Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

P.S.

ma kdo ke tazga doma za prodat

jurja + postnina, pa ti jih poslem..

drugac pa NE NABIJAT kake zobe ma kdo pa kuk mu jih bo ostal, kak grdo babo ma kdo, kak grda je CBRa (ceprav se tule ne strinjam - pa vsake oci majo svojga malarja), pa kako zivljenjsko dobo ma kira zobna scetka itd., to je resna tema o aprilii RS 125, nabijat pejte v teme, ki so temu namenjene! <_<

aja, kettenspray pa uporablam castrol chainwax, pa zaenkrat niam pripomb (jih bom pa kmal mel, k mi ga ze zmanjkuje)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tole spada v oglase, ampak... Proda kdo rabljeno loputo za rave ventil (ker mi jo je zlomilo :( ) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm glih uceri kupu ketn sprej, shellov, baje je ful dober preizkusu ga velik še nisem tk da točn ne morm povedat kk je.

prej sem vedno uporablu motula in morem rečt da sem bil zelo zadovoln, ker ni nc špricalo kot ostali spreji.. :OK: sam pocakat mores dovolj dolgo da se posuši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tole spada v oglase, ampak... Proda kdo rabljeno loputo za rave ventil (ker mi jo je zlomilo  :( ) ???

jurja :D :D :D

sam ce ploscico za verzijo ohne-rave verzijo najdem... :hmm:

ti javim prek PM!

(24 jurjev telefona press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale rezultat testa, ki sem si ga že nekaj časa nazaj shranil, je kar koristen. Najden seveda na motosvetu, kdo bi si mislil da obstaja še kaj druzga kot 125 kategorija :hmm:

Shell Advance: 51 punten Testwinnaar én Beste Koop

Profi Dry Lube: 50 punten

Motul: 48 punten

Castrol: 47 punten

Motorex Chainlube 622: 40 punten

S100 Kettingspray: 39 punten

Valvoline Chain & Cable lube:34 punten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok za tiste tribe kok pa nal bi blo sploh tistih trib pa kok jih maš ti za prodat

pa tut jst mam pokvarjen rave ventil če se bi dal ke dobit

za ketnsprej mam DIDovega pa je zlo dobr nč ne šprica na vsake 500km ga je treba dat na ketno je pa tko kr drag se mi zdi no 3600 :BUA: v TC motoshopu (neki tazga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima a ma ker kak montizer rablen za prodat kr je moj kr u kurci

Kaj ti pa dela? u bistvu ne dela? :) sam še fedra vrača amortizer..

poznam to..

Imel isti problem, sem ga nesel na firmo amortizer v dol pri lj, in ga v petek dobim nazaj po pošti. Prišlo te bo okoli 15k sit + poštnina, ampak bo pa amortizer deloval kot nov, kot mora seveda.

Če boš kupoval/a novega oz. rabljenega ne vem ce bo kej manj gnarja pa še veš ne če dela.. tuki pa si sigurn da dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima od kje nazaj so najmočnejše mašine v aprili?

Js mam 98 letnik valerossi replico pa imam 27hp..

kolega ma nov model rske in sicer 2001 letnik in ima 27hp.. se pravi ni razlike :)

sam mam js 2 zoba vec zadi pa ga mal nesem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ticko nasploh kokr smo se že na prejšnih straneh pogovarjal je dejstvo da ma tvoja k je starejši letnik drugačne primarne prenose k je mela že original tok več KM in zato so notr prenosi da je dosegal večje hitrosti. Novejše pa majo zarad blokad, krajše primarne prenose ker z blokadami nimajo velike moči da bi se lahko zvtela 6 prestava. Tko da zobniki med recimo starejšim in novejšim letnikom nimajo pomena da bi bla bistvena razlika. Pozna se le pri recimo dveh identičnih modelih pa da ma en zadi 39 zobnik en pa recimo 40 pa gre enmu mal več. No čist sm se razpisu :D LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač najmočnejša verzija aprilie je bla pa Aprilia AF1 futura mele je 34KM in bla hitrejša tud od zloglasnega hitrega mitota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nebo nikoli hitrejsa od zloglasne Aprilia RS pista :wub: :wub: :wub: ce bi meu doma dirkalisce bi si jo kupu :rolleyes:

P.S.: za laike... pista je oznaka za eno verzijo k ma 33HP pa je sam za dirkalisce...

(The Aprilia RS 125 ‘Pista’ is the perfect machine for all young riders seeking to make a name for themselves in the world of motorcycle racing. The undisputed king of the European 125 Championship comes fitted with a specially made exhaust with external welds and a Kevlar carbon silencer. Weight is down to around 107kg and power is around 33bhp. Estimated cost £3,500.)

aja obstajata se 250 'pista' in RSV 1000 'pista'

http://www.maxmoto.co.uk/aprilia_pista.shtml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej sm že slišu za to aprilio sam povej mi če jo kdo ma? Jst govorim za motorje ki se vozijo po naših cestah.Sam je pa motor stroj če bi še predelu mašino da dobiš vn še kšn konj več pa bi zmagu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi meu doma dirkalisce bi si jo kupu  :rolleyes:

Če bi meu dirkališče doma se nebi gor plazu z 125ko. Bi kar grmela kaka 1000cc (npr gsx-r 1000 :kva2: alpa ninja zx-10R :kva2: :wub: )

A ve kdo kolk konjska pride RS 250 pista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej sm že slišu za to aprilio sam povej mi če jo kdo ma? Jst govorim za motorje ki se vozijo po naših cestah.

no jest pa mislem use motorje k jih proizvajajo serijsko .)

Če bi meu dirkališče doma se nebi gor plazu z 125ko. Bi kar grmela kaka 1000cc (npr gsx-r 1000  :kva2:  alpa ninja zx-10R  :kva2:  :wub: )

A ve kdo kolk konjska pride RS 250 pista?

Power is around 64bhp and weight around 132kg. Sej na unem linku k sm ga gor nalimu use pise... 125&250

aja pa ce bi meu za dirkalisce, vrjem da se nebi furu sam s litrskimi motorji... mau spremembe bi pasal :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The RS 250 ‘Pista’ features lightweight Aprilia exhausts and Kevlar carbon silencers in homage to the RSW 250 that has dominated the World championships for so many years. Aprilia is delighted to dedicate this bike to Europe’s many fans of supersport 2-stroke racers and to the unbeatable thrills that these machines can deliver on any track. Power is around 64bhp and weight around 132kg. Again, there's no official pricing yet, but we estimate £5,300.

Skratka ubijalski stroj. 132KG pa 64KM to ma razmerje masa, konji 1/2 kr je hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastare rs250 so imele 70 km, rs 125 chesterfield pa 35km in 115 kg (tak piše men v prometni). Tako da ti pista modeli niso najmočnejši, majo samo neke

specialne izpuhe in zmanjšano težo. Za po cesti pa niso :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chesterfieldka sigurn nima 115KG k so se mal zmotil pomojem k jo ni nč manj skupi kokr tanovih pa majo 140KG tko da so se sigurn zmotil. Aja pa k si reku da piste niso najmočnejše res da niso, sam za današnje čase k majo motorji 125 v originalu 15KM je pa tistih 33KM pa 100KG k metek če mene prašaš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivamito, prid do mene na pivo, pa bomo pogledal v prometno, tam piše 115.

Lohk pa da jih ma tud več, na vagi še nism bil z njim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jas dobro vem majo sam novejše RSe 115kg .. chesterfieldka ma pa pomoje tu nekje kak moja .. se pravi okoli 130kg .. (128 se mi zdi da mam v prometni..) ..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!