Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jah jst sm pa mal drugačn pa ne tišim skos edin če prehitev al pa če kdo mori da greva drag race užgt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ti pridi sem v moje konce bos vido da bo stalno letela pod fulom,ker tak svetovni ko so tu ovinki res ne mores pocasi vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to me čudi da ti gre 130km/h v 6 prestavi pr 6 obratov. Namreč men gre v šesti prestavi pr 7 obratih šele 100km/h pol pa do 12.000 obratov dobi 170km/h notr, še zok je celo enkrat govoru da mu gre pr 6 obratih 100km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem sam pol pa glede na to da moj motor od 7.000 obratov pa do 12.000 obratov dobi iz 100km/h na 170km/h, pol more njemu it 200 če tko gledaš?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej od 100km/h do 120km/h je 20km/h razlike, od 180km/h do 200km/h je tudi sam 20km/h razlike, ampak da ti dobiš iz 180km/h na 200km/h ni isto kot iz 100km/h na 120km/h, veliko več je upora, trenja....

Lej 100ccm motor gre 100km/h, 1000ccm pa ne gre 1000km/h....

Je tko?!

Ne morš to tko primerjat, odvisno je od vsega, še širina gum se pozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tok glup pa spet nism da mi je treba tko razlagat. Uglavnm hotu sm s tem povedat da ma tastara rska valerosi pri 6.000 obratih 30km/h večjo brzino kokr moja tetsuya replica k ma pr 6.500 obratih 100km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj pr novih apriliah bi res lohk prenose naredl da bi bla vsaj mal večja brzina k na morje če bi šel kje na avtocesto morš tišat motor kr mi pa ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove aprilie-in ostali 125 so itak zadušeni na 15KM, in če bi jih zdaljšali nebi nikamor vleklo, do končne-recimo da bi bla takrat 150km/h bi bolj težko prilezla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje in prosim za odgovore mam aprilio rs 125 valerossi letnik 98 pa se mi je zdele motor kr neki začel trest pa ne vem kaj je narobe mašina dela normaln pa tut dobr je prtrjena :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal povej kaj ti trese? Balanca, ceu motor, vilce...

Ponavadi je to odraz kakega padca in zvite vilce al kej podobnega, mogoče ti feltna šajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja trese se cel motor pa začel se je po eni vožnji tko da sm kr gonu trese pa tuk da skor mal boli mislm ni tuk hdo sam več ko prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAh nevem, probi mal pogledat obe feltni med vožnjo-pazi da se kam ne zakantaš, in morda je to krivo, poglej šraufe od i trese gor pa dol al leve pa desno?

Pa pr kiri hitrosti ti začne trest?

Morda je guma fuč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trese se skos tut na mestu sorazmerno z obrati pr malih mal trese tm pr 7000 največ trese tm pr 10000 9000 pa bl mal vilake na mšin sm že zategvou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm že reku vsaka mašina ma antivabracijsko gred da blaži treslaje. In lahko ti poč in motor se trese od vibracij mašine. Tko da mal uzem dol plastike pa poglej mal nosilce za mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, pol je verjetno to ja, a to ti kr naenkrat dela? Kolk časa pa maš že motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei a kdo kj ve kok je zdravo šaltanje gor brez sklopke, kr prešalta čist lepo brez uporabe sklopke, pa še doost bolši filing je :kva2: ?????

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nisploh zdravo Žigc, ne vsega zjebat, ker motor ma sklopko zato to da znjo menjavaš ne za slabše vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zdravo za motor, še posebej če šaltaš dol brez sklopke, je o tem že veliko napisano, mal počekirej.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!