Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

60 eurov

em airbox je še zaprt to je 4ta blokada

ploscico na cilindru je pozabo....airbox je napisal....

drugac pa sem dans po zaslugi norc 16 prodal arrow krivino z original dusilcem(karbon) za 140€ :D

prodajam pa se rave brez jezicka za 80€....mogoc v kratkem komplet z jezickom za 130€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups pa res :headbang:

pardon :unsure:

pozabo si pa se omenit:

-dvig igle(opcija)

-povecanje oljne pumpe

-zamenjava dize(najmanj 120)

-....pol so pa se malenkosti....pravo mesanca zrak-bencin

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kočno sm dobu novo ketno & zobnike.. :D

zdj bom meu zadej zobnik 39, in ne več 40 :whistle: spredej bo pa en zob večji kot prej.. me zanima kok bo razlike. če ne bo ql, bom pa kupu druge zobnike :)

ju3 me čaka šravfanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscico na cilindru je pozabo....airbox je napisal....

drugac pa sem dans po zaslugi norc 16 prodal arrow krivino z original dusilcem(karbon) za 140€ :D

prodajam pa se rave brez jezicka za 80€....mogoc v kratkem komplet z jezickom za 130€

Kok pride samo jeziček? :hmm: seveda nov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pride samo jeziček? :hmm: seveda nov ?

tak kot ti je ze womlan povedo....jaz sem pred casom spraseval na aprilii v mbju pa mi je rekel mislim da okol 52€....vendar sem tak mel namen prodat,tako da potem nisem kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kočno sm dobu novo ketno & zobnike.. :D

zdj bom meu zadej zobnik 39, in ne več 40 :whistle: spredej bo pa en zob večji kot prej.. me zanima kok bo razlike. če ne bo ql, bom pa kupu druge zobnike :)

ju3 me čaka šravfanje :whistle:

Znalo bi bit prehuo pomoje, ker en zob spredaj se kr dost pozna. Boš vidu, če ne pa po klancu dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znalo bi bit prehuo pomoje, ker en zob spredaj se kr dost pozna. Boš vidu, če ne pa po klancu dol :whistle:

mah niti ni tok huj...

jest sm na cagivi mel 1 zob več spredej, pa 2 manj zadi pa je vseeno razvrtel 7 prestavo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolega je mel na rski za en zob večji uspredi se pozna njem je šla ene 170-180 zej mu gre pa ene 140-150 ko je dau original nazaj

je reku da preveč leti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolega je mel na rski za en zob večji uspredi se pozna njem je šla ene 170-180 zej mu gre pa ene 140-150 ko je dau original nazaj

je reku da preveč leti :headbang:

nikol ni preveč hehehe :evilgrin: sam original je najbolše (tisti inžinirji ja vejo kaj dajo gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znalo bi bit prehuo pomoje, ker en zob spredaj se kr dost pozna. Boš vidu, če ne pa po klancu dol :whistle:

sm šenkrat pogledou zobnike, in je pri obeh za en zob manj kot prej.. spredaj je 16 namest 17, zadaj pa 39 namest 40 :)

bomo vidl kuko se obnese.. :D

od vesela sm kr en burnout pr garaž naredu ^_^ hah :D upam da se bom zdj normalno furou spet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zdej se lohka izživljaš ja :evilgrin: A si kej zakadu garažo ? :whistle:

Btw, če tko pogledaš, si mev prej razmerje zadnjega/sprednjega zobnika 2.352 zdej pa 2.437, tko da maš ubistvu zdej boljše pospeške pa manjšo končno :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zdej se lohka izživljaš ja :evilgrin: A si kej zakadu garažo ? :whistle:

Btw, če tko pogledaš, si mev prej razmerje zadnjega/sprednjega zobnika 2.352 zdej pa 2.437, tko da maš ubistvu zdej boljše pospeške pa manjšo končno :whistle: :whistle:

