Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Prodej že 1x.

Dei sliki, bo za začetek dovolj.

Druk teden grem v louisa pa razmišljam da bo kupu nova ogledala pa mal tko .... tko da bom raj počakal če bo prišlo do kakšnih vizualnih sprememb pa pol poslikam pa dam na avtopikanet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druk teden grem v louisa pa razmišljam da bo kupu nova ogledala pa mal tko .... tko da bom raj počakal če bo prišlo do kakšnih vizualnih sprememb pa pol poslikam pa dam na avtopikanet

Pametna poteza ja :D vloži še več dnarja v njega pa prodaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei bi se vozu, pa se mi nesplača porivat gor pa dol. :doze: Pol nardim 20minutno furco in dam pridm zgonn kukr, da bi se eno uro vozu na hard :huh:

eh.. nisi s srcem v motociklizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametna poteza ja :D vloži še več dnarja v njega pa prodaj :D

Nevem za tebe sam jst raj kupim urejen motor da se vidi da je lasnik skrbel za njega kakor pa zanemarjenga...Drugače pa mi en ponuja zamnejavo za aprilio rs 125 2001 letnik.... Tko da ko bo lep verme se dobima nekje da vidma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. nisi s srcem v motociklizmu.

To bo to ja :unsure:

Pridm v garažo, vidm motor, ga odkrijem, gledam,... In pozabim po kaj sem sploh prišel v garažo ker tako zaljubljeno občudujem

športno mašinko :kva2:

Nebi o tem. Že ko sm mel ATXa, sm biu napaljen na fertiq :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo to ja :unsure:

Pridm v garažo, vidm motor, ga odkrijem, gledam,... In pozabim po kaj sem sploh prišel v garažo ker tako zaljubljeno občudujem

športno mašinko :kva2:

Nebi o tem. Že ko sm mel ATXa, sm biu napaljen na fertiq :huh:

raj se furej.. ne sam gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s prevažanjem sopotnika na aprili ? Mislm kako je kaj udbno ? Pa če lahko sopotnik zdrži po veš 100 km neprestane vožnje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s prevažanjem sopotnika na aprili ? Mislm kako je kaj udbno ? Pa če lahko sopotnik zdrži po veš 100 km neprestane vožnje ?

Ni glih fajn...več 100km? Pozabi, vsaj jaz nebi nikol sedel več ko 20km gor. Na tastari RSki (99 do 05) ko zic še malo nazaj visi je pa sploh polom. Cestaki enostavno niso za sopotnika vozit, mogoče par km, tolko da koga malo prestrašiš, na kake hude ture pa je muka sedet odzadi. Pa še na 125ki se ti bo ful poznalo pri pospeševanju (pa bremzanju tudi...).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če lahko sopotnik zdrži po veš 100 km neprestane vožnje ?

Ponavad so ti "sopotniki" ženskega spola (zaradi majhne teže).

Pa še krivulja se ne širi tako močno, če je zadaj majhna teža.

Zdrž(ala)u bi že. Sam a bi zdržal voznik?

Namreč. Pri zaviranju se ji sploščijo bradavičke na tvojem hrbtu. In pol ti zadrži svojo in njeno težo pri zaviranju.

Bi prej voznik popizdu kakor, da se "sovoznik" pritoževat.

Kako zadevo rešt?

Poliester zadaj, da si narediš enosedežno vozilo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad so ti "sopotniki" ženskega spola (zaradi majhne teže).

Pa še krivulja se ne širi tako močno, če je zadaj majhna teža.

Zdrž(ala)u bi že. Sam a bi zdržal voznik?

Namreč. Pri zaviranju se ji sploščijo bradavičke na tvojem hrbtu. In pol ti zadrži svojo in njeno težo pri zaviranju.

Bi prej voznik popizdu kakor, da se "sovoznik" pritoževat.

Kako zadevo rešt?

Poliester zadaj, da si narediš enosedežno vozilo :evilgrin:

iya zadaj bi se vozila sopotnica nežnejšega spola. Hya sej to da jo zalima na voznika je pri vseh motorjih. Zdej odvisno s kakšno hitrostjo pa kako agresivno zavjraš. Drugače če ma kir izskušnje da se je peljal zadaj prosim če opiše svoje občutke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej odvisno s kakšno hitrostjo pa kako agresivno zavjraš.

?

