Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ali je ta motor primeren tudi za ženske začetnice, ki smo bile prej samo na skuterju? O:-) :yes:

poglej zadeva je taka.

če kupiš motor, še zablokiran je za učit se vozit super.

je pa res kot je Igorr reku, da je treba velikokrat kaj popravit oz. karkoli. Predvidevam da nisi nič kaj dost šravfala do zdaj, zato je mogoče res bolj pametna ideja 4T kot je igor reku, ker je zadeva veliko manj zahtevna za vzdrževanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš dovolj izvežbanega fotra ali brata, da ti bo šel bate menjat in vsa ostala vzdrževalna dela, potem ja. Dvomim, da si boš sama s tem roke mazala. :)

Bolj ti priporočam nekaj 4T (Honda CBR, Yamaha YZF R125 (noro lepa), MZ RT :whistle:, Hyosung Comet,...) . (pa nočem spet 2T vs. 4T vojne narest, ampak za punco je pomoje bolj primeren 4T)

Več ti bodo pa še lastniki povedali.

P.S.: Ker vidim, da imaš lahko že izpit za neomejeno klaso, ti bolj priporočam kakšnega šeststotaka ali tisočaka in blokado na 25kW, če misliš da je preveč. 125ke so slaba naložba... (slej kot prej se bi je naveličala)

poglej zadeva je taka.

če kupiš motor, še zablokiran je za učit se vozit super.

je pa res kot je Igorr reku, da je treba velikokrat kaj popravit oz. karkoli. Predvidevam da nisi nič kaj dost šravfala do zdaj, zato je mogoče res bolj pametna ideja 4T kot je igor reku, ker je zadeva veliko manj zahtevna za vzdrževanje.

Če novo kup, ma lepo serviserja, pa ji dve leti ni nč treba sploh šraufat... razn če se pokvar... to je pa servis -> po možnosti še garancija

tko da edin bencin pa olje, to pa mislim da bi tut bejbi to šlo :whistle: :whistle: ali pa pač ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če novo kup, ma lepo serviserja, pa ji dve leti ni nč treba sploh šraufat... razn če se pokvar... to je pa servis -> po možnosti še garancija

tko da edin bencin pa olje, to pa mislim da bi tut bejbi to šlo :whistle: :whistle: ali pa pač ne :P

Ne vem, no. 5000EUR dajati za novo RSko... Malo preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no. 5000EUR dajati za novo RSko... Malo preveč.

Kar ni MZ je itak pol kurca vredno. Huh, grem hitro na avtonet pogledat, če je kakšen MZ, da bom jack...čene je bolje, da prodam RSko in padem v depresijo, ker sem kupil novo :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ni MZ je itak pol kurca vredno. Huh, grem hitro na avtonet pogledat, če je kakšen MZ, da bom jack...čene je bolje, da prodam RSko in padem v depresijo, ker sem kupil novo :o

Mislim, da to napačnemu govoriš. Nikoli nisem MZ-ja povzdigoval v višave v tej temi- tudi v drugih sem še vedno kolikor se le da realno ocenil situacijo. Niti nisem rekel, da se bolj splača MZ-ja. (ena od naštetih možnosti je sicer bila, ampak nič konkretnega) Sploh pa ne vem, kdo je kadarkoli tebe in tvoj nakup nove RS-ke omenjal, da me takole ostro napadaš. Govori se o speedgirl.

Gizmo je omenil, da ji dve leti ni treba šraufat... Kaj pa ko bo stara pet let? Misliš, da si bo mazala roke s čeprav majhnimi, a vendarle pogostimi popravili? In ja, če računaš na to, da dve leti ne boš imel problemov, potem pa se bodo "problemi" stopnjevali (sicer odvisno od tega kdo moped vozi), se za 5kE bolj splača vzeti kakšnega šeststotaka. Še zdaleč nisem s tem imel v mislih MZ-ja.

