Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

dej posnem pa dej na youtube da vidmo umetnino :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr :) treba jo je štrihnt obvezno.. :D črna?

post-5337-1206011987_thumb.jpg post-5337-1206012008_thumb.jpg

post-5337-1206012027_thumb.jpg post-5337-1206012043_thumb.jpg

sexsi

čak jo bom mal poštimov dobiš slike prec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sexsi

čak jo bom mal poštimov dobiš slike prec ;)

drgač sm pa tut dobu nalepke za 20€ zravn od skilled racing team :)

to so te nalepke

post-5337-1206012673_thumb.jpg

mam pa tut številke 24 :) 4 komade.. če kdo rab :D nj mi pove. ker js ne mislm dajt 24 na moj motor.. pa še eno nalepko od rossija sm dobu zastonj. en ps, (buldog pumoje) pa tko je 46tut narisana.. :) uglavnm, od rossija nalepka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mal sm se v slikarju igrov :naughty:

post-18151-1206014336_thumb.jpg

post-18151-1206014353_thumb.jpg

post-18151-1206014371_thumb.jpg

post-18151-1206014388_thumb.jpg

post-18151-1206014403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam najboljšo idejo za poslikavo RS-ke ampak jo bom zadržal zase, ker če kupim RS 250 in mi ne bo barva všeč, jo bom dal sam poslikat v to kombinacijo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne oxydo zmaga cist :)

yap res je :D zlo lepa ^_^ sam se je treba kr potrudt da ga tkole pofarbaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, skuter tunerjem pa jas nebi ravno reklame delal na 125ki :D . Pa tut te črte so mi čisto mimo.

beee :glare: na tazadni slikci je rs-ka najlepša O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oxydo pa repsol sta dobre :)

oxydo itak hehe drgači pa nevem kako boš to gor spravu airbrush al pa delat nalepke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma gdo od tuki home made nosilc za tablco naret? Me mal zanima kok ker se spravlam zram da bi naredu neki, pa kaka ideja prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma gdo od tuki home made nosilc za tablco naret? Me mal zanima kok ker se spravlam zram da bi naredu neki, pa kaka ideja prav pride.

Za tanov al tastar model? Jst sm si doma naredu za tanov model če rabš kšno fotko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey dejte mi prosm povedat kuk je žre tale apirila, pa na kuk prevoćnih km morš it spet na servis,pa kaj vs kej mot na tej apriliji?

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey dejte mi prosm povedat kuk je žre tale apirila, pa na kuk prevoćnih km morš it spet na servis,pa kaj vs kej mot na tej apriliji?

hvala

LP

Meni pod 6l/100km ne pride poraba...seveda dokaj lepa vožnja...če pa ga furam v obrate pa še kakšen liter več :whistle:

...za servise nevem (vem pa da je vsako leto priporočljivo menjat olje v menjalniku oz. na 6 do 8 tisoč km.

hehe...mene zaenkrat nič ne moti (razn to da vsi nasploh govorijo da 2-T radi ribnejo in včasih preden da greš na dolgo turo te malo zvije ko pomisliš)

Aprilija je zakon!!! ... vsaj za mene no zaenkrat še že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey dejte mi prosm povedat kuk je žre tale apirila, pa na kuk prevoćnih km morš it spet na servis,pa kaj vs kej mot na tej apriliji?

hvala

LP

a se ti ne zdi da je v sedemstotih straneh ze nekdo odgovoril na tako uprasanje?

no priznam zmotu sm se! ni odgovoril, ampak S(m)O odgovoril na usaj 1000 takih uprasanj!! dej mal pobrski lenoba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mal bo trajal da bo pob 700 strani prebrau zarad porabe=)

drgac ti pa ne znam odgovorit ker je ze kr neki cajta odkar sm biu na to pozorn.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je ta motor primeren tudi za ženske začetnice, ki smo bile prej samo na skuterju? O:-) :yes:

Če imaš dovolj izvežbanega fotra ali brata, da ti bo šel bate menjat in vsa ostala vzdrževalna dela, potem ja. Dvomim, da si boš sama s tem roke mazala. :)

Bolj ti priporočam nekaj 4T (Honda CBR, Yamaha YZF R125 (noro lepa), MZ RT :whistle:, Hyosung Comet,...) . (pa nočem spet 2T vs. 4T vojne narest, ampak za punco je pomoje bolj primeren 4T)

Več ti bodo pa še lastniki povedali.

P.S.: Ker vidim, da imaš lahko že izpit za neomejeno klaso, ti bolj priporočam kakšnega šeststotaka ali tisočaka in blokado na 25kW, če misliš da je preveč. 125ke so slaba naložba... (slej kot prej se bi je naveličala)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!