Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

uf... kolk avtov sem včereaj prehitel... sploh štel nisem... :D pa še rs50.. tipu se je vidlo da hoče ročko od gasa okol obrnit.. jaz pa pri 7k menjaval in lepo mimo... :D

na nebom off topic...

@FlamE#7

mislim da si ti govoro da ti trese belanco ko bremzaš na sprednjo.... men je tut začel in je kr neprijetno, se mi zdi kot da bom vsak hip na tleh, če močno zaviram....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je zwarpan disk...odsraufej pa ga dj na ravno podlago pa poglej.

men je drgac ful treslo zadi....pa sm pogledou pa sm meu zanic bremz ploscice...tko da sm to zamenou pa je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flame

Heh, ni fora v tem da bi mogo vse vedet ne :D. Pač smešno mi je ko se tu hvališ s takimi stvarmi ko sploh niso nič posebnega, glede na to, da mata približno isto moč, on pa kr nekaj kilogramov več. Sicer offtopic tak da se ne mislim tu kregat, če ti pa kaj ne paše pa kr PM napiši.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fiftl tep pa bela barva ful podalsa motor.... usaj men se zdi.

yap, tut men se to zdi.. kr mal ga podalša :D ampak to zato k kestl ni beu. če bi še kestl pobarvu, bi zgledal use normaln pumoje :)

P.S. kje lohk nabavm polža.. (števc ne dela) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, fifty, pomoje bova oba mogla it do langusa... ti po polža jest pa po zajlo (učeri crknil use skp)

použ pumoje ni glih pocen :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa dans poču bovden za hitrost :headbang: , slučaj kdo ve kok pride nov?

Men so pa pred kakima dvema mescema popokale šipce na obratomeru pa števcu, pa sploh ne vem od česa, zju3 sm se u šolo pelu, pa pr stricu za ogrado pustu motor, ko sm pršu pa nazaj pa vse raspokan...

Mrzl je blo res, tak da edina razlaga je da je zmrznal pol pa sonce al newem ka je blo..

Gdo ve kak so kej cene, pa če se da sam steklo oz. plastko menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so pa pred kakima dvema mescema popokale šipce na obratomeru pa števcu, pa sploh ne vem od česa, zju3 sm se u šolo pelu, pa pr stricu za ogrado pustu motor, ko sm pršu pa nazaj pa vse raspokan...

Mrzl je blo res, tak da edina razlaga je da je zmrznal pol pa sonce al newem ka je blo..

Gdo ve kak so kej cene, pa če se da sam steklo oz. plastko menjat?

Ej, sm mal gledu na easyparts pa kaže da lahka sam cel obratometer kupš. Drgač bi pa lahka neki sam naredu-eno pleksi al pa kakšno bol prožno steklo, izrežeš in lepo naštimaš not.

Drgač pa maš tuki stran za dele KLIK

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kateri izmed vas že kupoval kaj v tej spletni trgovini ... easyparts.nl ..., če ja kakšne se vam zdijo cene v primerjavi z servisom...aja kako je pa z poštnino(cena?)...plačilo po povzetju al kako???

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam RSko za 1100€ :)

po pravic povedan se mi jo ne da več rihtat.. ni cajta sploh.. takrt k pa je cajt, se mi pa ne da :P

prodam jo s poliestri ali brez + tastara plastika itd.

od cene ne odstopam.. pač 1100€, pridš, plačaš, odpeleš :D

pa registrirana je še ukol 3mesce

post-5337-1206965680_thumb.jpg post-5337-1206965703_thumb.jpg

post-5337-1206965732_thumb.jpg post-5337-1206965750_thumb.jpg

post-5337-1206965772_thumb.jpg post-5337-1206965799_thumb.jpg

post-5337-1206965830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kateri izmed vas že kupoval kaj v tej spletni trgovini ... easyparts.nl ..., če ja kakšne se vam zdijo cene v primerjavi z servisom...aja kako je pa z poštnino(cena?)...plačilo po povzetju al kako???

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Ja kokr je @_LuX_ reku cene so skor identične, sam kakšne so cenej, sam se glede poštnine ne splača.

Drgač pa sm dons kupu zajlo za hitrost, pršla me je pa 15 eu-sam tok za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kokr je @_LuX_ reku cene so skor identične, sam kakšne so cenej, sam se glede poštnine ne splača.

Drgač pa sm dons kupu zajlo za hitrost, pršla me je pa 15 eu-sam tok za info.

3€ cenej kot jaz,..kk je to mogoče...svašta :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koa ga hoces zamenjat? pod skatlco mas konektor..to das stran....sam pol ti motor nau delou...lahko pa odscipnes en bridge v CDIju notr, da ni vec liukne v obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kak podatek kuk pride nov bat € ?

Lp

mall več kot 100eur ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mall več kot 100eur ;)

kje si ti dobu bat za 100€?? res me zanima... :blink: vertex je 100 sam ni original in nvem kok je kej gvišno not stavit...oz kok km lah pol z njim nrdiš.... drgač je original 160€ kolkr vem + morš kupit še sornik in uni ležajček ter tesnila pa si že kr na 200€....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si ti dobu bat za 100€?? res me zanima... :blink: vertex je 100 sam ni original in nvem kok je kej gvišno not stavit...oz kok km lah pol z njim nrdiš.... drgač je original 160€ kolkr vem + morš kupit še sornik in uni ležajček ter tesnila pa si že kr na 200€....

ne bo držal, original je okol 140€ pa sornik je zravn, ležaj pa tesnila pa morš kupt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držal, original je okol 140€ pa sornik je zravn, ležaj pa tesnila pa morš kupt

no ja mogoč sm zgrešiu, da je 140€, sam sornika NI zraven. pr vertex-u je zraven, sam pri original pa ni to sm sigurn. (pr aprilii nikjer ti ne dajo nč "zravn" še za rave ventil VIJAKOU zravn ni blo haha :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držal, original je okol 140€ pa sornik je zravn, ležaj pa tesnila pa morš kupt

cene so ful različne že v a,b,c,d tolerancah.

misli mda a je najcenejša ker gre tudi najbolj v prodajo naslednej pa so dražje.

jaz sme dal 38k za bat takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!