Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

in zakaj "sendi"???  :blink:  :?

Dimmnemu bureku je ime Sandi in pol ga kličemo pač Sendy :D

Crownless

p.s. ste zašli že globoko v :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bed vm je :P zok bo mogu pa mal pucat... ;)

no da nebom jest tok :topic: me pa zanima kok cajta ma RSka to ( :SS ) obliko? Jo mislejo kej prenovit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Žgoljo pizda zdej boš pa še reku da ni res? A boš reku da maš ti več izkušenj kot jest? (Pa se nč ne hvalim) sam utemelju sm tvoje jamranje nas 125kami, kjer pa nism mislu nč slabga! In ne mi zdej tle neki nazaj zabijat kr neki OK? Pizda noben ti nč noče, ti pa se za brezveze neki nazaj pizdiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej glede na to da sta blizu doma se lohk pomenta na 4 oči ne pa da smetita tuki brezveze :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rska ma to obliko mislm da od leta 2000. Pa oblika je čist huda nevem kaj ji manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rska ma to obliko mislm da od leta 2000. Pa oblika je čist huda nevem kaj ji manjka.

Estetika, smisel za lepoto, dijeta.

Ima pa dovolj smisla za humor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc glede na to kok si čez aprilio, domnevam da maš ti nsro al pa mitota k sta pa velik bolj zastarele oblike kokr rska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nimam nč čez aprilio, kako rsv se sigurno nebi branu. Sam RS mi pa ni kej preveč pr srcu, saj izgled ne. To govorim za tanov model, tastara se mi ful dopade.

Mam pa cagivo mito, za ta motor mi sploh ni treba govort glede izgleda. Pa še to, cestni ducati je imel takrat najbolšo aerodinamiko med serijskimi motorji, zdej ne vem več kako je s tem, jo je pa mito siguren podedoval ;). Pa tud ko še nism mel motorja mi ni bla všeč RSka, sicer pa vsake oči majo svojga malarja.

Motor če je nov, še ne pomen da je lep, recimo sam cbrko poglej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova oblika je od vključno '99 naprej... pomoje jo nebojo prou hmal zamenjal <_<

nova oblika je od leta1998 naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rska ma to obliko mislm da od leta 2000. Pa oblika je čist huda nevem kaj ji manjka.

hmm... presiroka maska... usaj za moje pojme... al pa preozek tank...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje in prosim za odgovore mam aprilio rs 125 valerossi letnik 98 pa se mi je zdele motor kr neki začel trest pa ne vem kaj je narobe mašina dela normaln pa tut dobr je prtrjena

sm najdu napako na levi stran sm razdru mašino pa je bil en zobnik zdrobljen :OK:

P.S.

ma kdo ke tazga doma za prodat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zigaspy

A si se ti morda v petek popoldne vozil malo po Ivančni iz Aprilio?ker se mi je zdel da je podobn motor kot tvoj,ter podobna obleka.. :)

JA ja bo držal, sm se na pumpi ustavu!Sj u soboto sm šu tut čez ivančno ker sm šu od Litije do Črnomlja, nazaj pa čez Kočevje pa do Grosupljega pa na AC do Ivančne!Še dobr d ni blo kapsu :yea2: !

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA ja bo držal, sm se na pumpi ustavu!Sj u soboto sm šu tut čez ivančno ker sm šu od Litije do Črnomlja, nazaj pa čez Kočevje pa do Grosupljega pa na AC do Ivančne!Še dobr d ni blo kapsu  :yea2: !

no vids kako dobro opazujem :) am samo morm povedat ko sem videl tvojo aprilio oz kolk gre (nikamor) me je kar menilo da bi si jo kupu,samo bom kupil starejsi letnik nad 30hp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko mogoče kdo pove, kolko olja je treba nalit v menjalnik aprilie rs125 letnik 1996? :? na mašini piše 6dcl, v navodilih pa 1liter. Motor pa je čisto odblokiran in že v prometni piše 36KM če to kaj pomeni ker v navodilih piše kao 6dcl za zaprte in 1liter za odprte verzije. A mi še lahko priporočate kiro olje... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato majo pa mašine tisto okence, na katerih ponavadi piše min pa max, če ne piše daj do sredine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si me sploh vidu??Drgac mam js tut, ce jo odprem 35hp!!! d00h!!

am mah nekje v ivancni..Jaz sem bil na črno-viola runnerju 180 pa sm se lih iz eno deklino menu ti si pa pol prbil gas (ce se lahko temu takoreče :slap: ) jah lahko samo bo se zmiraj ta-grda oblika :SS

Pa brez zamire :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo prekinem trenutno debato o lepih in grdih straneh RSke, bi prosil če mi lahko poveste z katerim ketnšprejom ketno špricate/mažete? trenutno uporabljam Motoul Chain Lube šprej, pa ne morem rečt da sem nezadovoljen z njim, samo vsakič ko ketno šprejam je 1/4 motora pošpricana od totega špreja, potem ga je pa še težko dol dobit, tak da me zanimajo vaši pripomočki za šprejanje verige.

z čem pa felne čistite, ko so zares umazane in mastne? najbolj me zanima če je kakšna nevarrnost če greš z kako agresivno snovjo gor da ti popokajo?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ei sj če je deklina tok grde oblike d si kozlov, pol je skor tok grda kot tvoj sesauc!  :nono:

jah in :D prehitim te pa se zmerej ubistvu bi te tudi se iz kakim drugim prevoznim sredstvom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kaj še niste za mIRC slišali??

Jao.

LP

PS: Res ne gre primerjat 15KM in 32KM RSke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!