Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

@0b5353n kdaj pa boš star 18? In ali misliš potem imet še motor takoj?

18 bom star 25. 7. 2010 iya ...zao razmišljam o nakupu aprilie da bo malo močnej ker za kej več nebo denarja ...eker bom šou delat izpit za motor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 bom star 25. 7. 2010 iya ...zao razmišljam o nakupu aprilie da bo malo močnej ker za kej več nebo denarja ...eker bom šou delat izpit za motor ...

Pol si kupi 2T boš vsaj mel neki od motorja!Sploh,ko glede na to kolk berem tvoje poste mam občutek,da boš potem kupo avto in neki časa ne boš mel motorja...Se motim :unsure: ...Pa še do 18 je lep čas...

Stroški so z vsem! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si kupi 2T boš vsaj mel neki od motorja!Sploh,ko glede na to kolk berem tvoje poste mam občutek,da boš potem kupo avto in neki časa ne boš mel motorja...Se motim :unsure: ...Pa še do 18 je lep čas...

Stroški so z vsem! :krneki:

Iya sej zto pa tuham da bi menjau sam da me nebo un kej nafu*** pa me zanima če ga kdo pozna...mo plan je obisvi kupt rs-ko ker je hyosung že zdej prešvoh tko d neupam razmišljat kaj bo čez 2 leti ali 3 .... pr 18 bom pa šou delat izpit za avto tako da za 250-ko nebo denarja bom furu od fotra avto nekaj časa ozr. mi ga bo babi dala :worship: Motor bom pa še vseen el zato pa bi nekaj močnejšega ker bo trajal da bom prislužil za kaj več kubov. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti je zdaj huso premalo,tako ti bo tudi aprilija hitro premalo....bo pa velika razlika in prijetna.Sploh ker gre letos za celo leto in še neki drugega...saj pa zablokiraš kaj težjega,ne pa 250ccm.V bistvu pa te starejši SS tud ne pridejo velik več,kot te 125ccm.Men se odkrito ni dalo več vozit z RS ko sem naredil izpit za avto-sam še zvečer ven pit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti je zdaj huso premalo,tako ti bo tudi aprilija hitro premalo....bo pa velika razlika in prijetna.Sploh ker gre letos za celo leto in še neki drugega...saj pa zablokiraš kaj težjega,ne pa 250ccm.V bistvu pa te starejši SS tud ne pridejo velik več,kot te 125ccm.Men se odkrito ni dalo več vozit z RS ko sem naredil izpit za avto-sam še zvečer ven pit :whistle:

Vrjamm sam ...nevem uglavnm 1. cilj zdej morm rs-ko dobit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iya sej zto pa tuham da bi menjau sam da me nebo un kej nafu*** pa me zanima če ga kdo pozna...mo plan je obisvi kupt rs-ko ker je hyosung že zdej prešvoh tko d neupam razmišljat kaj bo čez 2 leti ali 3 .... pr 18 bom pa šou delat izpit za avto tako da za 250-ko nebo denarja bom furu od fotra avto nekaj časa ozr. mi ga bo babi dala :worship: Motor bom pa še vseen el zato pa bi nekaj močnejšega ker bo trajal da bom prislužil za kaj več kubov. :krneki:

daj iz kod si ti???najbolš bi blo če mi označiš na enem zemljevidu približno :rolleyes:

pa če nisi predaleč se js pripeljem pa ga grema skup gledat tut js sm se pri določenih stvareh "nategnil" tut pri tem motorju in sem lani vložil 700€ pa še eni drugi dve apriliji sem vozil in vem kako mora it in zgledat...tak da če češ se lahko zmenima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj iz kod si ti???najbolš bi blo če mi označiš na enem zemljevidu približno :rolleyes:

pa če nisi predaleč se js pripeljem pa ga grema skup gledat tut js sm se pri določenih stvareh "nategnil" tut pri tem motorju in sem lani vložil 700€ pa še eni drugi dve apriliji sem vozil in vem kako mora it in zgledat...tak da če češ se lahko zmenima .)

sEM IZ TRBOVELJ iz kje si ti ?

Un z aprilio je pa v radečih tko da bi vrjetno na tej lokaciji nekje radeče-trbovlje

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravne na koroškem...

ja google zemljevid mi je naračunal okoli 72km :D

Hya bi mogu kr nekaj km naredit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hya bi mogu kr nekaj km naredit :blink:

niti ni tolk to je ena lepa tura :D samo jasmina125(iz foruma tut) bi mogo "nasrat" da gre zraven je bolj zanimivo ni dolg čas...se je boljše vozit če se vsaj dva peljeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni tolk to je ena lepa tura :D samo jasmina125(iz foruma tut) bi mogo "nasrat" da gre zraven je bolj zanimivo ni dolg čas...se je boljše vozit če se vsaj dva peljeta :D

