Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sm slucajn pogledu kaj je napisou tko da bimni ne zamer :>> joke

prau da ne bo slo sploh pa se se pri njih lazje najde vilce od 125ke ..

hope i helped :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, 125ke majo po 60KM :yea2:

pa ne na kolesu.

ej dejte mi povejte kva vse morm na motorju prmejat da bo mi su tk ko treba. slišu sem da je treba dat gor rave ventil pa auspuh drug,dizo večjo luft odpret pa se kej druga.ajdi pobje in deklea držte se. :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

mal preberi temo, o tem mas ze na tone teksta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem sem danes pelo motor na servis so mi malo nastavli fergazer poknili noter 135 dizo sploh nevem zakaj. pa ko hočem spelat pa če dam ful gas ga zaduši pa zalije. aja pa kaj bi blo narobe prej je motor se sukal komot do 12krpm zaj pa se na 10500 zatrukira. plis pomagajte

lp!!!!!!!!!!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj če bit narobe, če je premal benza ni dobr, če ga je preveč pa tudi ne! Odpri airbox, če ne pa pelji nazaj pa jih napizdi,da kaj se grejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so ti to na servisu naredili, ti sam motor nazaj k njim pelji, sam se ne dotikaj ničesar, ker ti lahko potem rečejo, da si ti nekaj zaj* Brezplačno ti morajo nastavit tako, da bo šel tako kot mora it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, en na unmu forumu je reku da ne bo nič, tam se pa da dobit to..

Najbolje da pogledaš na e-bay, za detajle pa povprašaš Tejcy, sam zdej je na Djerbi, lohk pa po MSNju ki ga ima v profilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na omv črpalkah majo po novem tudi 100 oktanski bencin, pravijo naj bi povečalo moč ??? kaj mislite se sploh to splača, verjetno tudi bol uničuje motor.... cena je menda podobna 95 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na omv črpalkah majo po novem tudi 100 oktanski bencin, pravijo naj bi povečalo moč ??? kaj mislite se sploh to splača, verjetno tudi bol uničuje motor.... cena je menda podobna 95 :?

To da 2 oz. 4 oktani občutno poveča moč drži bolj teoretično. Sem probal in lahko rečem da je isti šit (končna, pospeški, odzivnost...)

bi pa prišlo do izraza pri napiljenih mašinah z večjim kompresijskim razmerjem, saj pri več oktanih kasneje pride ko samovžiga (zarad kompresije) in motor ne trokira :blush: :blink:

Lahko pa tankaš 100-oktanca da lahko frendom rečeš da maš 100 oktanca in si car :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tankaš 100-oktanca da lahko frendom rečeš da maš 100 oktanca in si car  :D  :D

:lol1:

ne sj to mi ni potrebno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, pa enkrat bom pa probal....da vidim, mogoč se pa bo kaj poznalo :hmm:

aja....a pa lahko to se meša z 95....pač da sam dolijem, al je treba prej ves 95 ven sprajt???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse moraš spucat ne sme biti niti kapljice goriva nikjer v tanku, dovodu in fergazerju.

Pa najbolje je da najprej natočiš čisto poln tank 95, tako da se notranjost tanka povsem zapolni potem ga pa zliješ proč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse moraš spucat ne sme biti niti kapljice goriva nikjer v tanku, dovodu in fergazerju.

Pa najbolje je da najprej natočiš čisto poln tank 95, tako da se notranjost tanka povsem zapolni potem ga pa zliješ proč.

:kva2:

mam občutek da me hočeš mal nategnit :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vrjamm d noben ne ve, ampak useen: kje bi js lohk naroču in dobu športni izpuh za mojo RSko?????? kr na avto-triglav jih je za nasledne 3tedne zmankal (giannelliev) :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi raje spraševal: A se splača dat Ginanellija gor? Mi ga je mel na NSRki in se mu je pojebal, odpadu mu je lonc, pol je pa dal nazaj original-sam odprtga in je isti k××××, tku je on reku, tku da 60k al kulk je že se ti NE splača dat za en avspuh, seveda če ni razlike med navadnim odprtim pa tem....V kar pa dvomim nekoliko...

Za 60k si kupi kaj drugega, alpa kjih dej men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tanovi RSki se splača... Oziroma hočem napisat da pridobiš nekaj malega na moči, splača se pa na noben 125 avspuh menat, razen če maš preveč dnarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kupi lonec od gianelija karbonski? Ne bom ga rabu k mi od očeta frend zdj nardi nov lonc večjiga premera kopija bl od akrapota, pa lihk dons ga je dobu bratranc za na mitota in vm povem da zvok je ubijalski pospeški velik bolši. Tko da bom dal drug lonc če kdo rab lonc od gianellija nej pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tanovi RSki se splača... Oziroma hočem napisat da pridobiš nekaj malega na moči, splača se pa na noben 125 avspuh menat, razen če maš preveč dnarja :)

Ma pizda WHERE THE FUCKING FUCK nj pol js dobim 35KM, če giannelli doda neki malga moči, predelava CDI je za uno praznino v obratih pa AIRBOX za bolši zvok, dodat RAVE ventil za navor v nižjih obratih, sam kr na suho dodat večji uplinjač pa tut nč ne pomaga, kaj da pol RSki 35KM????Pizda vedno k me prehiteva kka R1ka mislm d js prestavim u rikverc!!!Prosm nj mi en pove kje nj bi dobu dodatnik 20KM?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej CagivaMito a to da je ubijalski zvok si ti mislu za ta avspuh ki ga je naredu očetov frend? Pa če je to to kolk bi pa on računal da bi še kakšenga zame naredu(NSR) če je res tolk bolši zvok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda vedno k me prehiteva kka R1ka mislm d js prestavim u rikverc!!!Prosm nj mi en pove kje nj bi dobu dodatnik 20KM?????????

Ha ha, sprjazn se pa bo boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dguzelj bom zdele sliku pa pokažem vsem fotko k to je pa res vreden ogleda! Zvok k od kšnge dirkalne 250ke pospeški bolši lonec je iz rost freja cena pa 15.000 bom ga jst prašu zdj ga dela zame pa še za dva frenda tko da bomo se zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeški velik bolši.

:D

z menjavo samega lonca, pri visoko vrtecem dvotaktniku? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!