Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Šaltanje gor je ni nevem kolk nezdravo marsikdo je sploh ne uporablja, za dol pa bolš da jo stisneš če nočeš potrgat zobnikov v menjalniku:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za gor se ne uporabla pr ful hudem pospesevanju, na masino oz na sklopko pa to sploh ne upliva... no ja razn ce mas tomosa, k ma drgacno sklopko k sportive :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha "za gor se ne uporabla pr ful hudem pospesevanju" tega na RSki itak ne bom deležen :lol1: :lol1: :lol1: No drgac pa mn zgubis pa se lepse se salta.Za dol pa itak vem d ni pametno tega pocet!!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha "za gor se ne uporabla pr ful hudem pospesevanju"    tega na RSki itak ne bom deležen  :lol1:  :lol1:  :lol1:  No drgac pa mn zgubis pa se lepse se salta.Za dol pa itak vem d ni pametno tega pocet!!

si preprican? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje in prosim za odgovore  mam aprilio rs 125 valerossi letnik 98 pa se mi je zdele motor kr neki začel trest pa ne vem kaj je narobe mašina dela normaln pa tut dobr je prtrjena :?

poglej olje v mašini. :hmm: :hmm:

kolegu je tut tako tresla(sorazmerno z obrati), čez neki časa pa mu ni šlo več iz 4 prestave ker je menjalnik brez olja zaribal. tresenje je bilo posledica tega, da ni bilo olja. upaj da ti nebo menjalnik zaribal ker je fuuuul drago vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao sam res ne vem, še predn bi naredu izpit, sm se RSke naveliču, motor itk ne gre nikamor tko d morš se še z nogami poganjat k pospešuješ, končna je pa mal večja kukr je dobiš s biciklom :zzz: :zzz:

Drgač se pa RSka trese k traktor, k pogledaš v špegu itk neč ne vidš k se cela spredna maska trese kukr d bi biu potres :grim

Kdo ve če škoduje preveč olja v menjalniku, kr js sm ga uliu kr tko mal po potrebi :OK: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj jo, pa kupi starejsi model ko je 1000000000000000x lepša :wub: ter cez 30hp ima (ne pa recimo kot tvoja orig.15 :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj to moja k je skor use original (sam CDI sm odblokeru, pa poveču lukno u AIRBOX) tko d mislm d ma 1,5KM :lol1: :lol1: Pa tko če sva 2 gor na bajku u klanc bi me pomoje še peš prehitu! Jao sam dons sm ful jezn na ta biciku kr sm zgubu mobitel k sm se vozu okol!

A kdo zrihta Jolly moto izpuh za RSko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu če motor pod niskimi obrati šaltam do 6 prestave, in da se vozim okol 6-7k rpm ker ne dobi več.. pri men v šesti ne dobi obratov. ko pa šaltam 2 dol pa ga drzim na 10-11k do 6 pa gre..tja do 180..

Mene zanima kje približn vi šaltate da je najbolš, ker se mi je že zgodilo da je šlo enkrat v 2 prestavi do konca, tk da je že slabš vleku pa sm opazu to pa šaltu :) se zgodi.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zok je celo enkrat govoru da mu gre pr 6 obratih 100km/h.

to je blo s 15ko. zaj mam 17ko zobnik, pa ma stotko v sesti nekje pr 5300 rpm. .)

Šaltanje gor je ni nevem kolk nezdravo marsikdo je sploh ne uporablja, za dol pa bolš da jo stisneš če nočeš potrgat zobnikov v menjalniku:D

tk k js, k mi je kuplunga steknala... :wacko: drugac navzgor pa vedno saltam brez sklopke. .)