še manšo končno? :D sm mislu d bo prbližn enak.. pizda :D hehe.. treba bo odpret tole aprilio :whistle: ampak kaj, ko bo poj use crkval :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šenkrat pogledou zobnike, in je pri obeh za en zob manj kot prej.. spredaj je 16 namest 17, zadaj pa 39 namest 40 :)

bomo vidl kuko se obnese.. :D

od vesela sm kr en burnout pr garaž naredu ^_^ hah :D upam da se bom zdj normalno furou spet :P

em mofa ti bo šla čist isto mogoče 3km/h manj pospeški pa bojo občutno boljši.je justaboy mel iste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolega je mel na rski za en zob večji uspredi se pozna njem je šla ene 170-180 zej mu gre pa ene 140-150 ko je dau original nazaj

je reku da preveč leti :headbang:

pa to sploh ni možno!! taka razlika zarad enga samga zoba nemore bit! to je 20-40km/h manj!? :unsure: 17:40 je "0,425"; 18:40 pa je "0,450"! razmerje je 17:18 (z manj zobmi:z več zobmi) pomen da če je prej šu 180 bo zdej 170, če pa je prej 170 bo šu neki čez 160! zdej pa poglej kok je to procentu razlike. 30km/h pr uni hitrosti je fuul več procentu kot je po tem "izračunu" za razliko v prenosu. pomoj ni logično no. za tok manj hitrosti bi mogu kr precej zobiu manj dat ne pa sam 1.

no če je pa to res kar praviš si lah sam tko razlagam, da je prej motor delu k urca, pol se je pa neki pokvaru al pa razštelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolega je mel na rski za en zob večji uspredi se pozna njem je šla ene 170-180 zej mu gre pa ene 140-150 ko je dau original nazaj

je reku da preveč leti :headbang:

pa to sploh ni možno!! taka razlika zarad enga samga zoba nemore bit! to je 20-40km/h manj!? :unsure: 17:40 je "0,425"; 18:40 pa je "0,450"! razmerje je 17:18 (z manj zobmi:z več zobmi) pomen da če je prej šu 180 bo zdej 170, če pa je prej 170 bo šu neki čez 160! zdej pa poglej kok je to procentu razlike. 30km/h pr uni hitrosti je fuul več procentu kot je po tem "izračunu" za razliko v prenosu. pomoj ni logično no. za tok manj hitrosti bi mogu kr precej zobiu manj dat ne pa sam 1.

no če je pa to res kar praviš si lah sam tko razlagam, da je prej motor delu k urca, pol se je pa neki pokvaru al pa razštelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js mam original 17 uspred :whistle:

btw a se kirmu sanja ki bi dobu ono lučko ko se montira na ventilček ko pol sveti ko se kolo suče

sm gledu na scooter kit ko mi je ži edn predlagu sam nism nč najdu pa še slab iskušnje mam z njimi pa fajn bi blo da bi blo ki v moji okolici da nebo po pošti

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js mam original 17 uspred :whistle:

btw a se kirmu sanja ki bi dobu ono lučko ko se montira na ventilček ko pol sveti ko se kolo suče

sm gledu na scooter kit ko mi je ži edn predlagu sam nism nč najdu pa še slab iskušnje mam z njimi pa fajn bi blo da bi blo ki v moji okolici da nebo po pošti

pri vseh je 17 original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js mam original 17 uspred :whistle:

btw a se kirmu sanja ki bi dobu ono lučko ko se montira na ventilček ko pol sveti ko se kolo suče

sm gledu na scooter kit ko mi je ži edn predlagu sam nism nč najdu pa še slab iskušnje mam z njimi pa fajn bi blo da bi blo ki v moji okolici da nebo po pošti

mislim da je toto:

http://www.bolha.com/oglas2259652

http://www.bolha.com/index.php?search=svet...arch&kat=-1

lp

Popravljeno . Popravil verdinek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!