Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zvok kokr za kerga bolši, je pa sigurno bl globok ko prbiješ gas, pospeški enaki ali morda celo slabši če potem ne naštimaš fergazerja da ne dobiva preveč zraka, končna hitrost enaka. Cene pa nebi vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospeške mam take da med prestavami skor ni padcev obratov kokr pr skuterju končno mam pa 160km/h pr 11.000 obratih, pol sm pa spustu gas.

kot prvo menji lamele v kuplungi. :D

kot drugo pa daj spredi zobnik 17ko. vrjetn mas zaj 14ko. moja prasica je sla s 15ko v 6. prestavi pr 10k rpm tocno 160. .) zaj mam 17ko. :D pa zariban bat (spet). :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo menji lamele v kuplungi. :D

kot drugo pa daj spredi zobnik 17ko. vrjetn mas zaj 14ko. moja prasica je sla s 15ko v 6. prestavi pr 10k rpm tocno 160. .) zaj mam 17ko. :D pa zariban bat (spet). :SS

ja zok kaj si pa spet delu da ti je ribnla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pelu sm se... :D

hm. zgledal je nekok tak. pelu sm se v breg, kjer sm vedno testiru svoj motor. serijski ob dirkaskem startu ob vznozju doseze na vrhu nekje 125-135 km/h, odvisno od setupa in stanja masine. se pelem, startam, gonim ko budala, pa tud gledu sm ko budala, ko motor mal pod vrhom se kr ni su vec ko neki cez 110.. gledam js stevc, mal predn prileze do 120, zadnje kolo blokira. ka se je dogajal (in JE dogajal!!) ne sprasvat, ker se je vse dogajal hitro, ampak nekok sm ga obdrzal na kolesih, in nekje pr 3-40 km/h kolo spet spusti. pa sm ga lepo vrgu v ler, pa se spustu po bregu dol, nazaj domov. :(

ena stran zgornjega dela bata je vtrgal. cilinder niti ni tok fejst nasanku. jebat ga. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zdj me zanima kako bi dobu čimvečjo končno glede na to da ma moj motor 40KM gre pa 170km/h?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zobnike zamenji, sam pol boš mel slabše pospeške, navsezadnje pa mal pomisli: A rabiš 190km/h?

NE 1.- ne voziš se po avtocesti

NE 2.-po navadni cesti več kot 140-150 ne rabiš, se boš kje razlimal

rajš pustiš tko pa maš ubitačne pospeške, pa bolj v ovinke tržeš oz. vn iz njih po zadnji magari :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst hočem vsaj 180-185km/h da so daljše prestave ker mam prehitr brzine notr. Sam še zdj nevem kok se da lohk najmanjši zobnik zadi in kok največjiga spredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah in kje se boš vozu 180? dej brez veze je, razn če mislš da ti kao ne bo treba menjavat tko pogosto, ja to je res, sam jest mam rajš pospeške, hitrost pa je 150 že zadost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zdj me zanima kako bi dobu čimvečjo končno glede na to da ma moj motor 40KM gre pa 170km/h?! :?

kira zobnika pa mas gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva mito, original aprilia ma zobnike spredaj 17 in zadaj 40. Tolk ma tud

letnik 95. S temi zobniki je šla tud men 170 pri končnih obratih. Za večjo hitrost

rabiš spredaj večji zobnik (nemogoče dobit) ali zadaj manjši (dobil boš kvečjemu

39, pa še to z Italije). Tko da je edina rešitev da neseš k nekomu, ki izdeluje zobnike (v Ljubljani je se mi zdi eden) tvoj stari zobnik in da ti potem naredi večjega.

Sicer pa se mi zdi škoda, da nima rs 7 prestav. Ohranil bi iste pospeške, sam

top speed bi bil večji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok spredi mam:17 zadi:40

Ma tko usak reče sigurn ti gre 200km/h če maš 40KM kokr jih ma moja rska, gre pa 170km/h, nevem zakj niso daljših primarnih prenosov naredl. Če tko gledaš pol je teoretično skor nemogoče da ti gre več kokr 170, razn če daš zobnik za zadi delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kolkih obratih se te peles 170?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je 160 polini kit ( v osnovi 37KM) + izpuh gianelli ( krivina nej bi dala 2KM) in to nanese 39KM če se ne motm. Aja zok pr 12.000obratih mam 170km/h notr. Sam mogoče sam 1% folka razume da motor gre tok hitr kokr ma prenose narejene in pol usi ja to ti more it 200km/h, pol jim razlagaš pa rečejo če ma tok konjev bi mogu več it, kar pomen da ne dojamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, samo jaz vsakega ko začne govorit o končni hitrosti samo malo čudno pogledam, pa grem dalje. Sploh pa ne da bi še komu razlagal kok mi gre in zakaj tok gre :) Hitrosti nad 110 so itak neuporabne :wacko:

Govorit o hitrosti (wau kok gre al pa kaj te ne gre več-ko pa sploh nimajo pojma v čem j finta motorja) se mi zdi malo otroško, ane :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, js mam motor ene 3 tedne pa se še nisem na pouno pelal kok gre..

pelal sem se 170, mogoč bi še šlo sam je blo križišče pa nisem več bulu.. Drgač pa gre lepo v šesti 130 na 6k obratov pa je ql.. za kam dlje mislim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jaz sem svojo dobo pared 1 pa pol pesecem mesecem takrat je sla 140km/h pred cca 1 tednom pa sem jo z pomocjo M|t3k odprl do konca res se je da jo morem se pelat na servis da se mi fergazer nastela(samo sem trenutno brez kesa) cakam na stipendijo ki se je ta ljubi 10. v mesecu.

aja nekaj mi recte kaj je treba vse na stelat na fergazeru kolko dizo pa dovod olja je treba povecat.

aja pa se eno vprasanje mam kolko vam kaj pije motor ker moj zere ko svinja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizo okoli 120, zdaj maš 115 not. Pomojem bo 120 ok.

PS: Fajn smo se najebali hja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ticko kaj maš za en motor? ker namreč kšne aprilie al pa mitota sigurn nimaš, glede na to kar si povedu. Aja jst nardim z enmu tankom tm okol 190-200km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!