Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nop, klučavnca faka :closedeyes: tist tardeč k pokrije lukno se je zjebal.. pa fedrčk itd. :) tko da.. bom dou zamenat klučavco :) me zanima kašna cena bo :glare:

heh jest sm dau za novo klucavnico ampak za rs 50 24.000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jest sm dau za novo klucavnico ampak za rs 50 24.000sit

haha 100€ za eno klučavnco heheheh ne dam tok nikol :D

fifty rablena bo taprava zate :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha 100€ za eno klučavnco heheheh ne dam tok nikol :D

fifty rablena bo taprava zate :P :D

omg :D

se strinjam :D al pa na žičke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurbl naštimej :lol:

še zmer bom mogu dt kontakt.. :D

amm, zdele sm biu pr Vomiju, pa je reku da pride ukol 15kSIT sam ta del k ga js rabm, lohk pa kupm ceu key set pa pride 20k :) pr key setu pa dobiš še klučavco za kestl pa sedež.. :) mah nevem no.. še zmer čakam na odgovor tistga k jo prodaja po delih :P upam da ma use klučavce OK pa za pocen :)

če ne pa na žičke.. sam nevem kuko bo to kj fajn če bom to v dežju uporablov :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se boš zmenu za ceno se dej fiksn kr pol se spomne čez par ur da bi pa mel kr več

nadležn tip :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tiste 2 žičke potegn nekam na skrito pa dej stikalo tja. Tak smo mi naredli na enem skuterju, ko smo en klu zlomli v ključavnici, enega pa v sedežu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se boš zmenu za ceno se dej fiksn kr pol se spomne čez par ur da bi pa mel kr več

nadležn tip :headbang:

si že kaj kupoval od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame bo težko ker je v toplicah, za dva tedna :whistle:

smešno a? :worship:

sm sj pravam blo je tko nekega dne sm se pelu z letnikom 99 od aprilie fajn je šla 170kmh noro več nism šov je pa šla okol 185kmh je bla od frenda sm je pol neka budala mu zaprla pot in je v njega uletu z 90kmh ji:(

pa dobr kaksne bucke vi kle prodajate? komu? 185kmh? jaoo kok mi je to bedno te fore baba čula baba rekla k nakonc pa pride mito ven z 240kmh. dej nehi a gre mu 155 realnih pa lahk do lufta skače :closedeyes:

oj fantje novica za vse k mate replico rs 07 letnik!!

je mednosna razdalja krajša od črne in bele ter je mal ožja!!iz prve roke vam povem je bil moj na servisu...

odblokiranje in rave ventil vse skp pride 1000€ na servisu z delom vred!!!!

novica zate dragi alex... ni nc krajsa nc dalsa nc bl ozja nc tezja nc nc nc nc! ce bi rad pogledu kako se odblokira poglej moje poste FlamE#7 pa bos vidu. iz PRVE roke.

Pa povej, keter disk, prednji ali zadnji. Pa tudi, če bi še tako pritiskal, je zelo težko skuriti vse to, ker je moped prelahek ter brez neke moči, da bi zdaj res potreboval toliko sile (pojemka), da bi potem moped tud ustavu. Če mi dokažeš nasprotno, bi to zelo rad videl.

heh matex prej je biu stroj pa petarda zdej je ze mopedek :whistle: hitr si se mi tole zameru :P :P :P

odblokiru bi v cilindru

ter cdi enoto preščipnu!!!

brez rave ventila

torej kok dnarja me pride tole in kakšna je max.hitrost?

pa ploščice mi je pobrusu!!!!!

dragi ni druge k da das odblokerat na servis sam cdi tko k jst. ostalo pa sam nrdis ce se ti da.

šla ti bo hm.... 170 + :grim oblokiranje + za blokado ti poberem 10€ ... ostale modifikacije so pa zastonj ;) :P

sla mu bo 165 garantiram. ne daj mu laznega upanja jerry. pri 11.700 mas 165 not :P pr tanovi (kar on ma :xx: )

ei kok bi šla rska 165 kitom notr pa če se splača k sm lih ubodu 1 03 letnik pa gre tko 170 sam........

dej dej lahk si zadovoln da ti gre 170 k s temle kitom raj ne sanji da ti nau nakonc batka nekam zarilo.. res ful vec riba. ce pa hoces pa kupi :OK:

FlamE#7 PS. drgac pa ze proti 7k km lezem ;) u sam 3 mesec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh matex prej je biu stroj pa petarda zdej je ze mopedek :whistle: hitr si se mi tole zameru :P :P :P

moped - sam tak rečem za vse motorje, drugač pa je in vedno bo bla rs 125 petarda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js kličem tega tipa že ceu tedn pa ga ne dobim :headbang:

Rabim pa balanco, ročko za zavoro, uglavnem kar je blo poripsan po desni strani, balanco sm pa zvil..na obeh straneh :whistle: :headbang:

kr celo balanco? poj tut križ pa vse.. reč mu nj da klučavnco dol če ga boš dobu na tel. js ga tut ne dobim.. :) js pa glih klučavnco rabm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cele nisn zvil, sam verjetn bi kr vsxe uzel, za vsak slučaj, da ne bom pol še križa iskal.

A ve gdo za koga drugega ki po delih prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm ja res nadležn tip nočem nč več z njim

zdle kolega tud kupuje cdi od njega za 40eur pa traja da mu ga pošle jao

ja pa tud dobit ga je hudo na tel.

sam klinc če ni nobenga drujga

v sili še hudič muhe žre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne. če imaš gori zablokiran ror. pol pa boš dal gor športnega bo šla mofa tam nekje 140-145. samo nedelaj tega če neboš olja prestavil na več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo rabi sem zgruntal da imam doma en celi zmigavec za rs125 od 2006 letnika dalje.....in pa enega brez sipce :P

in od ket ti te2 zmigovca???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in od ket ti te2 zmigovca???

mel sem rsko 2006 letnik

zih jih je spizdu nek :P

nop... I have just change it :P

zadnje žmiguce je zamenju :winkiss:

jap....en je "nov" en pa brez sipce:P(zakaj?...rajsi ne bom razlagal :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seršovci zgledajo nimajo angleščine .) :D ... pa zgleda da tut matematike ne, ker take ko toti iz tehničnih kao gimnazij strelajo na faksu pri mat. pa ang. se res lahko samo smeješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

changed

joj no...ne bit tak malenkostn

seršovci zgledajo nimajo angleščine .) :D ... pa zgleda da tut matematike ne, ker take ko toti iz tehničnih kao gimnazij strelajo na faksu pri mat. pa ang. se res lahko samo smeješ :D

ti pa slovenscine ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!