:closedeyes:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da to napačnemu govoriš. Nikoli nisem MZ-ja povzdigoval v višave v tej temi- tudi v drugih sem še vedno kolikor se le da realno ocenil situacijo. Niti nisem rekel, da se bolj splača MZ-ja. (ena od naštetih možnosti je sicer bila, ampak nič konkretnega) Sploh pa ne vem, kdo je kadarkoli tebe in tvoj nakup nove RS-ke omenjal, da me takole ostro napadaš. Govori se o speedgirl.

Gizmo je omenil, da ji dve leti ni treba šraufat... Kaj pa ko bo stara pet let? Misliš, da si bo mazala roke s čeprav majhnimi, a vendarle pogostimi popravili? In ja, če računaš na to, da dve leti ne boš imel problemov, potem pa se bodo "problemi" stopnjevali (sicer odvisno od tega kdo moped vozi), se za 5kE bolj splača vzeti kakšnega šeststotaka. Še zdaleč nisem s tem imel v mislih MZ-ja.

:closedeyes:

:lol1: :lol1: :lol1:

Ker vedno nekaj komentiraš, da se to ne splača pa to se ne splača pa tisto se ne splača. Kaj za boga se potem splača? Če je punci RS všeč, če ima finance in, če je mnenja, da ji bo 125ccm za začetek dovolj zakaj pa ne? Cena RSke je postavljena, in kdor bo hotu met novo RS, jo bo kupu pa .

Sva zaklučla? Sva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no. 5000EUR dajati za novo RSko... Malo preveč.

Sam neki...če hočš kupt rs-ko maš 2 možnosti :P

1. MOŽNOST

daš 4500E za novo RSko, jo maš 2 leti u garanciji, razen potrošnega materiala stroškov nimaš,... če je kaj narobe je tu garancija...

čez 2 leti prodaš za 3500 ---> zguba cca 1000E

2.MOŽNOST

kupiš rabljeno, cca. 2500E imaš recimo smolo, daš vanjo še 1000E, na koncu pa jo prodaš za 1500E .... pa nobene garancije, neveš kaj je bilo zmotorjem delano, po možnosti moraš menjat gume, ki so na novi pač nove.... zguba malo več kot 1000E .. pa še ni nova... in njene preteklosti ne poznaš , kej zbita in to..

Če kupš 2t se moraš zavedat da boš vanj ulagal malo več....to moraš vzet v zakup preden sploh kupš motor

mislm da je aless 1x to razlagal, nekaj podobnega... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Ker vedno nekaj komentiraš, da se to ne splača pa to se ne splača pa tisto se ne splača. Kaj za boga se potem splača? Če je punci RS všeč, če ima finance in, če je mnenja, da ji bo 125ccm za začetek dovolj zakaj pa ne? Cena RSke je postavljena, in kdor bo hotu met novo RS, jo bo kupu pa .

Sva zaklučla? Sva!

Ne vem s kom si ti zaključil. Vprašala je za mnenje, svoje mnenje sem povedal in pri tem nepreklicno ostajam. Če imaš ti svoja načela, ostani pri svojih. Ni me pa treba tukaj javno obešati in mi očitati stvari, ker mislim drugače od tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki...če hočš kupt rs-ko maš 2 možnosti :P

1. MOŽNOST

daš 4500E za novo RSko, jo maš 2 leti u garanciji, razen potrošnega materiala stroškov nimaš,... če je kaj narobe je tu garancija...

čez 2 leti prodaš za 3500 ---> zguba cca 1000E

2.MOŽNOST

kupiš rabljeno, cca. 2500E imaš recimo smolo, daš vanjo še 1000E, na koncu pa jo prodaš za 1500E .... pa nobene garancije, neveš kaj je bilo zmotorjem delano, po možnosti moraš menjat gume, ki so na novi pač nove.... zguba malo več kot 1000E .. pa še ni nova... in njene preteklosti ne poznaš , kej zbita in to..

