Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Evo bom dau čes kak mesec morem poslikat motor ...

Še če pošlješ slike na kitajsko ali zimbabvej razvijat jih boš prej nazaj dobu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še če pošlješ slike na kitajsko ali zimbabvej razvijat jih boš prej nazaj dobu :lol1:

sesir .... sej nism meu v glavi samo slike ... V graži imam 3 motorje 1 je moj in je čisto zadaj in nisem glih pri volji sedaj ubadva motorja devat vn iz garaže da bom lahko mojega slikal ... sploh pa bom počakal na bolši vreme :D Drugače slik pa ne razvijem ker pri nas poznamo že digitalne fotoaparate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to. :slap:

Čim prej DAJ OGLAS!!! Da si lahko čim prej KUPIŠ RSko .)

Zate nevem a folku se ŽE toži po motorjih! Magar slikaj s telefonom ali naj slika kdo drug.

Hitr vn iz garaže! Mal zglancat in ga pust da se sonca navžije (ne pozabit slikat !)

To sem jest dans naredu.

Peljal se nism nč ker je prazn aku :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir .... sej nism meu v glavi samo slike ... V graži imam 3 motorje 1 je moj in je čisto zadaj in nisem glih pri volji sedaj ubadva motorja devat vn iz garaže da bom lahko mojega slikal ... sploh pa bom počakal na bolši vreme :D Drugače slik pa ne razvijem ker pri nas poznamo že digitalne fotoaparate.

No sej v bistvu ti klasična slika nič ne pomaga!Hotel sem ti samo povedat,da jo ljudje prej fizično prenesejo na kitajsko in nazaj kot ti slikaš!No zdaj smo ugotovili,da ti tolk časa vzame in slikanje in premikanje treh motorjev :lol1:

Še dobro,da ne napoveduješ dnevnika,ko potem vremena,ne bi bilo še ob polnoči :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to. :slap:

Čim prej DAJ OGLAS!!! Da si lahko čim prej KUPIŠ RSko .)

Zate nevem a folku se ŽE toži po motorjih! Magar slikaj s telefonom ali naj slika kdo drug.

Hitr vn iz garaže! Mal zglancat in ga pust da se sonca navžije (ne pozabit slikat !)

To sem jest dans naredu.

Peljal se nism nč ker je prazn aku :slap: :slap:

Ma jst ga glancam že ceu mesec dal sem celo zadek prebarvat ker sem mel mal udrto k mi j lani padel ko se mi je šuder ugreznil pa mi je tačko spodbil ... pa sem dal zaflikat pa prebarvat ... Zdej mam pa jst tut akumulator prazen sam se mi fila pa še olje mam gosto tak da kuplunga slabo grabi ... bo treba počakat na +15 stupinj :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst ga glancam že ceu mesec dal sem celo zadek prebarvat ker sem mel mal udrto k mi j lani padel ko se mi je šuder ugreznil pa mi je tačko spodbil ... pa sem dal zaflikat pa prebarvat ... Zdej mam pa jst tut akumulator prazen sam se mi fila pa še olje mam gosto tak da kuplunga slabo grabi ... bo treba počakat na +15 stupinj :glare:

Ne tega pisat, če slučajno kdo od tvojih potencjalnih kupcev bere motosvet :rolleyes:

Za ostalo:

Dej ne nakladej! trenutno je zunaj 11stopinj. Kar je dovolj za tvojo drago sklopko.

Tudi porivanje motociklov naj ti bo v užitek. Da si pa tako, len, da ti je škoda zapravt 20min dela, ker bi te zeblo v roke...

nimam komentarja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husota nerabm :) mam že drug motor naročen.

RSko pa prodam ja :) za 500€.. pridš pa odpeleš (s kombijam, ker spredna luč ni namontirana) ;)

cena je zato nizka ker rab nekaj popravila.. ampak ne na mašini, ker mašina je OK.

poleg poliestrov dam pa še original plastike, ampak so podrajsane, pa ponekod počene..

uglavnm, da povem direkt, če jo boš hotu met za na cesto, boš mogu še nekaj € dt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega pisat, če slučajno kdo od tvojih potencjalnih kupcev bere motosvet :rolleyes:

Za ostalo:

Dej ne nakladej! trenutno je zunaj 11stopinj. Kar je dovolj za tvojo drago sklopko.

