Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nimam pojma kje se to dobi (to tudi mene zanima), vem pa da me nekdo (kuhar), na RSki - starejši model, krešpede :)

a on ma crashpade, aprilijo pa čist zjebano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-vrjetno bo to ja airbox (ko sta kao dva izhoda eden je pa zaprt v originalu)

-pomoje tudi ni rave ventila (mogoče ve kdo kje se ga da kupit) ter kakšna je cena???

mimgrede:

notr maš rave vetil sam poglej če je odklopljen

je pa zihr not tda da veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma kje se to dobi (to tudi mene zanima), vem pa da me nekdo (kuhar), na RSki - starejši model, krešpede :)

to lahka das kr enmu drejerju zdrejat!!! js si jih ponavad kr sam naredim ko mam struznco doma. Sam pomaga pa to tak-tak. Vcas ti se lahk vec sraje nared ce motor zagrab za drsnik pri kaki vecji hitrosti (robnik, bankina...) :unsure:)

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tej crashpadi nč ne zategnjejo gištel ko loviš zajčka pri mal veči hitrosti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahka das kr enmu drejerju zdrejat!!! js si jih ponavad kr sam naredim ko mam struznco doma. Sam pomaga pa to tak-tak. Vcas ti se lahk vec sraje nared ce motor zagrab za drsnik pri kaki vecji hitrosti (robnik, bankina...) :unsure:)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ja ti si pa tud en zabavljač... kaj ti z crash padi polagaš po tleh??? ... pa se ti resno norca delaš , al ti je en sosedov kolega povedu da se z crash padi da po tleh drsat?

pa še neki ... kako d fak lohk polagaš pr robniku, oz. bankini... a veš sploh kaj je bankina???! uglavnm take stresaš k sm jih jst 2 let k sm hotu štangas štelat s tem da bi cel ole iz menjalnika ven spustu :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ja ti si pa tud en zabavljač... kaj ti z crash padi polagaš po tleh??? ... pa se ti resno norca delaš , al ti je en sosedov kolega povedu da se z crash padi da po tleh drsat?

pa še neki ... kako d fak lohk polagaš pr robniku, oz. bankini... a veš sploh kaj je bankina???! uglavnm take stresaš k sm jih jst 2 let k sm hotu štangas štelat s tem da bi cel ole iz menjalnika ven spustu :P

ej đeri ti pa tudi nič ne razumeš...

pravi, da ob padcu lahko motor zagrabi za crash pade, saj ne drsa med vožnjo z njimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej đeri ti pa tudi nič ne razumeš...

pravi, da ob padcu lahko motor zagrabi za crash pade, saj ne drsa med vožnjo z njimi :)

ja pol se pa oproščam ... nej tako pove da se razume, ne pa neki po svojih jebenih narečjih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma kje se to dobi (to tudi mene zanima), vem pa da me nekdo (kuhar), na RSki - starejši model, krešpede :)

ma nima on krešpede... ket si jih ti vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nima on krešpede... ket si jih ti vidu?

kaj pa je tisto kar ma tm pri šraufih.. ko sem ga videl na bledu na motozboru je tist kr fajn zgledal :) jaz jih nimam, bi jih pa rad mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa jst rabm ta prave crashpade, ker so iz take plastike, k ma ful mau trenja in ne zapne ob vsako razpoko na cesti, ne moreš to kr neki iz aluminija stružt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je tisto kar ma tm pri šraufih.. ko sem ga videl na bledu na motozboru je tist kr fajn zgledal :) jaz jih nimam, bi jih pa rad mel.

haha tist niso crashpadi ampak to ma zato gor k ma tam pri šraufku plastiko polomleno in zato je dal tako bunko gor de use skupj dol nepade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha tist niso crashpadi ampak to ma zato gor k ma tam pri šraufku plastiko polomleno in zato je dal tako bunko gor de use skupj dol nepade....

lol :D sm mislu da so že crashpadi.. glede na to da je motor tm zmer popraskan k fukneš :P ok, my bad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimgrede:

notr maš rave vetil sam poglej če je odklopljen

je pa zihr not tda da veš

Jop...saj vrjamem...bom ž porihto to...smo da se začne malo bol lepo vreme :rolleyes:

