Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Kaj majo rotaxove mašine blokado na 11500-12000 obratih ker ne vem zakaj se ne vrti višje ? Ali je to posledica upadanja moči ? Ne vem zakaj je pol obratomer narejen do 14 jurjev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rotax type 122 gre sigurno čez 12k obratov v nižijh prestavah, vendar samo z slušalkami proti hrupu (preverjeno, sam brez zaščitnih slušalk) :lol1:

Drgač z zablokerano RSko sm šu 135 v tunelu (sploh ne vem zakaj sam ni blo čist nč zračnega upora, motor je pa kr uleku kukr d bi biu na kerozin :hmm: ), predn so razjebal Višnjegorski klanc je šlo dol 150 use zablokeran, razn airbox odprt.Zanima pa me kok grejo RSke sam z Giannelliem gor nč druzga predelanga?Pa kolk naj bi mele pol moči?

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni cist odprta. cist odprta RSa ma 33+ HP, in potegne cez 170 km/h. nekje med 170 in 175 - ne po stevcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsa ta nabijanja da letijo 170,180 in več na uro sploh niso realna.

aprilie ki tekmujejo za motomondiale grejo 235 tukaj pa naj bi nekaterim letele tudi 200km/h. lepo vas prosim, zadnji cajt da grete dirkat. kako bo šla 125ccm mašina s 35hp tolko če grejo une z xxhp 235?

in kar se tiče pokanja z auspuhom sploh ne rabiš večje kubature, samo ga vmes vožnje "zaliješ" in ko nazaj vklopiš stikalo(tudi če ne takoj) poka. poka pa tudi če benzina zmanjka; vsaj meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok 200 realnih ne bo nobena serijska 125 vidla to se strinjam. Sam hitrosti dosegat do 200 še gre, za naprej so potrebni konjički, zaradi večjega zračnega upora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp. veliko vec kot do 200kmh ker upor narasca s kvadratom, v odvisnosti od hitrosti...

ah ja matura .... :>

ko bi vsaj uzel fizo hehe

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsa ta nabijanja da letijo 170,180 in več na uro sploh niso realna.

aprilie ki tekmujejo za motomondiale grejo 235 tukaj pa naj bi nekaterim letele tudi 200km/h. lepo vas prosim, zadnji cajt da grete dirkat. kako bo šla 125ccm mašina s 35hp tolko če grejo une z xxhp 235?

get real.

precekiraj uradne, tovarniske podatke.

pa poglej si mal motorje za motomondiale (vse je drugac - aerodinamika, tud masa, ozje gume majo, dirkaci majo po 50 kil max, in kot taki majo manjsi upor, pa masine majo med 52 in 55 konji, jada jada jada).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še komu k ma gianellija na aprilii teče olje od tm kjer je avspuh pritrjen na cilinder? Vsako jutro mam novo kapljo pod motorjem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povejte kva vse morm na motorju prmejat da bo mi su tk ko treba. slišu sem da je treba dat gor rave ventil pa auspuh drug,dizo večjo luft odpret pa se kej druga.ajdi pobje in deklea držte se. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivamito, meni tudi pušča. Samo zaradi tega se ni za sekirat. Itak pa je auspuh samo na enih fedrih, tako da ni čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povejte kva vse morm na motorju prmejat da bo mi su tk ko treba. slišu sem da je treba dat gor rave ventil pa auspuh drug,dizo večjo luft odpret pa se kej druga.ajdi pobje in deklea držte se. :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

še svečko, pa cdi-odpret pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en uprašanje: a pašejo vilce od aprilije RS 250 na aprilijo RS 125? Frend je meu prometno, zdej bo pa motor nazaj sestavu. pa en prodaja vilce+ komplet spredn deu od aprilije RS 250, pa ga zanima, če bi to šlo na RS 125? če se komu kej sanja nej napiše

lp, GrCaR

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ne pase... k RS 250 ma spredi 2 diska pa so pol posledicno vilce cist druge... i think :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ne pase... k RS 250 ma spredi 2 diska pa so pol posledicno vilce cist druge... i think :?

kaj pa če ceu spredn del zamena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbulje da dobi slike od RS250, in vidi vsaj približno kako je vpetje zgorej narjeno, če je isto,pol ni blema, bo pa mel pač dva diska, in se drugič upejmo ne bo razletu...

Alpa povprašej tle, je veliko mačkov...., lohk tudi jest ku sm registriran KLJIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbulje da dobi slike od RS250, in vidi vsaj približno kako je vpetje zgorej narjeno, če je isto,pol ni blema, bo pa mel pač dva diska, in se drugič upejmo ne bo razletu...

Alpa povprašej tle, je veliko mačkov...., lohk tudi jest ku sm registriran KLJIK

dej kr ti prosm mal povpraši, pa mi pol sporoč! k jst pa angla bl tko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!