Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Meni gre po ravnini z blokadami celih 137km/h :rolleyes:

ti bi si lahko tui že enkrat blokade ven vrgo, ker kolk vijim že maš dolgo ta motor, al uživaš ko se lahko z 4 taktnimi vštric voziš :D :headbang:

kdor ne reskira se počasi vozo

vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi si lahko tui že enkrat blokade ven vrgo, ker kolk vijim že maš dolgo ta motor, al uživaš ko se lahko z 4 taktnimi vštric voziš :D :headbang:

vozi

Ja maš prav, ampak bom še malo počakal, potem bom pa premislil kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš prav, ampak bom še malo počakal, potem bom pa premislil kako in kaj.

iz tvojih odgovorov, sklepam da si umirjen voznik, sicer te ne razumem, ampak ok, če ti paše tudi prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja x box verzija gre pa bolš al kaj :D

gre gre :naughty: :P

res je :D sam če jo bom pa odpru pa nočm da mi kj crkne :P hehe

Ah reskiraš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že vidu kje takga arrowa?

post-8650-1192268457.jpg

kao nek arrow sp 125gp

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poznam enga ko je mel komplet arrowa nekega gp (pa tudi segreval se ni dušilec pa nič tako kot na karbonskih pa ni bil karbonski) na rski sbk 2003 :) zelo fajn zadeva med izpuhi ki so na voljo bil pa je tudi zeeeelooooo drag :) kao neka gp verzija samo po videzu se ne spomnim pa težko rečem če je to to (sploh pa komplet krivine nisem nikol videl, bolj dušilec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poznam enga ko je mel komplet arrowa nekega gp (pa tudi segreval se ni dušilec pa nič tako kot na karbonskih pa ni bil karbonski) na rski sbk 2003 :) zelo fajn zadeva med izpuhi ki so na voljo bil pa je tudi zeeeelooooo drag :) kao neka gp verzija samo po videzu se ne spomnim pa težko rečem če je to to (sploh pa komplet krivine nisem nikol videl, bolj dušilec)

Sej ne-serijski dušilci se itak 10x manj segrevajo kot pa originalni... logično, ker ni ovir, ki bi zadrževale(upočasnjevale) pline :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne-serijski dušilci se itak 10x manj segrevajo kot pa originalni... logično, ker ni ovir, ki bi zadrževale(upočasnjevale) pline :rolleyes:

ampak ta se ni segrel prav nič :) takšna temperatura kot temperatura okolice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bratranec prodaja rsko 02 letnik ona harada barva. sprednja šipca črna, zadnji sedež črni, 15kkm zadnja guma nova. če koga zanima več info na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bratranec prodaja rsko 02 letnik ona harada barva. sprednja šipca črna, zadnji sedež črni, 15kkm zadnja guma nova. če koga zanima več info na pm

spet si pozabo omenit gianelija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ej flame, a ni 14dni že mem? :topic:

je, pa sem dobil še doma ban :D

Dons sva se s Fingijam izživlala mal na moji RSki pa sva v airboxu zamašila tisto mejhno luknco (sekundarno vpihovanje zraka al kako se temu reče :) ) pa me zanima, če je tole normalna barva za svečko? :hmm:

zakaj pa si zapru uno luknco tm dol? na rs forumu sm bral da je bols da das cevko dol pa pustis ker vlece zrak iz obeh straneh. gor pa pust cevko sam odpri notr

Dons smo jo še naštelal ampak sm opazu en problem.V drugi al pa tretji prestavi mi v mal višjih obratih (okol 9000) kr ene trikrat cukne poj je pa dobr.K da bi npr. bencina zmankal sam potem gre normalno naprej...Ma še kdo tako težavo :hmm:

to je zarad igle..

A ni škoda da greš nov motor drkat :whistle:

nini lej mojga :P

brez blokad cca 165

športni ror 170-175 vendar pride kitreje do tega

kit plus 34ka fergi plus športni ror 175 vendar dobiš zelo hitro to

seveda če furaš na orginal prenosih

kr realna skala, sam jst bi dov prej 160 samo brez blokad pa katalizatorja... to use realno (ne stevc) valda

Meni gre po ravnini z blokadami celih 137km/h :rolleyes:

men je su 148 :naughty: haha :D

drgac pa nc bojs grem na petrol po olje :P zdej ga mesam z motul 800 ker je pregost

lp boh

PS: aja tist arrow mislm da je isti rang ko moj jolly seprav vlece od 7500 do 12500-13000 lp

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, pa sem dobil še doma ban :D

zakaj pa si zapru uno luknco tm dol? na rs forumu sm bral da je bols da das cevko dol pa pustis ker vlece zrak iz obeh straneh. gor pa pust cevko sam odpri notr

to je zarad igle..

