Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Na gumi manjka še cca 2mm, se lepo vidi... Bom dau slike, s telefonom je ferend sliku..se lepo vidi kak gre po kolenu :winkiss: . Zdej enkrat bomo enga zram pelal, ko se ukvarja s fotografiranjem..upam da že ta vikend če bo lep vreme :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gumi manjka še cca 2mm, se lepo vidi... Bom dau slike, s telefonom je ferend sliku..se lepo vidi kak gre po kolenu :winkiss: . Zdej enkrat bomo enga zram pelal, ko se ukvarja s fotografiranjem..upam da že ta vikend če bo lep vreme :evilgrin:

Hard racing :grrr

Problem je potem, ko te vaški racer čez ovnike na APN-u dol poč´ :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no :rolleyes:

Prvič priznam da si se bolš pelu, pa un tud s husqvarno ko nima na supermotu niti mm več placa na gumah..pa ko mu včasih stopalko zagrabi tak ga nagne čez ovinek :worship: Sam odkar pa s ščitniki (drsniki) vozim..pa tud njega ni nikjer več :winkiss:

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic:

@Jernej....se ti ne zdi da malo pretiravas s ceno rske?....zanima me pac....glede na to da se za 1000€ vec dobi 4 leta novejso rsko.... :P... pa ne bit zdaj jezn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic:

@Jernej....se ti ne zdi da malo pretiravas s ceno rske?....zanima me pac....glede na to da se za 1000€ vec dobi 4 leta novejso rsko.... :P... pa ne bit zdaj jezn

je malo navita se strinjam... sj jo za resnga kupca za 200€ spustim :whistle: kj dost več pa ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hard racing :grrr

Problem je potem, ko te vaški racer čez ovnike na APN-u dol poč´ :grim .

Greš jutr kej proti morju, pa še mal na Črni Kal? Če greš greva lahko skupi, pa se na Planini dobiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš jutr kej proti morju, pa še mal na Črni Kal? Če greš greva lahko skupi, pa se na Planini dobiva.

kermi a si za turco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norci :D no upam da boste v kšno grmovje zleteli in ne v drevje :D btw men je dns na 50ki zgleda da počla posoda za olje za mešanico!?!? :unsure: :unsure: pod sedežem, po blatniku zadi, po nihajki, povsod olje in mlaka na tleh! :trance_33_sleep: men gre to sranje počas že na k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridte jutr na mobija, jst bom dol, vrjetn še zadnjič letos z motorjem

u nedeljo mogoče pridem dol z ridaši (dex tanjuška condor..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic:

@Jernej....se ti ne zdi da malo pretiravas s ceno rske?....zanima me pac....glede na to da se za 1000€ vec dobi 4 leta novejso rsko.... :P... pa ne bit zdaj jezn

Saj ma kar prav. Kar naj navija ceno, saj jo pošteno plačal. Če pa komu kaj ne paše, pa naj gre novo kupit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ma kar prav. Kar naj navija ceno, saj jo pošteno plačal. Če pa komu kaj ne paše, pa naj gre novo kupit!!!

world my man :worship: tud motor je vredn tega dnarja.... sam nažalost to drugi kupci ne vedo :closedeyes:

še enkrat... cena JE navita... sm reku da jo spustim... za resne kupce... LP :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš jutr kej proti morju, pa še mal na Črni Kal? Če greš greva lahko skupi, pa se na Planini dobiva.

Jutri nimam tolko časa, sem pa zato v nedeljo frej. Dej me dodej na MSN, da ne bova v tej temi smetila.

Drugač pa Jernejeva RS-ka je vredna tega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridte jutr na mobija, jst bom dol, vrjetn še zadnjič letos z motorjem

žal pridemo nekateri v nedeljo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si premislil, tudi jaz pridem jutri....na pisto je namreč na vse ovinke nekdo zlil olje, tako da če bi kdo rad vozil speedway style :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si premislil, tudi jaz pridem jutri....na pisto je namreč na vse ovinke nekdo zlil olje, tako da če bi kdo rad vozil speedway style :naughty:

dvomi mda bo že za ju3 proga perajt. samo en ovinek ni polit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa spet nebo nč z mobijem (mogoče pa pridemo sam pogledat)

sej jutr bo cistilna akcija....pa ze dans so se pol vozli....

drugac pa bols da se ta debata preseli v 125ke javte se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte kje lohk dobim na hitrco (beri: ta tedn) zajlo za števc :D ne da se mi z vombergrjam ukvarjat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte kje lohk dobim na hitrco (beri: ta tedn) zajlo za števc :D ne da se mi z vombergrjam ukvarjat :winkiss:

jest ti lahko dam številko od tipa k je iz škofje loke, pa ma v Ljubljani trgovino k se z zajlami ukvarja, pa ti lahko to za mal dnarja nrdi...(men je naredu novo zajlo za sklopko za 15€)

bi te kliknu na msnju pa mi ne dela :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti lahko dam številko od tipa k je iz škofje loke, pa ma v Ljubljani trgovino k se z zajlami ukvarja, pa ti lahko to za mal dnarja nrdi...(men je naredu novo zajlo za sklopko za 15€)

bi te kliknu na msnju pa mi ne dela :headbang:

eh sj bom kr tko od kšnga serviserja nabavu, d bo "oriđinali" :D hehe..

vomberger pa itak pou kurca ni vredn :winkiss:

en vem da je že v tej temi napisou da jo je dobu še isti tedn :whistle: pa za zmerno ceno :)

k zdj se pa že pumoje 2mesca furam brez števcov :D obrati ne delajo zarad akumulatorja, hitrost pa zarad zajle.. :D

počas sm se naveličou tega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!