Tudi porivanje motociklov naj ti bo v užitek. Da si pa tako, len, da ti je škoda zapravt 20min dela, ker bi te zeblo v roke...

nimam komentarja. :worship:

Lej tko ti bom povedu ne jst sm pri - 10 zunaj na mrzlem s kurilcom pucal ketno tko da ne mi govor da me bo zeblo v roke.... gledel 11 stopinj ti pa lhka trenutn povem daje v ljubljane - 2 stopinji tko d nvem kako si jih ti 11 zmiril. Ja olje se je pa zgostilo zato kuplunga ne prime in nebom zdaj šou porivat motorja ker bom matral njega ne sebe. Naj se malo otopli pa bom pol porihtal... Drgače pa to niti nima take veze ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husota nerabm :) mam že drug motor naročen.

RSko pa prodam ja :) za 500€.. pridš pa odpeleš (s kombijam, ker spredna luč ni namontirana) ;)

cena je zato nizka ker rab nekaj popravila.. ampak ne na mašini, ker mašina je OK.

poleg poliestrov dam pa še original plastike, ampak so podrajsane, pa ponekod počene..

uglavnm, da povem direkt, če jo boš hotu met za na cesto, boš mogu še nekaj € dt.

Lej tko ti bom odgovoril čez poletje bom prišel do denarja če jo boš še imel in če se bom odločil zanj ti sporočim. za enkrat pa nisem zainteresiran.

hVala.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega pisat, če slučajno kdo od tvojih potencjalnih kupcev bere motosvet :rolleyes:

Za ostalo:

Dej ne nakladej! trenutno je zunaj 11stopinj. Kar je dovolj za tvojo drago sklopko.

Tudi porivanje motociklov naj ti bo v užitek. Da si pa tako, len, da ti je škoda zapravt 20min dela, ker bi te zeblo v roke...

nimam komentarja. :worship:

Pri vam mogoč ja...Mi mamo tam okol 2,3 stopinje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vam mogoč ja...Mi mamo tam okol 2,3 stopinje :D

Iya jst se tut popravlam ni -2 je pa +4 ker je še daleč od 11 me pa zanima iz kje si da imate 11 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to. :slap:

Čim prej DAJ OGLAS!!! Da si lahko čim prej KUPIŠ RSko .)

Zate nevem a folku se ŽE toži po motorjih! Magar slikaj s telefonom ali naj slika kdo drug.

Hitr vn iz garaže! Mal zglancat in ga pust da se sonca navžije (ne pozabit slikat !)

To sem jest dans naredu.

Peljal se nism nč ker je prazn aku :slap: :slap:

kaj tvojo aprilio elektromotor poganja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tvojo aprilio elektromotor poganja :hmm:

top top elektroaprilia edišn :)

Brejker, motor daš v drugo, malo porineš pa spustiš sklopko, pa iza čuda kresne kot da bi akumolator delov :) pa ne boš verjeu... pelješ se enako kot z delujočim akumulatorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tko ti bom odgovoril čez poletje bom prišel do denarja če jo boš še imel in če se bom odločil zanj ti sporočim. za enkrat pa nisem zainteresiran.

hVala.

Lp

zmenjeno.

top top elektroaprilia edišn :)

Brejker, motor daš v drugo, malo porineš pa spustiš sklopko, pa iza čuda kresne kot da bi akumolator delov :) pa ne boš verjeu... pelješ se enako kot z delujočim akumulatorjem :D

haha, škoda k si mu to tko pozn povedov.. če bi to zvedu zutri, bi se mogoče dons že vozu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tvojo aprilio elektromotor poganja :hmm:

Ja.

