Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

tut jets sem bil tak ko sem bil mlajsih let in kot mulc mopede sraufal :D...zvok ni wse

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pizda WHERE THE FUCKING FUCK nj pol js dobim 35KM, če giannelli doda neki malga moči, predelava CDI je za uno praznino v obratih pa AIRBOX za bolši zvok, dodat RAVE ventil za navor v nižjih obratih, sam kr na suho dodat večji uplinjač pa tut nč ne pomaga, kaj da pol RSki 35KM????Pizda vedno k me prehiteva kka R1ka mislm d js prestavim u rikverc!!!Prosm nj mi en pove kje nj bi dobu dodatnik 20KM?????????

te konje pridobiš z odstranitvijo blokade iz celindra se pravi če vgradiš rave ventil boš dobil te konje. al pa da boš odstranil tisti košček čeleza iz celindra. z to blokado se veliko pridobi seveda pa moreš tudi odstranit iz izpuha.ker drugače ni efekta.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pizda WHERE THE FUCKING FUCK nj pol js dobim 35KM, če giannelli doda neki malga moči, predelava CDI je za uno praznino v obratih pa AIRBOX za bolši zvok, dodat RAVE ventil za navor v nižjih obratih, sam kr na suho dodat večji uplinjač pa tut nč ne pomaga, kaj da pol RSki 35KM????Pizda vedno k me prehiteva kka R1ka mislm d js prestavim u rikverc!!!Prosm nj mi en pove kje nj bi dobu dodatnik 20KM?????????

Se strinjam z Dolenc-om!!!Kupi si drug motor,ker na rski ne bos tega dobo vsaj kr tak ne,za r1 ma pa kr ene parkrat vec konjev pa navora kot ti,ce ne drugiga ma 8x vec kubikov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te konje pridobiš z odstranitvijo blokade iz celindra se pravi če vgradiš rave ventil boš dobil te konje. al pa da boš odstranil tisti košček čeleza iz celindra. z to blokado se veliko pridobi seveda pa moreš tudi odstranit iz izpuha.ker drugače ni efekta.

lp

rave ventil ti ne da dodatnih konj. ... samo bolj dinamicna je rska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelli + Dellorto vhsb34 pa boš mogoče stisnu 30KM

Drugače pa polini kit + Gianelli pa maš 39KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelli + Dellorto vhsb34 pa boš mogoče stisnu 30KM

Drugače pa polini kit + Gianelli pa maš 39KM

... na papirju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a. usaj serijski ne... aja pa jest mislem na gumi, ne na gredi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: tezka... mogoce realnost? kje bi se sploh dal zmert moc na gumi? obstaja kej tazga u slo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne vem.

Če vas bo veliko bo verjetno ceneje, samo najprej pokličite in vprašajte če sploh sprejemajo motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zgleda d se bom mogu sprjaznt z to počasnelo k jo mam zj, sam gianelija bom pa useen gor dav :BUA: , čez 2 leti pa na 1,1k kubičn motorčk, jah bo treba najprej še izpit narest za 125 :BUA:

Čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zravn mene v sosednji vasi ma en frend doma za avte mert sam nevem če se da tud za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kle bl na izi poveste kok so kej stroški glede rs-ke 125??pa kok gre brez blokad pa s kšnim gianellijem?pa mal mi ga tko na splošno opište..

tnx

weerus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški prevelki: žre vsaj men 7,5l ,1l olja za mešanco 3500sit, 1l olja za v mašino 4500sit, redni servisi in tako dalje. Kup rajš 4takt jst sm šele zdj ugotovu da sm se zajebu. Drugač pa serijska gre okol 130km/h brez blokad in z gianellijem okol 160km/h pol pa še dodatne predelave tja do 170km/h več pa ne morš k ma take prenose.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se nisi zajebal. Kaj s 600 bi se pa zastonj vozil ? Pa registracija, gume, pa še

in še... se tam še kako pomnoži. Pa še polomiš se prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo dal na rsko manjši zadn zobnik? Jst bi dal 36 namest zdj 40 sam ga je treba dat po naročilu delat, sam nevem kam. A kdo kej ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!