:blink:

Navse zadnje pišeš v RS125 temi. A kdo počas voz? Punci pa reč, da boš stopalke dol pobral in naj gre IZPIT delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

:blink:

Navse zadnje pišeš v RS125 temi. A kdo počas voz? Punci pa reč, da boš stopalke dol pobral in naj gre IZPIT delat.

ja jst zate nevem. Pomojem ne pelješ čez mesto 160. Drugače pa ni vse v hitrosti. In ja marsikdo vozi počasi ter pametno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iya zadaj bi se vozila sopotnica nežnejšega spola. Hya sej to da jo zalima na voznika je pri vseh motorjih. Zdej odvisno s kakšno hitrostjo pa kako agresivno zavjraš. Drugače če ma kir izskušnje da se je peljal zadaj prosim če opiše svoje občutke :D

ej...že na voznikovem sedežu, če se dolgo ne voziš te rit boli tk da nebi rajši vedo kk je odzadaj sedet...vretno pa ni preveč udobno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor gleda zravn še na udobje, nej si kup ali goldwinga ali pa avto. Na motorju konforta ni.

Tisti ki mu je mar še za koga drugega kakor zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače če ma kir izskušnje da se je peljal zadaj prosim če opiše svoje občutke :D

Midva s takratno punco sva se peljala na morje(250km)prvo je neki jamrala,da ni ok!Pol pa sva naštimala tako,da je nahrbtnik bil naslonjen na zadek in razen tega,da je imela cele kavbojke od ketn spreja ni bilo kaj jamranja iz njenih ust!

To je bolj odvisno od posamezne punce,kot pa od motorja!Verjemi iz izkušenj!Tistim,ko ne paše so pač zadovoljne samo v avtu ali maksiskuterju!

Zdajšnja pa od teh kar sva se vozila najbolj kleje choper.Da te skozi meče sem in tja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s takratno punco sva se peljala na morje(250km)prvo je neki jamrala,da ni ok!Pol pa sva naštimala tako,da je nahrbtnik bil naslonjen na zadek in razen tega,da je imela cele kavbojke od ketn spreja ni bilo kaj jamranja iz njenih ust!

To je bolj odvisno od posamezne punce,kot pa od motorja!Verjemi iz izkušenj!Tistim,ko ne paše so pač zadovoljne samo v avtu ali maksiskuterju!

Zdajšnja pa od teh kar sva se vozila najbolj kleje choper.Da te skozi meče sem in tja!

Prvi pravi odogovor. Hvala sesir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad so ti "sopotniki" ženskega spola (zaradi majhne teže).

Pa še krivulja se ne širi tako močno, če je zadaj majhna teža.

Zdrž(ala)u bi že. Sam a bi zdržal voznik?

Namreč. Pri zaviranju se ji sploščijo bradavičke na tvojem hrbtu. In pol ti zadrži svojo in njeno težo pri zaviranju.

Bi prej voznik popizdu kakor, da se "sovoznik" pritoževat.

Kako zadevo rešt?

Poliester zadaj, da si narediš enosedežno vozilo :evilgrin:

Ojoj haha :D 50 kil bejba zadi je meni isto kot da bi se sam vozil :)

Se pa res vseeno sam.. lahko bolj na izi pelješ k veš da sam sebe ogrožaš hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj haha :D 50 kil bejba zadi je meni isto kot da bi se sam vozil :)

Se pa res vseeno sam.. lahko bolj na izi pelješ k veš da sam sebe ogrožaš hah :D

Iya samo se posna se 100% če ne druzga pir pospeških. Pa če boš v hrib peljal ti tud nebo tko vlekl kukr če boš sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem popizdil ko sem pičko vozil. To te ja roke začnejo bolet od tiste umirjene vožnje(ni dinamike presedanja,.. ). Pa sma z njo naredla največ 30-40 km v enem. Vedno po tem ko sem jo doma odložil sem še šel naredit 10km za užitek sam.

Drugače sem pa sam dosti krat sedel od zadaj na rs125 03 in 06. ko sma se z alessom v šolo vozla. vglavnem čez ovinke sma se tak nagibala da sem jaz na zadnjih fustrasterih malo obrnil nogo ven in sem vlekel z podplatom po podu. Res pa je da sploh 06 neudobna odzadaj.

Pa kot ste govorili da se punca oz. bilo kdo zabija v tebe. Seveda tisti katerem niso povedli kak se more sploh na motorju vozit odzadaj. Roke na tank pa rit malo bolj nazaj pa te samo pri močnem pospeševanj sopotnik malo zategne čez trebuh(mu roke spizdijo iz tanka :) ).

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne, jst sem tud z mitotom na mobikrog zmer hodu :)

sam tko če gre velik folka je kr tško vozt. Pol druk druzga lovijo pa prej ku slej kjr iz ceste zleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!