Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Žmigavce kr ene od peugeota 206 gor daš (prideta 2 2jurja), ta trak pa si sam izrežeš in odsevnega traka (majo ponavadi v onih štacunah ko delajo nalepke pa to).

PS: Kaj ma kdo izkušnje z uveljavljanjen garancije in servisom pod garancijo Aprilije??? Ker jaz že 3 tedne čakam na motor in bom pop*** počasi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že komu ratal postavit se na sprednje kolo z rs, me zlo zanima. Meni je včeraj prvič uspelo, pa sm prej že 1000 X probal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao dejavu, to js počnem redno po turcah k prou paše se mal po sprednmu z razgretimi gumami ustavlat k je čist u izi, drgač pa tut tko se ql ustavlat po spredni sam ene parkat je šlo skor mal preveč visok, pa mal klecnm z roko, pol pa veš ker del telesa je najbližji tanku :SS :SS !Dejavu to ti ni ratal na spredno pridt zato k si šu prepočas, sj js k sm pru dan k sm jo dobu mi je zmer na mrtvo prjela spredna kr sm šu prepočas, pol sm pa mal več korajže dobu pa gre ;) . Sam ne se bat hitrosti, k si u zraku tut lohka mal še popravš (sprobano učeri k bi kmal čez letu :grim )

Zanima me pa če se kermu uspe VOZIT po spredni, kr sm vidu tipa k je delu to na gileri RC, na RSki se mi zdi pa mal tvegano (je je mal bol škoda kot gilerce) :lol1:???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja DDDDDD, sam kako boš se pelu oi zadni z 15imi konji k že tko speluje tok počas d greš s kolesom hitrej :grrr :grrr .Ve kdo kok prbližn bi me pršu servis, kr zj motor ni biu 10k km nč serviseran, pa zj mislm dat enga GIANNELLIA gor pa bi blo mogoče dobr d bi biu motor optimalo naštiman???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večja umetnost je se pelat po zadni ko po predni

Gre gre :OK: sam jajca je treba met :)

Po hribu navzgor na 8k obratih pa gas pa gre!!!

P.S:Stestirano!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gre :OK:  sam jajca je treba met :)

Po hribu navzgor na 8k obratih pa gas pa gre!!!

P.S:Stestirano!!!!

2-3m? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap...stestirano...da se peljat tudi preko 20m in ne samo 2-3m kar pomeni da ni wse v moci motorja ampak je zelo weliko v tehniki

lp

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pri 125ccm skoraj da ne moreš pričakovat da ti bo kr sam na zadno zategnil (čeprav se je to tut že zgodilo na izhodu z rondoja :) ), vglavnem pa moreš kar veliko s tehniko (prestavljanje teže....) naret...

Na prednjo pa res ni problem... pelji kolker jajc maš, pol se malo naprej nagni, pa prednjokar močno stistni, pol pa doziraj, da boš v luftu ostal :)

Samo ni najbol zdravo za motor ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, pomoje da bi mogla bit ja, če ne pa probi en košček sam pobarvat, pa boš vidu če se ti zapali, pol.... menda da ne bo dobro :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izpuh prebarvat je 600 stopinjska barva dovolj? pa izpuh je čisto prazen

S temi barvami je tko, piše že povsod do kolk stopij so, sam ene se obdržijo ene ne. Govorim za barve v sprejih, če boš pa barvov na čopič, bo pa siguren vredu.

Tko da mal je od sreče odvisen kakšno barvo boš kupil, men se je obdržala, sam mi dost nesamozavestno deluje, tko da ko pucam sem previden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ž dolgo se nism oglaso tk da vsem en lep pozdrav....me pa neki zanima!

v nedelju sm biv na drag racu v slovenj gradcu..vse skop je blo bol u kurco tk da sm se bol ko ne zadržval okol vseh lepih motorjev :wub:

....no pa je en noro tam neki, pa pokalo mu je vn iz auspuha!!....to sm mal uprašal naokrog in mi nobeden ne zna natančno razložit zakaj to dela pa ka je treba narest :hmm:

a bi se to na mojem tudi dalo....ko je tk fain zgledlo

pa čul sm da naj bi blo to zelo zelo slabo za motor....res :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da k se pelš, da stikalo, ki je namenjeno prekinjevanju tokokroga motorja, ga daš na OFF in nato spet ON (oboje nardiš v trenutku) pol pa gas navijš!!! se mi zdi

prev si slišu, da je za motor to zelo slaob

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gas ne naviješ ampak ga držiš pa izklapljaš in vklapljaš stikalo ( pa ne poskušaj na zablokiranem auspuhu :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pri 125ccm skoraj da ne moreš pričakovat da ti bo kr sam na zadno zategnil (čeprav se je to tut že zgodilo na izhodu z rondoja :) ), vglavnem pa moreš kar veliko s tehniko (prestavljanje teže....) naret...

kakga KMXa je ze problem na tleh drzat... :P

glede pokanja pa pomaga ce mas bat sfukan do te mere, d masina ne dela vec normalno... ...tk k js zdejle.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokajo najveckrat motori večjih kubatur pa tisti ko že majo auspuh v slabem stanju. jaz sem dobil od par motoristov da z 2t aprilijo tega ni najbolj pametno delat ker se ti lahko auspuh razcveti.. :P

to deluje v bistvu nekako tako

ko naviješ gas in izklopiš in vklopiš zelo na hitro gumb za izklop prileti iz mašine nepregoret bencin, ki potem ko prileti iz auspuha zagori, zato poči, če pa se dela ponoči pa se še vidi takšna velika iskra na koncu auspuha.

zato pa majo nekateri vijolčne auspuhe.. :P

LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!