Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

nč se bat to je igla kot neka šivanka, boš že vidu, ti bo vse jasno, nimaš kej pojebat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dečki. hodi gdo kaj v italijo. rabo bi gianelija . če mi lahko gdo zrihta slučajno. aja pa če ga gdo prodaja rabljenega ga kupim takoj. ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ... mogoce iskalnik, mali oglasi na motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ... mogoce iskalnik, mali oglasi na motosvetu...

ni nikjer nič, vprašal pa sme zato ker morda gdo prodaj cel motor pa mi lahko slučajno gianelija proda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne gume mate na 125-kah gor ? Jest bi moral zamenjat zadnjo gumo na rs

pa sem do sedaj našel le dve ustrezni (bridgestone je full predraga): dunlop d207 in michelin pilot power. Cena pa je približno ista. Katera se bolj splača ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pravte kej na tole cena in vse barvanje nebi bil problem :hmm:

Prevoženi km: 50000

Letnik: 1992

- 2.lastnik

Popolnoma nov bat (54,02), nov iglični ležaj med ojnico in sornikom, nov sornik, obročki, registriran prejšnji mesec, zaradi priprave na barvanje je motor 'lisast', delno pobrušen ter pokitan, potrebuje nadaljnje brušenje ter novo barvo. Končna hitrost okoli 175km/h, V PROMETNI PIŠE 26kW, to je 35KM!!! NOV AKUMULATOR (kupljen 4.7.), manjka polž ter žica za glavni števec (km/h), 14l posoda za gorivo. Atraktiven videz, plastika malo poribana vendar ne zlomljena. Možen ogled kadarkoli v okolici Celja. CENE NE SPUŠČAM!!! Motor je takšen kot na fotografiji (napol brušena - priprava na barvanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž+zajla je 15000 sit (novo). Sam dam roko v ogenj, da bi blo treba še marsikaj

zamenjat, če ne takoj pa kmalu po nakupu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 000 tisoc je res velik kdaj je pa treba kej cilinder mejat na kolk :hmm:

pa se kej druga kaki lezaji pa kej na gredi ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq ma 26kW u prometni... nebos mogu vozit z izpitom A1, brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam en problem in sicer.

Imam aprilio RS 125, letnik 98, valerossi in ker ma pač zelo grde žmigovce sem si kupu nove, lepše. Ampak problem je v tem ker ne delajo.

Na starih žmigovcih je žarnica 12V in 6W, pri teh pa je isto 12V in 11W, torej če priklopim samo en žmigovc dela normalno če pa oba pa ne dela ker sta žarnici premočni.. Hotel sem zamenjat žarnice ampak jih ne dobim s takim grlom in tako močjo. Zdej druga varianta je pa da menjam rele, ampak me zanima če je mel že kdo tak problem, in če bi lahko uporabil rele od kakšnega avta.. Rele ima 2 priključka, vem pa da imajo nekateri 3..

Torej kaj mi svetujete?

Gre pa za take žmigovce za lažjo predstavo..

IMG_0058.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdej menju ketno pa zobnike in mam zadi zdj zobnik 39 namest 40 pa mam zdj v 6 prestavi pr 7k obratov 110km/h notr prej sm mel pa 100km/h. A je kdo od vs tud že menju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pašejo.. Če ti pravim da ne dobim žarnice. Celo vartino zbirko sem preisku, na vseh avtoservisih sm bil pa na bencinskah... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm na internetu to sliko. gor ma jim lomas auspuh :naughty: . to naj bi neki na češki delali... pa me zanima če zna kdo kaj o tem... cena za uvoz, kvaliteta pa te stvari...

post-8271-1123224788_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je tebi lepo? Bruh če mene vprašaš, lepše bi pršlo če bi naredu en debelejši lonc in ga napopal čez tanavadnega-sam za izgled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tut jest mislu narest, sam kaj ko bi bil lonc ful hud, glas pa kot cebelca :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj moreš nared an fergazerju da dobi motor večje obrate. se pravi iglo dvignem oziroma spustim. prosim pomagajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!