Jao sam res ne vem, še predn bi naredu izpit, sm se RSke naveliču, motor itk ne gre nikamor tko d morš se še z nogami poganjat k pospešuješ, končna je pa mal večja kukr je dobiš s biciklom  :zzz:  :zzz:

Drgač se pa RSka trese k traktor, k pogledaš v špegu itk neč ne vidš k se cela spredna maska trese kukr d bi biu potres  :grim

si ziher da si res RSko vozu, al kakga pony expressa? <_<

glede vibracij - zgleda bo treba menjat zobnike antivibracijske gredi (za jurja prodam oba dva :D), mogoc so sam narobe skup sestavleni, da ni na pravi zob nacentriran, bo pa treba odpret masino vsaj z leve strani... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjah Zoki tut js se to sprašujm, kr mislm d mam js sam masko od aprilie :hmm: :hmm: Mislm pa d tut drugi vozniki 125k niso velik na boljšem!

Po pa pomislm d se js mislm še 5 let vozt s tem skirojem... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No najprej probi pobrat vn blokade, če ti še to ne bo dost menji izpuh, pa ma rska že 32KM, če ti ša še to ne bo dost pa nabavi polini kit 160 pa maš lepo 39KM pa men verjam k se vozm z tem da gre dobr in ni noben skiro tko da ne govor prehmal čez aprilijo če ne veš kaj lohk zmore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti je pa se tist premal si pa kup R1 pa se voz brez izpita :OK: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zigec pretiravaš, to ki si razvajen kr direkt na 125ko, jest ku se vozm s Štjrko od kar pomnim (6.razred) in zdej že 4leta z izpitom nevem če mi bo 125ka premal... Jo bom pa uporabljal za osnovno prevozno sredstvo, Sept. mam 18 let pa sploh nevem če bom šou delat izpiz za avto, ker mi je škoda dnarja-pa tudi ga nimam,

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte :) kot prvo js tut za RSko nimam izpita tko d je useen kurc :lol1:

Ei ti Sendi ne me met za tok neizkušenga, sm mev kr neki let tut Tomosa A35 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? No če ša šreskok iz avtomatika na RSko ni dost dobr pol pa nevem kaj hočeš .)

Aja dons mi je neki motor nagaju. Namreč če sm držu gas je še nekak šlo če sm ga pa spustu mi je pa zamoril pa je crknu. Zdj nevem kaj bi blo? Pa če sm recimo na mestu do 3.000 obratov dal gas se je ful počas zmanjševal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kolk km si naredu? jest sm naredu zihr čez 10k km!

To pa ni glih mal, in tle sm mislu izpostavt to da si ti mal preveč zdej razvajen ker maš pač 125ko, in je drugo met 1k km frča-se furat sam tko za rekreacijo opa 125ko pol, alpa 10k km Štjrko pa jo met in za rekreacijo in kot glavno prevozno sredstvo pa pol 125ko, mislš da veš kaj hočm rečt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sendi drgac pa tvoje pametonavje po raziskavah svetovne zobozdravstvene organizacije, ni zdravo za tvoje rumene, mlečne zobke, ker sm js od tebe oddaljen mal manj kot 20m!!

Drgač je pa to čist :topic:

Kdo ve če se da še kako izboljšat zvok na RSki (lukno za vstop u airbox sem namreč že povečal)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu grožnje na forumu, hudu :)

Drgač pa kr cev pokrov airboxa stran uzem, pa fukn eno štunfo čez, pa mal jo z oljem napoj(se sm men ta beseda čudno sliš). Glas bo dost bolši, bo pa mal čudno zgledal :)

PS Zadne čase se skos motm pa moram pol urejat objave :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah če je tko zjebana tvoja rs-ka lahk kar ceu airbox dol daš :D

Pa poročaj o posledicah :slap:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma kako zjebano RSko??? Js sam pravim d so 125ke f kurci.

Glede grožnje forum uporablam samo posredno, ker Sendi žvi 5 m od mene (ne morš d vrjamš s kakšnimi ljudmi žviš :grrr ) D nouš mislu d je moja RSka sfukana sm jo dobu mal pod 140 po števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zigaspy

A si se ti morda v petek popoldne vozil malo po Ivančni iz Aprilio?ker se mi je zdel da je podobn motor kot tvoj,ter podobna obleka.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!