Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja ja to je to

tnx eno ži mam tadrugo bom pa že kdaj 20 eur ne dam

neki bi še uprašu a ve kir kolk pride nov cdi

kolega ga je uniču :headbang:

zej pa hoče en met 50eur za rablenga pa nevem zej al je nor al je tak drag :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em airbox je še zaprt to je 4ta blokada

s tem se pa ne strinjam popolbnoma... jst mam zelo dobre izkušnje z zaprtim airboxom! na mojmu imam samo cevke odprte (ne ven pobrane, ampak tadrugo zalito ven dano) pa gre obcutno bolje kot brez cevk pa se manj zre (prbl 1l)... sam zvok je zdej direkt iz avspuha. kar mi je pa se bolj usec :naughty:

ja kolega je mel na rski za en zob večji uspredi se pozna njem je šla ene 170-180 zej mu gre pa ene 140-150 ko je dau original nazaj

je reku da preveč leti :headbang:

to so buce. poleg tega ce mu je sla 170-180 je rabu 3svetlobna leta da je prsu do tja.

Baba čula- baba rekla fora

nikol ni preveč hehehe :evilgrin: sam original je najbolše (tisti inžinirji ja vejo kaj dajo gor)

jst tut razmislam ce bi dal uspredi enga manj... bom še videl. aja pa ce si ti zamenu uspredi manj enga pa uzadi manj enga se pozna manj kot pa da bi samo uspredi manj ane? a ni da mors dat uzadi vec ce hoces pospeske? no ja sej ene 3kmh ti bo sel manj sam pospeski pa bojo :D

pozersko :P

:grrr kičasto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa lahk končno rečem da sm se navadu rs-ke :OK: Vsak dan po šoli sm biu na mrzlci (Marija reka)...sam sm meu kr navadne hlače, in si nisn upu pelat na kolen...čeprav sm skaterke šuhe čist zbrusu ob strani.

No danes sm se šou pa z drsniki pelat...morn rečt..igra :grim po kolenu čes skor vse ovinke..kr gor pa dol sm se vozu od vesela O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se pa ne strinjam popolbnoma... jst mam zelo dobre izkušnje z zaprtim airboxom! na mojmu imam samo cevke odprte (ne ven pobrane, ampak tadrugo zalito ven dano) pa gre obcutno bolje kot brez cevk pa se manj zre (prbl 1l)... sam zvok je zdej direkt iz avspuha. kar mi je pa se bolj usec :naughty:

em jaz sem imel glih v mislih to da odpreš cevko gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so buce. poleg tega ce mu je sla 170-180 je rabu 3svetlobna leta da je prsu do tja.

Baba čula- baba rekla

:grrr kičasto :grim

ne resno se kr pozna je pa tud res da ma zej tud bat bol bogi ga bo treba menat tak da to en mal vpliva

:grrr kičasto :grim baba čula baba rekla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa lahk končno rečem da sm se navadu rs-ke :OK: Vsak dan po šoli sm biu na mrzlci (Marija reka)...sam sm meu kr navadne hlače, in si nisn upu pelat na kolen...čeprav sm skaterke šuhe čist zbrusu ob strani.

No danes sm se šou pa z drsniki pelat...morn rečt..igra :grim po kolenu čes skor vse ovinke..kr gor pa dol sm se vozu od vesela O:-)

lepo in prav....samo to da znas vozit na koleno cez skor vse ovinke na MR se ne pomeni da si se navado motorja...oz pomeni ze da si ga navajen,samo s tem ga se ne obvladas v nulo....se vedno lahko v ovinku nardis napako....meni je na MR prisel en z bemfo z pol avta po moji spuri jaz pa na koleni....glih da sem celo glavo mim njegoviga stebricka odneso.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo in prav....samo to da znas vozit na koleno cez skor vse ovinke na MR se ne pomeni da si se navado motorja...oz pomeni ze da si ga navajen,samo s tem ga se ne obvladas v nulo....se vedno lahko v ovinku nardis napako....meni je na MR prisel en z bemfo z pol avta po moji spuri jaz pa na koleni....glih da sem celo glavo mim njegoviga stebricka odneso.....