nini lej mojga :P

kr realna skala, sam jst bi dov prej 160 samo brez blokad pa katalizatorja... to use realno (ne stevc) valda

men je su 148 :naughty: haha :D

drgac pa nc bojs grem na petrol po olje :P zdej ga mesam z motul 800 ker je pregost

lp boh

PS: aja tist arrow mislm da je isti rang ko moj jolly seprav vlece od 7500 do 12500-13000 lp

Kje si ti mačon? Sm te vidu v mestu na motorju, jz pravtako na svojem mopedu ;) naslednič mal okol sebe poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ti mačon? Sm te vidu v mestu na motorju, jz pravtako na svojem mopedu ;) naslednič mal okol sebe poglej

matex, si mel ti v petek motor parkiran na parkirišču med faxoma za fizko in matematko :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex, si mel ti v petek motor parkiran na parkirišču med faxoma za fizko in matematko :hmm:

ja tud kolega te je vidu... kurc en zjutri u šolo zvečer si pa bolan :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno težavico z mojo rs125 l.03. Včasih mi vrže iz prestave (tako kot da bi vrgel v neutral). To se ponavadi zgodi ko ga malo bolj priganjam in prestavljam dol, ko upočasnjujem - do 1. ali 2. prestave, nato pa začnem pospeševat in se zgodi. Ima kdo kak predlog, kaj je narobe oz. kaj naj naredim?

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohupaj jebach

:winkiss:

vrjetn nima troble gor.. odvečna teža :P

zaenkrat je še gor

matex, si mel ti v petek motor parkiran na parkirišču med faxoma za fizko in matematko :hmm:

tako ja, saj zato sem pa imel potem vročino :wacko:

ja tud kolega te je vidu... kurc en zjutri u šolo zvečer si pa bolan :angry:

ma ja, moram nekak na faks it :closedeyes:

Jaz pa imam eno težavico z mojo rs125 l.03. Včasih mi vrže iz prestave (tako kot da bi vrgel v neutral). To se ponavadi zgodi ko ga malo bolj priganjam in prestavljam dol, ko upočasnjujem - do 1. ali 2. prestave, nato pa začnem pospeševat in se zgodi. Ima kdo kak predlog, kaj je narobe oz. kaj naj naredim?

meni se je tudi to dogajalo, baje normalno :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno težavico z mojo rs125 l.03. Včasih mi vrže iz prestave (tako kot da bi vrgel v neutral). To se ponavadi zgodi ko ga malo bolj priganjam in prestavljam dol, ko upočasnjujem - do 1. ali 2. prestave, nato pa začnem pospeševat in se zgodi. Ima kdo kak predlog, kaj je narobe oz. kaj naj naredim?

menji olje v menjalniku in ga tudi malo več nalij kot ga je zdaj notr... tud men se je včas to zgodl... pol k sm ga pa več doliu je pa nehal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa si zapru uno luknco tm dol? na rs forumu sm bral da je bols da das cevko dol pa pustis ker vlece zrak iz obeh straneh. gor pa pust cevko sam odpri notr

to je zarad igle..

Iglo smo že poštimal ja :trance_33_sleep:

Lej, spodi pr airboxu je luknca, iz tiste l ukne gre cev do ''črpalke'' iz črpalke pa naprej v auspuh. In tist v auspuh dovaja svež zrk iz airboxa. Če boš tisto cevko dol, pa pustiš, boš sam to naredu, da bo airbox vleku zrk še skoz tisto lukno ne pa čez filter, in lahko dobiš umazanijo v frgazr, cevka bo pa lih tko vlekla zrk kakor ga je prej pa ga dovajala v auspuh, samo s tem da tud ke lahko zaidejo smeti, ker pač zrak ni prečiščen, kot je pa prej, ko ga je jemal iz airboxa.Tako da ubistvu, če vzameš cev dol, pa nč druzga ne nrdiš samo škoduješ motorju, v nasprotnem primeru pa je to pravi balzam za mašino, ker se veliko manj greje.

LP,

Fingi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje; a tisti arov za rs 125 tuono paše tut na navadno? pomojm ja sej razlika je sam da ma navadn tako bol okroglo zvito koleno ta za tuono pa kvadratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje; a tisti arov za rs 125 tuono paše tut na navadno? pomojm ja sej razlika je sam da ma navadn tako bol okroglo zvito koleno ta za tuono pa kvadratno

tuono pa navadna se razlikujeta samo v balanci,maski ter zadnem zicu....in pa najopaznejsa razlika je v tem da tuono nima plastik....drugo je ENAKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!