Če kupš 2t se moraš zavedat da boš vanj ulagal malo več....to moraš vzet v zakup preden sploh kupš motor

mislm da je aless 1x to razlagal, nekaj podobnega... :whistle: :whistle:

Jah, najbrž res. Ampak rizik kupovanja rabljenega motorja je povsod. Ne samo pri RS-ki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne splača se po ebayu..tok k boš pršparu boš 10x več dau za poštnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dal za zajlo-plašč (nemoreš kupit samo zajle) em... 18€ + poštnina...tako da je bilo na koncu mislim da nekje 21€

Kje si pa to kupu? Na ebay-u al kej tazga, drgač pa bom itak šu prvo pogledat na aprilia servis kok pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to kupu? Na ebay-u al kej tazga, drgač pa bom itak šu prvo pogledat na aprilia servis kok pride.

Ja to sem naročo na Aprilia servisu v MBju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ok bom pol v ponedeljek šel pogledat kok pride.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...pa niso je meli na zalogi zato sem mogel nekaj dni počaka mislim da okoli tri al štiri dni :P

HEHE...

to sm tut jst slišov na Avtocomercu u LJ .... nasledn tedn bo use :P

dubu sm pa glih čez ene 5 mescev :D (obratomer), tko da srečno z zajlo :P

(aprila je šel, dubu sm ga pa glih konc septembra) :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE...

to sm tut jst slišov na Avtocomercu u LJ .... nasledn tedn bo use :P

dubu sm pa glih čez ene 5 mescev :D (obratomer), tko da srečno z zajlo :P

(aprila je šel, dubu sm ga pa glih konc septembra) :whistle: :whistle:

Aja...no za tega prodajalca v Avtocomercu v MB sem slišal veliko lepih besed in da se potrudi ko pride stranka do njega ter da velik zrihta...drugič poskusi v MB pa daš tiste 3€ poštnine pa je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da to napačnemu govoriš. Nikoli nisem MZ-ja povzdigoval v višave v tej temi- tudi v drugih sem še vedno kolikor se le da realno ocenil situacijo. Niti nisem rekel, da se bolj splača MZ-ja. (ena od naštetih možnosti je sicer bila, ampak nič konkretnega) Sploh pa ne vem, kdo je kadarkoli tebe in tvoj nakup nove RS-ke omenjal, da me takole ostro napadaš. Govori se o speedgirl.

Gizmo je omenil, da ji dve leti ni treba šraufat... Kaj pa ko bo stara pet let? Misliš, da si bo mazala roke s čeprav majhnimi, a vendarle pogostimi popravili? In ja, če računaš na to, da dve leti ne boš imel problemov, potem pa se bodo "problemi" stopnjevali (sicer odvisno od tega kdo moped vozi), se za 5kE bolj splača vzeti kakšnega šeststotaka. Še zdaleč nisem s tem imel v mislih MZ-ja.

:closedeyes:

glede tega MZja stari ti bom pa tko povedu- tut po petih letih me zanima kok bi delu (po recimo 50k prevozenih)- dejstvo je da vsak proizvajalec špara na 125 saj mu to pomeni le nek stransko vejo... tut razvijajo na 5 let itd... tko da se ne sekirat kok dela rs- ker ce lepo delas z njo tut ona ti lepo vrne. (in mislm da je z vsakim motorjem tko)

aja dons sm se furu po dolenki in pridm do semaforja in je zravn mene zablokeran gixxer 600. nemorm vrjet da sm ga uzadi pustu cist brez napora (mislm skrivanja za vetrobran pa saltanje brez sklopke pa vrtenje do konca pa to...) je pa mel zgleda blokado na rocki saj ga ni mogel vrtet nikamor. ampak useen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tocno nism vedu da mors use vedt.

zaradi pogovora z jernejem. cas december 07. kraj smrjene 48 po telefonu.

a si zadovoln sherlock holmes? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!