Reč mu da se greta mal peljat :naughty: Hehe :worship: Ja no se še slšmo prej se morm jst tko zmen z njim enkrt med vikendom vrjetno no..skor zher pa lep vreme seveda. Pa ti pišme na p.m. ZMenjeno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni tolk to je ena lepa tura :D samo jasmina125(iz foruma tut) bi mogo "nasrat" da gre zraven je bolj zanimivo ni dolg čas...se je boljše vozit če se vsaj dva peljeta :D

Mogoč bi lahk šla ampak čez vikend. Mni se neda med tednom neke ekstra ture delat pa nasploh pišem povno nekih testov tte tedne...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč bi lahk šla ampak čez vikend. Mni se neda med tednom neke ekstra ture delat pa nasploh pišem povno nekih testov tte tedne... :D

lol saj ne tti tedn sma se menla še preko pm...enkrat ko bo lepo vreme najboljše petek ali sobota :D .)

vidiš @0b5353n šef je zato ga gre zravn tk da je rešeno :D

pa :topic: smo tk da se prestajmo v rating_4_mini.gif125-ke, javite se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@0b5353n: Kdo ti iz radeč ponuja RSko? Sam sem iz Dola pri Hrastniku (bolj natančno zraven picerije Guliver če poznaš) in imam nekaj kolegov motoristov iz Radeč pa jih lahko malo vprašam... Dodaj me na msn če te kaj zanima ne ;)

Mene pa zanima kje kupujete dele in ceno delov? Bolj natančno me zanima bat, namreč potrebujem bat in me zanima kje v SLO bi lahko to blo na zalogi za neko pametno ceno (do 120€)

Popravljeno . Popravil KirN_55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@0b5353n: Kdo ti iz radeč ponuja RSko? Sam sem iz Dola pri Hrastniku (bolj natančno zraven picerije Guliver če poznaš) in imam nekaj kolegov motoristov iz Radeč pa jih lahko malo vprašam... Dodaj me na msn če te kaj zanima ne ;)

Mene pa zanima kje kupujete dele in ceno delov? Bolj natančno me zanima bat, namreč potrebujem bat in me zanima kje v SLO bi lahko to blo na zalogi za neko pametno ceno (do 120€)

najbolj se ti splača preko ebaya

evo en link (preko tega trgovca sem jaz naročil bat+cilinder+dihtunge)

http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-125-Kolben-R...9QQcmdZViewItem

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že gledo po ebayu samo rad bi mel v tem tednu kar pa iz ebay-a ni mogoče... ker če v tem tednu ne dobim tak dobim iz italije v ponedeljek... jz bi se pa že za vikend vozu :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bi včeraj naročil preko ebaya.de bi mel vrjetno v petek že tu...razen če bi pošta kaj zajebala :P kot je pri meni :ninja: pa se je blo treba malo razkurit pol je pa najdla pošilka moj naslov v treh dneh iz nemčije...tretji dan sem že prevzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@0b5353n: Kdo ti iz radeč ponuja RSko? Sam sem iz Dola pri Hrastniku (bolj natančno zraven picerije Guliver če poznaš) in imam nekaj kolegov motoristov iz Radeč pa jih lahko malo vprašam... Dodaj me na msn če te kaj zanima ne ;)

Mene pa zanima kje kupujete dele in ceno delov? Bolj natančno me zanima bat, namreč potrebujem bat in me zanima kje v SLO bi lahko to blo na zalogi za neko pametno ceno (do 120€)

Beri pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kot zanimivost:

Letnik 06 se prodaja za borih 500€ :unsure:

http://cgi.ebay.de/Aprilia-125RS-Ersatztei...%3A1|240%3A1318

ubistu je to dražba, označeno pa je da za 650 lahko prideš takoj po njega.

drugače pa me je zelo presenetila trgovina moto-nautika in res nisem mogu vrjet da majo bat ravno prave mere (53,99) na zalogi :D za enako ceno katero bi mi ga nek drug človek prpelo iz ITA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk € si pa dal če ni skrivnost?

120€ sicer ni ravno pocen samo meni se gre da je to čimprej sestavlen :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistga zaribanga mopeda od bratranca: Sem šel pogledat, pa je slabše kot sem mislu. Bat je čist zanič, zdrsan, obročki zalimani, cilinder je tud ves zdrsan, pomoje sam še za v smeti vse skupi. Vse skupi je pa ratalo zaradi onih plastičnih zobnikov v motorju, za oljno in vodno pumpo. Zobnik se je razletel, in posledično je motor ostal brez hlajenja in brez mazanja :headbang: Po vsej verjetnosti je zdaj treba zamenjat še ojnico in pa ležaje na gredi ane?

Tako da zdaj ubogemu fantu ne ostane druzga kot dat skor za nov motor za popravilo al pa tega prodat po delih. Kar pa itak ne gre, saj večina rabi lih cilinder oz. mašino... Edino, če poznate koga, ki poceni obnovi cilinder (pobrusi in ponikla) al pa če se komu valja kakšna mašina doma?

Sicer pa un link ki ga je dal sonda na ebayu tud ne zgleda švoh... Hvala sonda! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!