Res je. Na cesti pazi ker maš use sorte bedakov k misljo da znajo vozit. Ponavad gre kšn mulc s Peugeotom 206, woofer slišiš 2km, vozi pa čez celo cesto ker drugač ne zna vozit ovinkov. Pol rata sitno. Al pa še slabš: baba k ne zna vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Na cesti pazi ker maš use sorte bedakov k misljo da znajo vozit. Ponavad gre kšn mulc s Peugeotom 206, woofer slišiš 2km, vozi pa čez celo cesto ker drugač ne zna vozit ovinkov. Pol rata sitno. Al pa še slabš: baba k ne zna vozit...

jp pol ti pa zapele na cesto čist zapre tvoj pas pa se ustav ti pa z 90 na uro se pol komi nekod izogneš :headbang:

ka za cdi se nobenmu ne sanja

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa lahk končno rečem da sm se navadu rs-ke :OK: Vsak dan po šoli sm biu na mrzlci (Marija reka)...sam sm meu kr navadne hlače, in si nisn upu pelat na kolen...čeprav sm skaterke šuhe čist zbrusu ob strani.

No danes sm se šou pa z drsniki pelat...morn rečt..igra :grim po kolenu čes skor vse ovinke..kr gor pa dol sm se vozu od vesela O:-)

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

sj dons je meu drsnike gor.. tko da je šu vrjetn na kolen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej gremo k najnovejši novici....

torej...

PRODAJA SE SUPER DUPER CUP REPLICA GP APRILIA RS 125

kao :P no z veseljem vam sporočam da se prodaja moja rs 125 ultra jebačka... slike so v 125-250 slikcah... , bla bla bla use kar je gor dam zravn.... uglavnm INFORMACIJE so na PM... če je kdo zainteresiran oz. če pozna koga zainteresiranga... o ceni in ostalem use na PM...

ajd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

nekdo se je pa z term vrno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

:grim

okej gremo k najnovejši novici....

torej...

PRODAJA SE SUPER DUPER CUP REPLICA GP APRILIA RS 125

kao :P no z veseljem vam sporočam da se prodaja moja rs 125 ultra jebačka... slike so v 125-250 slikcah... , bla bla bla use kar je gor dam zravn.... uglavnm INFORMACIJE so na PM... če je kdo zainteresiran oz. če pozna koga zainteresiranga... o ceni in ostalem use na PM...

ajd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

Ja vem da nisn uredu vozu, ker nisn mogu na kolen...pa tud stav nisn uredu na stopalkah..to sm dans popravu..

Glede drugih na cesti pa pazim kulk se da..pa v takem času sm gor da je čim manj ostalih..polet je pa tud kak kamikaza na motorju nevarn..ko se po drugi strani prpele, ko po svoji ne zvozi...je pa v okolici celja marija reka še najmanj nevarna..n9 stranskih cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič... če si šuhe brusu še ne pomen da si šu na kolen... sm jih tud jst do kolena je pa še velik manjkal

drugič -... če z čevli po tleh drsaš nimaš prave pozicije stopal

tretjič... letos je dost kolenčkanja... razn dirkališča ... bolš preventiva da novš asfalta lizu

nekdo se je pa z term vrno

to sem ga glih jaz hoto vprasat, ce je kaj barve dobo pa ce so dobre maserke tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem ga glih jaz hoto vprasat, ce je kaj barve dobo pa ce so dobre maserke tam :D

maserke so dobre... v toplicah pa barve ponavad jesen ne dobiš kaj pravš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da nisn uredu vozu, ker nisn mogu na kolen...pa tud stav nisn uredu na stopalkah..to sm dans popravu..

Glede drugih na cesti pa pazim kulk se da..pa v takem času sm gor da je čim manj ostalih..polet je pa tud kak kamikaza na motorju nevarn..ko se po drugi strani prpele, ko po svoji ne zvozi...je pa v okolici celja marija reka še najmanj nevarna..n9 stranskih cest.

Dej ti sliko gume uploadi na MS

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!