Z Toyoto mam pogodbo in so mi spedenal v hibrida :evilgrin: Do 70Kmh na LiPote pol naprej pa na benz :P

Brejker, motor daš v drugo, malo porineš pa spustiš sklopko, pa iza čuda kresne kot da bi akumolator delov

Kresne ja. Kko mislš, da sm jo zanč užgou? Pou ure sm brata gor pa dol po ulci ganjou, da sva JO užgala :slap:

(še kr nism pelu na "servis"-mam enga majstra k doma fuša na veliko in bom dost đabe skoz pršu, namest 30€ na uro mu bom litr domačka snopca prnesu :lol: )

haha, škoda k si mu to tko pozn povedov.. če bi to zvedu zutri, bi se mogoče dons že vozu :P

Sei bi se vozu, pa se mi nesplača porivat gor pa dol. :doze: Pol nardim 20minutno furco in dam pridm zgonn kukr, da bi se eno uro vozu na hard :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei bi se vozu, pa se mi nesplača porivat gor pa dol. :doze: Pol nardim 20minutno furco in dam pridm zgonn kukr, da bi se eno uro vozu na hard :huh:

Maš pa dvoje v enem! Fitnes in potem uživanje!Kaj pa oni ko švicajo zato,da jih potem vse boli :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@0b5353n:

Dam ti pa 10ko za odlično in pametno potezo! :worship:

Iz 1254T na 1252T sport. :rolleyes:

PAMETNO.

Velik bolš kukr pa met 25Kw in tkoi blokado vn uzet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kresne ja. Kko mislš, da sm jo zanč užgou? Pou ure sm brata gor pa dol po ulci ganjou, da sva JO užgala :slap:

(še kr nism pelu na "servis"-mam enga majstra k doma fuša na veliko in bom dost đabe skoz pršu, namest 30€ na uro mu bom litr domačka snopca prnesu :lol: )

to je to k ne znate... jst sm jo porinu po klančku ene 5m pred bajto, pa če je bla sreča je v prvo vžgal, če ne si pa ponovil vajo(več ali manj je v drugo ratal). Pol pa gasa v šolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko pa iz šole dam, te je sošolc porinu? al se je že nafilu to tja.

A si na Aškerčevo hodu?

Sm na ATXu biu brez "kurbnla" tko da vem kko se užiga brez electrike. Tko, da mi nehi basat.

Naju je policajka ustavla, dokumente pa tko naprej (pa tmau je biu z mano)...

Reče srečno vožnjo.

In mi2 oba začneva z nogam brcat, da sva sploh motor užgala :lol1: Kaj si je ona misnla, nevem.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko pa iz šole dam, te je sošolc porinu? al se je že nafilu to tja.

A si na Aškerčevo hodu?

Sm na ATXu biu brez "kurbnla" tko da vem kko se užiga brez electrike. Tko, da mi nehi basat.

Naju je policajka ustavla, dokumente pa tko naprej (pa tmau je biu z mano)...

Reče srečno vožnjo.

In mi2 oba začneva z nogam brcat, da sva sploh motor užgala :lol1: Kaj si je ona misnla, nevem.

mene so z 400ko enkrat vstavli ob pol2 zjutraj. Policaj mi je vse spredrkal, vendar ni opaz lda nimam izpita :P.

no potem ko sem pihal in 0,00 napihal. mi reče srečno vožnjo naprej. pol pa jaz ok.

Se vsedem na motor pa gospod policaj a bi me lahko potisnili mi nena rad vžiga. Pa me je rival pol 20 metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@0b5353n:

Dam ti pa 10ko za odlično in pametno potezo! :worship:

Iz 1254T na 1252T sport. :rolleyes:

PAMETNO.

Velik bolš kukr pa met 25Kw in tkoi blokado vn uzet :headbang:

Hvala hvala... :D Samo še denar mi manjka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so z 400ko enkrat vstavli ob pol2 zjutraj. Policaj mi je vse spredrkal, vendar ni opaz lda nimam izpita :P .

no potem ko sem pihal in 0,00 napihal. mi reče srečno vožnjo naprej. pol pa jaz ok.

Se vsedem na motor pa gospod policaj a bi me lahko potisnili mi nena rad vžiga. Pa me je rival pol 20 metrov.

:worship: :lol1: :lol1: tota je zmagovalna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!