Drugač pah hvala "ful si hitr poslal papirje" tenx!!!

aja...hehe števc pa fajn dela :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ma tema 700 strani, se mi ne da iskat odgovora. Verjetno bom šel polet delat izpit za 250 pa me zanima ker športn motor bi se splačalo kupit. Zaenkrat gledam rabljene največ 3000 €. Všeč so mi aprilie 125, fajn bi blo da je 250, pa mogoče MITO. Ker nism mehanik/strojnik whateva me zanima če se te 125ke al pa 250ke kej kvarjo pa to, ker rableno je le en rizik kupit. Precej mi je všeč tut tanova aprilia 125, sam je preveč draga... No, kaj mi priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ma tema 700 strani, se mi ne da iskat odgovora. Verjetno bom šel polet delat izpit za 250 pa me zanima ker športn motor bi se splačalo kupit. Zaenkrat gledam rabljene največ 3000 €. Všeč so mi aprilie 125, fajn bi blo da je 250, pa mogoče MITO. Ker nism mehanik/strojnik whateva me zanima če se te 125ke al pa 250ke kej kvarjo pa to, ker rableno je le en rizik kupit. Precej mi je všeč tut tanova aprilia 125, sam je preveč draga... No, kaj mi priporočate?

ZZR250. Ali pa katerikoli drug motor, ki ga boš zablokiral na 25kW- recimo Suzi GSX-R 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ma tema 700 strani, se mi ne da iskat odgovora. Verjetno bom šel polet delat izpit za 250 pa me zanima ker športn motor bi se splačalo kupit. Zaenkrat gledam rabljene največ 3000 €. Všeč so mi aprilie 125, fajn bi blo da je 250, pa mogoče MITO. Ker nism mehanik/strojnik whateva me zanima če se te 125ke al pa 250ke kej kvarjo pa to, ker rableno je le en rizik kupit. Precej mi je všeč tut tanova aprilia 125, sam je preveč draga... No, kaj mi priporočate?

RS 125 in cagiva mito se v 90% zelo kvarita, ker so navite mašine pa polovica ljudi jih ni ali pa jih ne servisira dovolj dobro in ne dela lepo z motorji, zato se prodajajo sami razjebani...

RS 250 pa je hitrejša, prava raketa, crkuje pa še več kot rs 125 in mito, tukaj pa gre res za visoke stroške vzdrževanja...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pr rs 125 ti mašina gre na 5000km če je glih ne šparaš in če je nimaš zablokirane, sam nikol nebi kupil rabljene rs 125, novo pa takoj in sem jo že

mito je pa najgrši 125 na trgu; maska je res od ducatija, sam rit je pa od APN4

Popravljeno . Popravil pero27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pr rs 125 ti mašina gre na 5000km če je glih ne šparaš in če je nimaš zablokirane, sam nikol nebi kupil rabljene rs 125, novo pa takoj in sem jo že

mito je pa najgrši 125 na trgu; maska je res od ducatija, sam rit je pa od APN4

mašina lohk drži tut 15.000km in več, če ti praviln skrbiš za njo :) (dobro olje, ogrevana pred vožnjo.. itd. itd.

mito je čist lep :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa čist tko.. informativno.

ralika je več al mn v avspuhih.. toj pa to :) drgač je pa zadek isti.

zadek Mitota

post-5337-1205256663_thumb.jpg

zadek Ducatija

post-5337-1205256641_thumb.jpg

sicer je pa to tema od Aprilie.. tako da sem oftopik. ampak to sem hotel razčistit.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej đeri ti pa tudi nič ne razumeš...

pravi, da ob padcu lahko motor zagrabi za crash pade, saj ne drsa med vožnjo z njimi :)

en ko me razume :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za božjo voljo!

Kaj vi delate z motorji, da vam mašine zdržijo 5k km, oz. da je pri 15k km tak motor sam še za podkurt?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj, mislš, da mam jst pa cajt motor pet minut ogrevat, preden se odpelem,

mito je pa grda ko svinja

Popravljeno . Popravil pero27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tukaj smo imeli čas 5 minut segrevat in se nato odpeljat, samo ti nimaš... :) Še 600tko sem vedno lepo segrel pa ni ravno tako pokvarljiva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!