strankam izstaviti računa

sej bi šu sam ne vem kaj je narobe če je ole mrzu oz. topu... dej povej kaj če bit narobe če z mrzlim oljem v menjalniku šaltam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vemo je hladno olje bolj gosto od segretega, vemo pa tudi da se menjalnik ravno ne utaplja v olju in tako hladno olje ne prodre v vse dele mašine

in če ne veš ima tudi olje delovno temperaturo, to je temperatura pri kateri najbolje maže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vemo je hladno olje bolj gosto od segretega, vemo pa tudi da se menjalnik ravno ne utaplja v olju in tako hladno olje ne prodre v vse dele mašine

in če ne veš ima tudi olje delovno temperaturo, to je temperatura pri kateri najbolje maže

nč novga nis povedu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se more par ljudi dorastit....

moje porabe na rski....vse pri voznji pac kolko leti,...razn odprte tam do 150 km/h

-2003 letnik-brez ravea,arrow krivina, original cilinder: 7-8

-2003 z raveom,arrow krivina- 5-6

-2003 z raveom in 160 kitom,arrow krivina: 4,2 do 6,5

-2003 z kitom brez ravea,arrow krivina: 6-6,5

-2006 arrow krivina, rave: 5,5-6

-2006 arrow,brez ravea: 6-6,5

-2006 original zaprta: 7-8

pa to niso ble voznje po omejitvah....pa me zanima ce bi mi upal rect da sem mutav v obraz....

ej a ni teb z kitom zaribal ze okol 100km??? poj če je to res ga ti sploh nisi ulaufov ampak takoj do konca :unsure:

Men k mam mrzu motor pa dam v prvo kr poooošteno vseka v menjalniku :whistle: Ko je pa olje not toplo pa to pa brez problema :krneki: :unsure:

tomos pač :whistle: joke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ni teb z kitom zaribal ze okol 100km??? poj če je to res ga ti sploh nisi ulaufov ampak takoj do konca :unsure:

prvič mu je po 70km ribnila 160ka zarad pofukanega termostat. naslednji bat pa mu je laufal 3kkm dokler ni ojnica šla v pokoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tolkih dneh pridem na forum pa samo kreganje... se mi zdi, da se v tej temi samo justaboy, k0ci pa norc spoznajo na rske, ostali pa pišete same bedarije...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mojo inteligentnost res dokazuje... tvoja je itak u kurcu... začeu si pa ti tko kot zmer... kmet

najd mi moj provokativen post pa se ti opravičm...če se ti pa to da sm te za 2 konja popravu provokativno pol pa res nevem...ni blo mišleno tko.. :winkiss:

ti je bed a k se nočm kregat? ti pa sam čakaš da boš zapeu u najmanšo malenkost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!