Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

joj no...ne bit tak malenkostn

ti pa slovenscine ne :P

slovenščina bo čez 50 let itak mrtev jezik, govori ga še samo kakšen milijon ljudi, angleščino pa pravzaprav pol sveta, tak da :D ...drugač pa tisto je bil tipkovniški škrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenščina bo čez 50 let itak mrtev jezik, govori ga še samo kakšen milijon ljudi, angleščino pa pravzaprav pol sveta, tak da :D ...drugač pa tisto je bil tipkovniški škrat :D

kaj pa jaz bom zdaj če slovenščina izumira.

neznam slovensko še manj pa angleško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa jaz bom zdaj če slovenščina izumira.

neznam slovensko še manj pa angleško

nevem stari, samo metek še ti ostane...hehe hec .)

ja pa sej pr justaboyu je biu tut sam škrat :whistle:

ma ja valda, đasti je parkrat že pošteno kiksno v angleščini tu na forumu....mam jaz vse zabeleženo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem stari, samo metek še ti ostane...hehe hec .)

ma ja valda, đasti je parkrat že pošteno kiksno v angleščini tu na forumu....mam jaz vse zabeleženo :D

se zgodi :P.....tezko je pisat ko se zbudis al pa predn gres po zuru spat....tisto ka je pa med dnevom se pa ne steje...oz je tiskarski skrat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sej to je hudo ja.a kle mate usi-no velik rs 125 aprilie.jest jo mam tut tko da men je res dober motor kva pa vi kej mislete o teh motorji? :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sej to je hudo ja.a kle mate usi-no velik rs 125 aprilie.jest jo mam tut tko da men je res dober motor kva pa vi kej mislete o teh motorji? :rolleyes:

lp

dobrodosel na forumu....

ker si glih vprasal glede motorja...ti jaz rajsi ne bom odgovoril svojega misljenja :P....ce zelis vedet zakaj,ti bojo drugi povedali :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenščina bo čez 50 let itak mrtev jezik, govori ga še samo kakšen milijon ljudi, angleščino pa pravzaprav pol sveta, tak da :D ...drugač pa tisto je bil tipkovniški škrat :D

s tem se pa ne strinjam.

sej sej to je hudo ja.a kle mate usi-no velik rs 125 aprilie.jest jo mam tut tko da men je res dober motor kva pa vi kej mislete o teh motorji? :rolleyes:

lp

o teh motorjih si mislomo zelo veliko. dobrega in slabega.

justaboy pac ni imel srece. in ce z temi motorji nimas srece, si v r*ti (da nebo se ban reeskota kocl :worship: legenda, ti bi mogu jet za sodnika u haagu bi pol vidu kok casa bi se dihu z tole pravicnostjo)

FlamE#7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sej to je hudo ja.a kle mate usi-no velik rs 125 aprilie.jest jo mam tut tko da men je res dober motor kva pa vi kej mislete o teh motorji? :rolleyes:

lp

K boš motor pral mal poglej, če so še usi šraufi po luknah. Ker pri novi Aprilii jih je treba zategnit, drugače boš žmigouce zgubu, namesto gasa boš celo ročko z bremzo ured vrtel, pa ko ti bo nehalo temperaturo motorja kazat uprašej kaj je treba nardit...

Toliko za začetek o RS125 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej jest mam 99 letnik pa je kr uredu ohranjena sam mau je po bokih(maskah) poprasakna tko de je kr uredu se :whistle: .pa prasov bi cekdo ve za koga de jih prodaja te stranske maske za rs-sko pa da je se kolikor tok solidna cena?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej jest mam 99 letnik pa je kr uredu ohranjena sam mau je po bokih(maskah) poprasakna tko de je kr uredu se :whistle: .pa prasov bi cekdo ve za koga de jih prodaja te stranske maske za rs-sko pa da je se kolikor tok solidna cena?

lp

ma to sam pobrusi pa na nowo pofarbej pa bo ko novo :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Maci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sva se s Fingijam izživlala mal na moji RSki pa sva v airboxu zamašila tisto mejhno luknco (sekundarno vpihovanje zraka al kako se temu reče :) ) pa me zanima, če je tole normalna barva za svečko? :hmm:

post-6663-1191707528.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, mešanica je definitivno prerevna. Čudno se mi pa zdi, da je pol svečke čist bele, pol svečke pa nekak čudno črne... (pač tisti notranji del)

Aja, še to, tisti k ste to, cevko iz auspuha v airbox zapiral, kero cev ste pa zamašil? Ne vem, a se splača kr direkt iz auspuha zamašit, pa tiste 2 cevke gumjaste + pumpco stran dt al kaj... midva sva kr to, iz airboxa zaprla, da ne more ulečt zraka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni prerevna bo kr u redu :)... malenkost več bencina dejta oz. malenkost zaprita zrak... drgač pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni prerevna bo kr u redu :)... malenkost več bencina dejta oz. malenkost zaprita zrak... drgač pa bo :)

Dei dei kolesar :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei dei kolesar :P :D

dej ti companjeros lover :D ... kva smo ga mi učer zažural u baksusu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti companjeros lover :D ... kva smo ga mi učer zažural u baksusu :whistle:

Dej model mi smo šli še na meto pa u baylija :P Zdej se za nasledn tedn ve kaj pa kako......pa da nekdo ne zgubi vsega dnarja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti companjeros lover :D ... kva smo ga mi učer zažural u baksusu :whistle:

pa enga blond smo mel s sabo k ni upu do bejbe :P hahaha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa enga blond smo mel s sabo k ni upu do bejbe :P hahaha :evilgrin:

sam un je pa moron.... pička mu ne da pa ne da :P un pa še zmer rine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam un je pa moron.... pička mu ne da pa ne da :P un pa še zmer rine :)

sej se bo umiriu ;) je jezn zdej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo jo še naštelal ampak sm opazu en problem.V drugi al pa tretji prestavi mi v mal višjih obratih (okol 9000) kr ene trikrat cukne poj je pa dobr.K da bi npr. bencina zmankal sam potem gre normalno naprej...Ma še kdo tako težavo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo jo še naštelal ampak sm opazu en problem.V drugi al pa tretji prestavi mi v mal višjih obratih (okol 9000) kr ene trikrat cukne poj je pa dobr.K da bi npr. bencina zmankal sam potem gre normalno naprej...Ma še kdo tako težavo :hmm:

em glej po 2km ti svečka nikol nebo povedla če imaš narobe mešanso zraka in bencina. to se po kakih 200-500km pokaže. če ti malo cukne to pomeni spusti iglo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!